Do akého auta sa zmestia 3 autosedačky?

jamik
25. sep 2008

Ahojte.
Poradte, do akeho auta zmestim dozadu 3 sedacky?

sstefi
25. sep 2008

naši susedia maju fiat multipla a 4 deti 😉

wladka
25. sep 2008

no ja to vidim tak, ze dve deti vzadu, a vajicku vedla sofera..

inak, myslim ez su to tie velke.. napr. wv sharaon, seat alhambra ci jak sa pise atd.. urcite vies ake myslim 😉 ..proste take vacsie..

verulka
25. sep 2008

my sme vozili 3 autosedcky aj vo ford fiesta, ale to bola len 1 "velka " a dva podsedaky...3sedacky v kategorii9-18 sme vtrepali aj do felicie kombi 😀 my sme kupovali autosedackytak, ze sme v obchode dohodli, ze bud sli s nami k autu a poskusali sme alebo sme zaplatili a potom sa vratili s nevyhovujucimi spat 😉 niektore su strasne nesptratne a siroke
o akom aute uvazujete?

audreyd
25. sep 2008

jamik, neverila som tomu, ale napchala som v poho aj do mojej C3 🙂 jedna do 36kg, jedna do 18kg a jedno vajíčko 😀 ale už ani strúhaný vlas navyše sa mi tam nevprace!!!

weroni
25. sep 2008

seat alhambra 🙂

erikasadek
25. sep 2008

skus FORD S-MAX vyborny, odporucam 😉

maruschka
25. sep 2008

jednoznačne tie väčšie rodinné autá..Nielen kvôli sedačkám,ale kvôli kopu veciam,ktoré sa musia stále voziť-náhradné oblečenie,jedlo,kočík,atď...veď to poznáš 😉

audreyd
25. sep 2008

C3 je asi "najväčšie" malé auto 😵 inak tiež odporúčam veľké rodinné, napr. nissan murano 😵

asitka
25. sep 2008

renault scenic...je tiež použiteľný

bambusko
25. sep 2008

peugeot partner

verulka
25. sep 2008

inak my mame teraz opel zafira aje super, daju sa tam krasne sklopit tie zadne 2 sedadla..i ked ak by sme nemali rona, tak by sme do rodinneho auta nesli 😉

bambusko
25. sep 2008

verul, ale to ti potom vela miesta v kufri neostane. my sme mali opel zafira, ale na dlhsiu cestu sme museli ist s truhlou 😀 na streche

lori
25. sep 2008

bambusko - my to isté 🙂) my máme Zafiru, len dve deti a aj tak máme málo miesta, chystáme sa práve kúpiť Ford Galaxy 🙂 Hlavne alebo aj preto, aby sa vzadu vošli dve detské sedačky a medzi ne ešte jeden človek 🙂 Lebo s nami často cestuje aj babka alebo niekto iný a v týchto rodinných autách je až 7miest,takže ak babka nevojde medzi deti, tak ešte sa dá "umiestniť" dozadu 🙂) A ešte zostane aj trochu miesta v kufri

pacna
26. sep 2008

No tak ja by som brala Ford Galaxy muž ho maju ako firemne a je super našim kočkam sa dost pači, tie bočne sedačky sa daju zložit do detskych su tam aj pasy. sestra ma zafiru ale tam miesto ako kufor nieje.
ako pišu baby vw sharan, seat alhambra 🙂

lori doporučam galaxy fakt to je super auto akurat som minule hovorila keby sme mali kupovat auto tak to bude galaxy. my sme s manželom vysoki a sedi sa nam tam super a deti maju tiež pohodlie. 🙂 🙂

sassi
26. sep 2008

do Renault scenic isto vojdú, lebo my sme šli 1x 0-18, 1x podsedák a ešte sa viezol vuadu jeden dospelý,tam sú 3 samostatné sedačky vzadu a ma aj každá vlastný pás

pacna
26. sep 2008

a je ešte aj Fiat Ulysse aj ten ma každu sedačku oddelenu 🙂

mracik
26. sep 2008

verulka, náš Kubko už vybral Opel Zafira ako ďalšie auto pre našu rodinu, keď sa mu narodí sestrička 😀
my máme len oktavku, v strede je len dvojbodový pás ☹ ale miesta je tam dosť
čo sa týka kufra, stačí zrušiť kočík a hneď je miesta habadej 😉

kangaroo
27. sep 2008

záleží či majú tie autosedačky mať aj isofix, môj tip je volvo xc90

amatula
27. sep 2008

no tak mi sme prave kvoli tomuto kupili nove auto 😉 strasne sme sa tlacili RENAULT-Scénic 😎 a teraz máme pohodu....

jabber
10. okt 2008

VW Passat Combi 😉

xena22
10. okt 2008

A ten zadny stredny pas co je zvycajne len okolo pasa sa moze pouzivat aspon pre pre dospeleho?

cica13
10. okt 2008

Ahoj, my máme citroen xsara Picasso, vzadu ma 3 samostatné sedadlá, takže tam v pohode vojdu 3 autosedačky 😉