Cenovo dostupná autosedačka v protismere jazdy

mindy112
1. júl 2020

Ahojte, viem že je tu xy tém ale nakoľko som časovo vyťažená a potrebujem sa v rýchlosti zorientovať čo je v ponuke prosím Vás týmto o radu.
Prosím poraďte autosedačku, ktorá má ISOFIX, inštaláciu proti smeru jazdy, váhová kategória 9-25 prípadne 9-36 a cena do 200 prípadne 250 eur.
Našla som veľa takých ale ceny sú bohužial na moje pomery vyššie než udávam v požiadavke. Ak by ste vedeli poradiť budem vďačná.

simona92101
1. júl 2020

@mindy112 petite&mars revesal II.max spokojnost

martinoocka
1. júl 2020

Ciste na isofix su v protismere vsetky do 18 kg, jedina vynimka je Concord Reverso ta je na isofix cca do 23kg. Z tych lepsich protismernych sedaciek v tvojom cenovom limite odporucam pozriet Joie Stages (na pasy,lacnejsia) alebo Joie Stages Isofix.

meluela
1. júl 2020

@mindy112 9-25 nie su s isofixom, lebo to nie je technicky mozne (len do 18kg), ale na bezpecnosti im to neubera pokial si precitas navod (isofix je viac blbovzdorny). mne cenovo najlepsie vychadzala britax/romer maxway pred 2r ked som pozerala, ta aj testovo je ok. cesi radi kupuju Joei, ti maju tiez dobre protismerne sedacky (i ked myslim v spotrebitelskych testoch neboli)

mindy112
autor
1. júl 2020

Ďakujem všetkým za odpovede 👍

hdpe
2. júl 2020

My máme túto:

https://www.youtube.com/watch?v=toRDTJH2r-0

. Kúpili sme ju do 130€ a celkom spokojný. Trošku mi však vadí, že sa nedá nastaviť trošku väčší sklon na ležanie. Ale asi je to kvôli bezpečnosti.