Cybex Solution Q2 Fix 2015

marketa1304
29. mar 2015

Má niekto sedačku Cybex solution Q2 fix 2015????neviem sa rozhodnúť medzi Romerkou a Cybexom....potešilo by ma,keby niekto mal nejakú recenziu.... 😉

diusik
2. apr 2015

@marketa1304 rozhodla si sa nakoniec? Ja budem kupovat asi tu cybex

marketa1304
autor
2. apr 2015

@diusik ja ju už mám objednanú..po sviatkoch by mala prísť..tak sa teším..už som konečne zahodila skumanie recenzií,už mám vybraté... 🙂 🙂 🙂

diusik
2. apr 2015

@marketa1304 a da sa fakt na tej cybex aj ta opierka polohovat?Sa mi zda ze som videla video,ze ten spodok vies potiahnut dopredua ze tým padpm sa ta opierka trochu nahne

marketa1304
autor
2. apr 2015

@diusik

https://www.youtube.com/watch?v=tm_Xo5EDrKU

pozrieť,ale aj v popise je,že ma 3 polohy opierky hlavy...tak ich beriem za slovo... 😅

diusik
2. apr 2015

@marketa1304 ano,ale ja nemyslim len hlavu,vies tu cast hore,ale celkovo opierku chrbta... no asi pockam kym ti dojde a poprosim ta o nazor 😀 😀

marketa1304
autor
2. apr 2015

@diusik no tá chrbtová časť sa určite nedá polohovať..len opierka hlavy...ale dá sa to polohovať troška tým povytiahnutím...a to sa mi aj tak zdá super..lebo neviem o tom,aby to niektorá sedačka v tejto váhovej kategorie mala...možno sa mýlim...určite to dám vedieť...ale mne sa páči aj vo verzii "len opierka hlavy"..napr.romerka ani to nemá...ja som dosť náročný človek na bezpečnosť svojích detí/samozrejme ,že to každý,ale podľa finančných možností/,tak dufam,že som vybrala dobre... 😉 ..budem zasa utekať o taku hodinku,či si mi nenapísala...hahaha...aj ty to takto robíš?????..sa tu smejem zo seba,ako keby išlo o život..len aby mi niečo neušlo... 😀 😀 😀

marketa1304
autor
2. apr 2015

@diusik ale ked tak na to pozerám,tak aj tá chrbtová časť sa automaticky nahne...to ma ani nenapadlo...

https://www.youtube.com/watch?v=yxSoouxBsTM

4:30..síce nič nerozumiem ,ale oddach som tam počula..tak vydrž chvíľku,mne príde a dám ti vedieť... 🙂

diusik
2. apr 2015

@marketa1304 no vidis tam pri tej 4,45 minute ,to je tusim, ze sa to tak da potiahnut,lebo toto som pri iných nevidela,mne sa tato velmi paci,sice je o 60 euro drahsiua jak ta romer co som chcela,ale toto sa mi zda fakt aj pohodlne,a predsa clovek to kupuje na viac rokov...
no ja tu kukam furt :o) len sme akurat neboli doma 🙂

marketa1304
autor
2. apr 2015

@diusik tak pekne,pokojné sviatky bez rozmýšľania a ihneĎ dám vedieť 🙂 🙂 😉

diusik
9. apr 2015

@marketa1304 ahoj,prosim ta,ze nezabudnes na mna :o) cakam na recenziu 😉

marketa1304
autor
9. apr 2015

@diusik nezabudla som,ale zatiaľ nám neprišla... 🙂

pallacinka
9. apr 2015

@marketa1304 My ju mame par tyzdnov (v plus prevedeni) a druhu mame objednanu do dalsieho auta, takze zatial sme spokojni 🙂

diusik
10. apr 2015

@pallacinka
@marketa1304 no baby ja akurat porovnavam rozmery a tieto cybex su strasne mohutne 😒 ja potrebujem dat 3 sedacky vedla seba,mozno sa budem musiet poobzerat po mensich

marketa1304
autor
10. apr 2015

@diusik je menšia v rozmeroch????

anesim
10. apr 2015

@diusik túto sme mali a bola super, moja v nej bola až do teraz a to má 10,5 roka, a 150 cm, už som ju dala preč , aj keď moja v nej chcela stale sedieť. Mali sme ju v poťahu "plus" vtedy to bola imitácia brúsenej kože a aj po 5,5 rokoch používania bola v super stave. Posunula som ju sestre do druhého auta, aby nemuseli prehadzovať tú čo majú , majú Kiddy s pultíkom a je tiež veľmi spokojná

diusik
10. apr 2015

@marketa1304 sirka je mensia,max 48cm tusim a ta Q2 ma sirku az do 60cm

marketa1304
autor
11. apr 2015

@diusik ja ani som nepozerala...ja mám len jednu sedaku vzadu...som ja ale truba,že som to ani nekukla 😝

marketa1304
autor
14. apr 2015

@diusik no sedačka prišla...je krásna...ale montáž na ten isofix mi dal zabrať..ja som sice to prvýkrát robila,ale namordovala som sa s tým asi hodinku,kým som ju tam dostala...dúfam,že už to pojde lepšie...čo sa týka pohodlia,tak je to tak...dá sa polohovať..dá sa dať uplne "nadoraz"..kolmo s sedadlu vozidla a dá sa trošku povysunúť dopredu a vlastne celé operadlo sedačky sa zasa oprie o sedadlo auta..tak je to v záklone...čo je fakt super...teším sa ,dúfam,že bude súžiť čo najlepšie... 😉

diusik
14. apr 2015

@marketa1304 diky, no uz ani ja sa neviem dockat,dufam coskoro pride 🙂

katuskaqz
16. apr 2015

my sme váhali medzi Cybexom a Avionautom, vyhrala u mňa táto, včera som ju objednala, tak sa teším http://www.babybabo.sk/babybabo/eshop/48-1-Auto..., má šírku 54 cm

diusik
16. apr 2015

@katuskaqz dobre vyzera,ale to je bez isofixu,nie?

diusik
17. apr 2015

Prisli sedacky,super su,hlavne isofix, uz ine ani nechcem,uvidim este ked pridu deti zo skolky,dufam sa im budu pacit

marketa1304
autor
17. apr 2015

@diusik bomba.... 😀 😀 😀

katuskaqz
18. jún 2015

vyzerá to bombovo - tri vedľa seba 😉

mia1112
19. júl 2015

Kocky s kde ste si objednavali tuto Q2 fix 2015? Poradte. Dakujem
Lebo ako kukam nie je to uplne ze bezny tovar. Vsade maju to M alebo X

marketa1304
autor
20. júl 2015

@mia1112 ja som si ju objednala tu
http://www.maderna.sk/katalog/product/23730/
a ešte aj myslím 10 % zľavu som dostala... 😉