Eshop s módou

peggy1987
22. sep 2018

Dobrý deň, hľadám žienku, ktorá má eshop, prípadne butik s dámskym oblečením, ktorá by mi vedela poradiť, čo sa týka dodávateľa, predaja a pod. Za každú radu budem vďačná.

win_gi
23. sep 2018

neskúšala si si nájsť eshop nejaký a priamo na zriaďovateľku toho obchodu sa obrátiť? myslím, že by aj tak nemuseli mať problém ti poradiť 🙂

nikoletah
23. sep 2018

@win_gi no ja by som dodavatela ucite neporadila - mat super tovar za dobru cenu od dodavatela... naco by vytvarala sama sebe konkurenciu? Hlavne ked eshopov je viac nez dost.

peggy1987
autor
24. sep 2018

Práveže sú také, ktoré veľmi neporadia. Ale ešte to môžem skúsiť.

alaguema
24. sep 2018

@peggy1987 prepáč, ale ak si sama nevieš tieto veci pozisťovať a zariadiť, tak na čo do toho vôbec ideš? Niekto si dal tú prácu, aby si rozbehol vlastný, dobre fungujúci biznis a teraz ti to má naservírovať na tácke hotové a ešte si aj vytvoriť konkurenciu? Veď dnes k prieskumu trhu stačí mať pripojenie na internet, ktoré evidentne máš. Tak namiesto vyčkávania na koni, sa treba trošku ponamáhať a teda podnikať, ak chceš byť podnikateľka 😉

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikoletah
24. sep 2018

@fefe123 sikovny najdu adresu velkoskladu v madarsku ale nevycapim na modry konik 🙂

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz