Existuje dobre odvetraná autosedačka. Ktorá to je?

kangaroo
29. apr 2007

vie niekto o takej autosedačke v ktorej dieťa aj v týchto teplých dnoch zostane suché?

franti
1. máj 2007

tak toto by ma tiez zaujimalo...my mame autosedacku cam a v nej sa malemu chrbatik zapoti...myslim, ze je to tak v kazdej, ale dufam, ze sa myslim...

pipo1777
2. máj 2007

Ahoj baby,to by zaujímalo aj mňa a aj to že akú autosadačku kúpiť aby bola polohovatelná pohodlná na dlhé cesty a hlavne za normálnu cenu?! 😒 😀 kangaro ako tvoj slížik?

katkal
2. máj 2007

my mame tuto http://www.forbaby.sk/autosedacky.php?id=8&prod..., hned tu prvu a prave koli potahovemu materialu sme ju vybrali. Robia aj pre vacsie deticky, tak si chodte omrknut do obchodu. Naozaj odporucam!

kangaroo
autor
2. máj 2007

katkal:a nie je tvoje mimčo spotené ako myš ked je velmi teplo? mi máme na autosedačkách savý povrch, no hlavne malá sa vo vajíčku niekedy az varí, myslím že je to tým, že je celá z plastu ☹ ,neviem či sa to dá zlúčiť- bezpečnosť aj dobré odvetranie 😒
pipo1777: no nič moc, boli sme na prehliadke a malá je váhovo pod normou, no je zdravá, dobre spí a papa a vyzerá super, žiadne baroko 😝 ,ale ja si ju ubránim a nedám sa buzerovať 🙂

xxmargaretka
18. júl 2007

ahojky
s takeho materialu ako katkal mame aj my maxi cosi priori a mame na tom aj savy potah a aj tak sa spoti ako mys..
u romer znacky som citala,ze ma vetranie na chrbat no ci je to aj funkcne to neviem..

veselamirka2
2. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

dakujem za info