Druhá autosedačka pre dvojročné dieťa. Poraďte!

tilly
17. okt 2007

ahoj, poraďte prosím autosedačku pre dvojročné dieťa, ktorá bude používaná príležitostne, tak do nej nechcem investovať 5000...

malý je normálne dvojročné dieťa, nie "prerastené" :lol:

potrebujem to na kratšie vzdialenostim do druhého auta, aby sa to čo najľahšie pripevňovalo, lebo teraz prehadzujeme STM Starlight a to je des bes, už som si s ňou oškrela auto, aká je ťažká a zle sa s ňou manipuluje

poradíte?
dík
😉 😀

lenadka
17. okt 2007

ja uz by som len podsedak kupila 😅

lenadka
17. okt 2007

alebo tie lacne co su v akcii teraz v tescu, aj ako normalne autosedacky a da sa to potom rozlozit, ze ostane len podsedak. Cena okolo tisicky 🙂

tilly
autor
17. okt 2007

podsedáku neverím 😔

lenadka
17. okt 2007

zo sedacky ti teraz rychlo vyrastie-ako myslis 😉

tilly
autor
17. okt 2007

no neviem, ale radšej budem, keď mi z tej sedačky vyrastie, ako keď mi neprežije ľahšiu havárku...

podľa mňa je podsedák pre školákov... môj domčo je staršne malý na to, aby som ho mala len v podsedáku

lenadka
17. okt 2007

a tie sedacky v tescu si videla? ceny su prijatelne-teraz maju akciu 😉

tilly
autor
17. okt 2007

pôjdem sa pozrieť, dík 😉

sloboda4
17. okt 2007

tilly...mne sa celkom pozdava STM Tri-Star blue 😉 ta vyzera v poho a este aj tie chicco...
my ked nieco malemu kupujeme, tak ho vždy zoberieme so sebou nech si vyskusa...ked sme mu kupovali sedacku tiež sme ho v obchode do každej posadili a kde sa mam zdal najlepsie ukotvený tak tu sme zobrali 😉

verulka
17. okt 2007

Tilly, mne sa najviac paci ten druhy link Chicco...my uz mame len podsedaky

maruschka
17. okt 2007

Tilly,to Chicco vyzerá tak bezpečne.A neskúšala si ísť aj do kamenného obchodu-napr.Pre deti alebo iného na deti orientovaného obchodu.Tam majú na výber asi 50 autosedačiek a v rôznych cenových reláciach.Možno by si si tam vybrala,v Tescu majú malý výber a sú drahšie oproti normálnym obchodom.

tilly
autor
17. okt 2007

jasné, že ho pôjdem najprv posadiť, potom objednám cez net a hneď pre to aj pôjdem, ale keďže nie sme z BA, tak si to chcem najprv premyslieť, aby som mala jasno, čo asi chcem 😉

verulka, vy ste už veľkí, a aj radkovi stačí už len podsedák?

ale aj tak potrebujem riešiť to druhé auto, lebo toto prekladanie je hrozné, už má môj golfík kvôli tomu modrinku 😔

verulka
17. okt 2007

Tilly, ano uz staci. Na dlhsie cesty vozim taku aj s operadlom (ak by nahodou zaspal), ale to uz je stary model 😉 Jemu velmi vadilo, ze starsi sa vedia sami zaputat, tak sme mu teraz na 5te narodky kupili podsedak a je spokojny. Priznam sa, ze je uzasne, ze sadneme do auta a ja zahlasim- zaputat sa a v pohode ficime 🙂
ja plne chapem, ze ak su 2 auta tak je lepsie mat dve sedacky ako prevlacat nejake hebdo. Okrem toho, moze sa stat, ze jednoduchi nastane situacia, ked sedacka ostane v jednom aute a co potom...Takze zelam dobry vyber 😉

tilly
autor
19. okt 2007

tak sme kúpili, som taká rada, konečne nebudem musieť prevlačovať sedačku, skrátka bude napevno v aute a do druhého auta sa bude nahadzovať podľa potreby, je ľahučká a jednoducho napojiteľná, tak to bude šup šup a budeme ju dávať aj na kratučké trasy, čo sa nám teraz nechcelo túto ťažkú prehadzovať...

http://www.mojshop.sk/index.php?page=6&itm=18469