Dá sa Caretero Mokki pripojiť do auta bez Isofixu?

xxstanulkaxx
28. mar 2019

Ahojte babenky. Má niekto túto sedačku?ak áno viete mi poradiť dá sa autosedačka pripojiť aj do auta, ktoré nemá isofix?v obchode mi tvrdili, že áno ale neviem prísť nato ako. V návode to nie je. Používa niekto túto sedačku aj bez isofixu?Ďakujem veľmi pekne

maja367
20. jún 2019

@xxstanulkaxx pozerám že nikto nenapísal. Máte tu sedačku? Ste spokojní?

xxstanulkaxx
autor
22. jún 2019

@maja367 mame ju ale musela som ju nechať v aute rodičov, pretože nemáme isofix a bez isofix sa nedá pripojiť v aute. Inak malému sa v nej páči. My sme si kúpili petite mars prime II ale mam pocit ze v caretero jemu pohodlnejšie.

maja367
22. jún 2019

@xxstanulkaxx nakoniec som objednala Caretero volante fix . Mala má čochvíľa 3 a váži cca 14kg a 94cm. Podľa rozmerov vyzerá fajn. Dúfam že sa bude páčiť. Ak by sme mali ďalšie dieťa tak asi siahnem po mokki. Ďakujem

nuna2112
18. sep 2019

@xxstanulkaxx ahoj mozem sa spytat zaujimalo v porovnani petite mars a caretero rozdiel v polohe do lahu co je lepsie rsp viac sa da sklopit

xxstanulkaxx
autor
18. sep 2019

@nuna2112 ahoj viec co sa polohy týka a celkovo aj malý ako sedí mi príde caretero mokki lepšia.

nuna2112
18. sep 2019

@xxstanulkaxx takze co sa tyka polohy do lahu caretero ma vacsi sklon?

nuna2112
18. sep 2019

@xxstanulkaxx a nahodou fotodo by ste mi nemohli spravit ? Ja som strasne na vazkach

xxstanulkaxx
autor
18. sep 2019

@nuna2112 caretero ma určite väčší sklon ale ale iba ak je proti smeru jazdy. Fotosa posnazim spraviť ale tu caretero mame v aute u rodičov a tam budem až v piatok

nuna2112
18. sep 2019

@xxstanulkaxx v druhom fore ma zienky odradzaju od caretera kvoli materialu ze je cisto ako silon a deticky sa v nom velmi potia.Co vy nato? A este otazocka co sa tyka sedacky ked je proti smeru jazdy rozmyslam ze ked je na lezato do akej vysky dietatka sa tam zmesti ci to vobec vyuzijeme kedze maly je dost vysoky a budeme mat o chv rok