Fusak Eisbachen. Máte skúsenosti?

ma76
3. okt 2008

Ahojte,ma prosim niekto tento fusak?Uvazujem nad nim!

sjuzi
4. okt 2008

Ahoj, myslim, ze tu uz tato tema bola... Ale i tak ti odpoviem, my ho mame a chystame sa ho pouzit aj tuto zimu. Maly uz v nom sice nebude po usi zakryty, ale i tak uz bude bezkat a cizmicky mu budu trcat z fusaku von. Dolu sa da pekne rozopnut, takze je to v pohode a aj v tej noznej casti dolu je sustak, tak aj ked nohami nieco zaspini, tak to lahhko preperem.
Ked bol maly v zime mal pol roka, tak v pohodke bol az po usi vo fusaku a stacila mu do neho len flisova suprava oblecena na bodycku a pancuskach. A bol uplne vyhriaty. Fusak je super hruby, ma vnutri prijemny flis a okolo hlavicky sa da pekne stiahnut, takze ozaj babatku trci len nos...
Ja som s fusakom spokojna, myslim, ze sa hodi do vsetkych kocikov. My sme ho pouzivali do Chicca S3 trojkolky a teraz ho budeme mat v PP Pliko... 😉

ma76
autor
4. okt 2008

Ahoj sjuzi!Dakujem za odpoved.Nevies ci ho maju niekde v Bratislave?Našla som ho až v Kosiciach...Na zivo si ho pozriet.

sjuzi
5. okt 2008

Fuuha, neviem. Ja som ho videla u kamošky tu v TT, ona ho tu kupovala pri Poliklinike, ja som si ho objednávala cez net v babetkovo.sk... 😉