Cybex pallas 2 Fix

evusicek
24. máj 2012

Má niekto túto sedačku do auta ako ste s ňou spokojný a čo ten pultík vyhovuje vášmu bábätku? Chceli sme kupiť riadnu sedačku s pásmi ale ponukli nám tuto tak sme si nechali čas na rozmyslenie.
Malý v nej aj bol na skúšku neplakal, nedral sa vonku len sa mi tam zdal napresovaný natlačený a že nemá miesto na pohyb.
Alebo ak viete o nejakej super autosedačke od 9 - 36kg.
Ďakujem za všetky príspevky 😀

baklik
29. jún 2012

ahojte, je mozne tuto sedacku upnut aj do auta, ktore nema iso fix, teda len prostrednictvom pasov? mate niekto skusenost s jej pouzitim vo Forde Focus? lebo na ich stranke som nenasla tento typ automobilu ako kompatibilny. http://cybex-online.com/sk/carseats/pallas2-fix...

@evusicek ahoj, kupili ste ju nakoniec?

zutiko
24. júl 2012

ahoj, takže my sme sa tiež nakoniec rozhodli pre pallas 2 fix, den pred kupou sme skusali kiddy a môj syn nechcel pultik, vseliako ho vytlačal, nedrzal tam ten pultik. Strasne plakal. Tak sme rozmyslali,že kupime taku s popruhami, kedže vystrajal jak zmyslou zbavený. na druhy den sme sli do inej predajne, a tam sme skusali tuto pallas 2. a maly ju prijal, spočiatku sa nervačil, chvilku asi 10 minut🙂 a teraz? zdvíha ručičky, lebo už vie,že pride pultik, my sme velmi spokojny. ak nemate v aute isofix, da sa kupit pallas 2 bez isofixu

fraufrt
24. mar 2013

@zutiko rozmyslame nad novou autosedackou, ako ste spokojna "po case"?, tato autosedacka vysla dobre v testoch, tak preto ten zaujem. Dakujem

zutiko
25. mar 2013

dobrý den, môžem len a len odporučit, maly je v nej spokojny,pultik si pritahuje, nenervači, a este sa aj mne lepsie zapina ako tie klasické na pasy, znovu by som ju kupila 😉

luuk
10. máj 2013

lepšie je kupit fix s uchytom na isofix a ked sa da do auta co nema isofix tak sa to da skolopit vid. video

https://www.youtube.com/watch?v=KHvCUakkLQQ
sfingaaa
12. júl 2013

Dobry den, aj my sme kupili tuto autosedačku a sme velmi spokojny. Pred kupou som velmi sledovala rozne typy, ale tato sa mi zdala naozaj najlepsia, aj ked je cenovo drahsia, no stoji za bezpecie dietata. Mala som trochu strach ako v tom bude spinkat pocas jazdy a je to uplne v pohode, hlavicka malej nepada vobec do predu. A pultik s pociatku moc nechcela, neskor si nan zvykla a uz je to v pohode. Z mojej strany mozem len odporucit🙂a pokial mate tu moznost, tak urcite tu s isofixom.

reni1512
8. dec 2013

@sfingaaa dobry den, mozem sa opytat aky je rozdiel v tom isofixe a klasickej? lebo som z toho jelen uz...mame starsiu octaviu, 8 rocnu a tam asi isofix nie je predpokladam... Dakujeem

sfingaaa
8. dec 2013

isofix je plus pre bezpecnost dietata ..ide o pridavne zariadenie, ktore je u spodu sedacky a pripevnuje sa takymi akoby"vidlicami" do zadnej sedacky auta zo spodu, tym padom, ze je takto sedacka pripevnena o auto, tak pri naraze(autonehode) nedochadza k posunutiu sedacky a tym je dieta viac chranene pred poranenim + este sa sedacka pripasuje bezpecnostnym pasom, kdezto pri sedackach bez isofixu sedacka nie je takto chranena a je pripevnena len tym bezpecnostnym pasom......neviem ci starsie oktavie to maju....vsak sa pozri na zadnych sedackach, v mieste medzi sedadlom a opierkom, v tom zlome, by vnutry mali byt take akoby dva haciky, ale ak ich nemas, je ti zbytocne kupovat tu s isofixom, lebo to je o cca 100 viac....dufam, ze som pomohla.🙂)

jaruskatt
3. feb 2016

Ako riešite aby sa pultík na autosedačke stále nešpinil? 😕

tibcicici
13. okt 2017

@jaruskatt stiahnes potah z pultika a operes. Ide to jednoducho.