Do kedy sa používa novorodenecká vložka v autosedačke?

grobaroval
28. jún 2009

Čaute baby viete mi niekto povedať do kedy sa používa novorodenecká vložka v autosedačke??? 😀 😀 😀

standu
28. jún 2009

asi dokedy je babatku dobra 😉

cessy
28. jún 2009

do kedy sa tam s vlozkou zmesti...my sme ju pouzivali asi mesiac

berus222
29. jún 2009

my ju este pouzivame 🙂

zoeno.1
29. jún 2009

my sme ju pouzivali asi do 2 mes.

majaza
29. jún 2009

my máme na tej našej napísané že do 6 kg

lenca30
29. jún 2009

ahojte kocky, aka je to ta novorodencka vlozka do autosedacky? je to potrebne? dakujem

dosa
29. jún 2009

lenca - je to taka zmesovacia vlozka do autosedacky, aby v nej babo nebolo moc navolno a hlavne to ma take spevnenie okolo hlavicky, aby mu nekmitala zo strany na stranu. ma to vacsina autosedaciek vo vybave. my mame autosedacku bez nej, nakolko mame pevnu a posuvnu opierku hlavy 😉

lenca30
29. jún 2009

dosa--dakujem ...takze je to vybava autosedacky. ale ak je sedacka dost pevna tak to potrebne nie je. dobre to chapem?

dosa
29. jún 2009

nie, to nie je o pevnosti sedacky. sedacky su vacsinou do 13 kg. a predstav si dat take trikilove babo do takej velkej sedacky - preto je tam ta vlozka - aby malo pevne hlavicku - je to tam okolo hlavy take zpevnene - kedze ju este nevie drzat. ked kupis nove vajicko, budes to tam mat automaticky - ked budes kupovat z druhej ruky, daj si pozor ci tam je - ale uz som to kdesi videla, ze sa to da kupit aj samostatne...

ked si lepsie pozries obrazok, okolo hlavy je taka akoby zabrana 😉 http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

pimpa
29. jún 2009

ja som ju pouzivala az doteraz, Patko ma 5 mesiacov a 7 kg, pekne mu drzala hlavicku, ale dost sa potil v tom na hlavicke. teraz uz len natesno sa do nej vojde a dtzi si pekne hlavicku aj sam a vonku zacalo byt dost teplo, tak som ju uz vybrala. Asi zalezi aj, aku vlozku ma autosedacka, my mame Pegperego a na tu vlozku tam boli tri otvory, podla velkosti dietatka /tri stupne/ 🙂

zoeno.1
29. jún 2009

ano da sa kupit,my sme ju kupovali v all toys 😉

lenca30
29. jún 2009

dakujem

ada1213
21. júl 2010

prosi doked deti maju mat auto sedacku ? 😔

ada1213
21. júl 2010

dakujem janoca

ada1213
21. júl 2010

janocka moja mala cera mi to odoslala

gilmorka
12. aug 2010

Ahojte. Mame autosedacku vajicko Maxi cosi Cabriofix, chcem sa spytat, do kedy ste mali novorodenecku vlozku v tejto sedacke. Nas maly ma 7 tyzdnov a okolo hlavicky to ma dost natesno, trebalo by mu celkovo uz viac miesta, ale vybrat ju nemozem, lebo potom je sedacka uz skor akoby na sedenie a do toho mame este daleko. A neviem si ani predstavit tak o mesiac, dva, ked ho budem viac naobliekavat, ako sa tam zmesti :(

exupery
12. aug 2010

no mi sme ju dali prec po mesiaci,....bolo v nej tesno

gilmorka
19. aug 2010

@exupery a ako ste riesili ze tam potom malemu beha hlavicka, ked nema okolo vypln.? Predsalen, nedrzi ju este, a uz okolo nej nebude vypln 😒

exupery
19. aug 2010

nebehala,narodili sme sa,mali sme pomaly 4kg,a boli sme zimne babo,takze v sedacke kombineeza,hruba ciapka,a bolo to akurat...mame maxi cosi sedacku a ony su dost uzke...

buburka
9. mar 2011

Ahojte. Vidim, ze sa sem davno neprispievalo, ale predsa len..
Neviete mi niektora poradit kde by som mohla novorodenecku vlozku do autosedacky zakupit, za nejaku prijatelnu cenu?