Kočík pre prvorodičku

olinkaolinka
13. dec 2015

Ahojte,

keďže som prvorodička, chcem poprosiť o radu, aké kočíky by som potrebovala kúpiť, resp. čo všetko na kočíkovanie dieťaťa.

Vopred ďakujem

alby2014
31. mar 2016

@lauricka ja som uz prisaham alergicka na slovne spojenie satka, nosic...mamka sa pyta na kocik, dostava odpoved na kocik...neuveris, ale su ludia, co nechcu dieta nosit napr.ja) a je jedno z akeho dovodu. Deti v kociku ani netrpia, ani nie su citovo ochudobnovane, netrpi vztah k rodicom a ano su ludia, co im pride kocikovanie jednoduchsie ako nosenie.

lauricka
31. mar 2016

@alby2014 ked si alergicka, tak si to nevsimaj. Clovek je nosenec. S tym ty nic neurobis, tak to je. Maminky, ktore nenosia, tak len preto, ze nevedia, co by vediet mali. Mozno maminka, ktora si pytala radu, nad takym niecim neuvazovala, mozno takto sa na to aspon pozrie a mozno takto dostala tip na nieco, co jej moze veeeelmi ulahcit zivot a sprijemnit zivot jej babatku. A dala som radu aj ohladom kocika a myslim, ze dost dobru. Nech si zbytocne nekupuje drahe 3-kombinacie. Trochu menej nenavsiti, trochu viac tolerancie....aky by bol svet hned krajsi, ze?

uhnakova
31. mar 2016

@elisvic ono ten plast bez nejakej pomocky fakt nejde dolu a ani naspat, takze treba nejake naradie. Lepsie drievko nez nic. To plastove naradie, co mame my, je na jednej strane zalomene a na druhej strane ma hacik, takze sa s tym da vselijako pacit pneumatika. Odporucam dokupit aspon dve taketo pomocky, manzel kupil pre istotu tri a jednu som uz zlomila 😅.

lauricka
31. mar 2016

@alby2014 a to, ze deti v kociku a v postielkach netrpia ako vseobecne platne tvrdenie je velmi odvazne tvrdenie. Ale ako som napisala. Nema zmysel to rozoberat s niekym, kto to chce len okydat.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alby2014
31. mar 2016

@lauricka ano, vztahova vychova vladne svetu...v pohode, kto chce nech nosi, kto chce nech kocikuje...no deti v postielkach v decakoch trpia urcite, moj syn netrpi nabeton. Ak som na nieco alergicka je to univerzalna rada, ktora sa tu dava hore dole na vsetko a to je daj do satky/nosica a prsnik...to snad vyriesi aj vojnu v Syrii a utecenecku krizu a uznas, ze tato rada " ako vseobecne platne tvrdenie je velmi odvazne tvrdenie". My dve vsak nemozeme diskutovat, lebo mame na vec rozdielne pohlady. Len ma proste vytoci to, ze niekto sa pyta na kocika hned sa tu nuka nosenie, co naozaj nie je pre kazdeho ...a nechce to robit kazdy...

lauricka
31. mar 2016

@fidka79
@alby2014
baby sorry, ale preco mate pocit, ze toto potrebujem vysvetlovat? Robte si co chcete a sypte si tu nenavist niekde inde, najlepsie ju skuste nejak eliminovat same v sebe. A mozno by bodlo pracovat so svojimi komplexami. Porucam sa.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz