Čo kúpiť do autosedačky v zime?

katarinkad
27. jún 2008

Mile maminky, kedze budeme mat zimne babo, neviem co mu mam kupit do autosedacky. Ci zavinovacku do autosedacky, alebo fusak do autosedacky, alebo mi staci klasicka zavinovacka, alebo overal pre babo????
Prosim poradte, ake mate skusenosti.
🙂

fifla
27. jún 2008

my sme mali na zimu overal a tak sme mali maleho bez zavinovacky a fusaku v aute. poruke bola deka.

emjee
27. jún 2008
alami
29. jún 2008

ja som dávala zavinovačku do autosedačky a deku...bez tej zavinovačky si to neviem predstaviť...je to super vec...ale od narodenia je moc veľká..až neskôr som ju začala dávať..lebo bol v nej utopený

katarinkad
autor
1. júl 2008

alami, myslis takuto zavinovacku? Uvazujem nad jej kupou. Dufam ze to nebudu zbytocne vyhodene peniaze

http://www.malvik.sk/Autosedacka-doplnky/fusaky...

kili
1. júl 2008

ja odporúčam pršiplášť na autosedačku, zíde sa aj keď prší a keď je zima, tak na dieťa nefúka a stačí ho len prikryť dekou a má teplo a v aute sa to jednoducho dá dole 😎

silvika077
1. júl 2008

kili- aj mi sme tak nosili.Je to praktické,ked si mám predstavit, že by som ich musela za každým vyberať a vyzliekať z autosedačky.V sedačke aj tak nikdy neboli dlho v zime vonku len pri premiestnovaní.V aute sa predsa kúri a ked sme vyšli von,tak som nasadila čiapky a "zašpraicovala" deku pod nôžky a na boky.A plus ten pršiplášť.Môj názor: vôbec by som nekupovala zavinovačku. 🙂 🙂 😉

bubulik
1. júl 2008

My sme nosili overal a na to zavinovacku, ja si to neviem vynachvalit. Potom sme v aute az tak nekurili. Ved aj my sme mali bundy a tak. Mala bola vzdy spokojna 😉

miruliacik
1. júl 2008

Ahojte.
Tiez sme mali zimne dietatko. Ja som rozmaslala nad zavinovackou, ale nakoniec som sa rozhodla, ze ak bude treba, tak neskor prikupim. A treba nebolo. Hanku som obliekla do flisovej supravy a v sedacke ju prikryla len dekou ako pise kili a silvika... Podla mna to staci.... to mala namiesto bundy.

katarinkad
autor
3. júl 2008

babenky, dakujem za rady.
No asi s kupou tej zavinovacky pockam a podla potreby zakupim potom. Mame nejake overaly tak snad to bude stacit + decka na to, ved v aute bude teplo. 🙂