Fusak Kaiser alebo Emitex?

katka1981
27. mar 2009

Prosim Vas poradte mi, kt. fusak je lepsi, ci Kaiser alebo Emitex. Chcela by som taky, kt. moze ist aj do autosedacky a vydrzi co najdlhsie. Viem, ze jeden Emitex sa da predlzit. S ktorym mate lepsie skusenosti? Dakujem.

katka1981
autor
29. mar 2009

Ja som sa rozhodla pre Kaiser, dakujem Vam za pomoc. A teraz je za super akciovu cenu v BM. 😀

dosa
29. mar 2009

pozrela som si akciu - ani nevahaj, dobra cena 🙂

teda nesledovala som ine, ale oproti tomu co som dala ja za neho je to super cena...

katka1981
autor
29. mar 2009

dosa, 1200 Kc, 39 EUR, ..... 😀

mayka
21. okt 2009

kocky neviete aku ma oficialnu stranku vyrobca fusakov kaiser?

denisocka
23. apr 2010

baby, mam sice doma fusak kombi emitex ale neodolala som Kaseru a ich Iglu .NAše babo bude mať v zime 3 mes - takže ho začnem davať do vaničky s fusakom - otazka je, vojde tam ten iglu fusak ??? mame JAne capazo vaničku / Jane nomad . ak by nevošlo nevadi,mam ešte ten emitex,ten je dobry do vaničky,akurat,ale chcela som mať Iglu

katarina.banska
6. sep 2010

ahojte.
prosim aky je rozdiel medzi fusakom emitex a kaiserom?
pre ktory sa mam rozhodnut a podla coho sa mam rozhodovat. no uz ho asi nezmestim do vanicky, lebo mame jane kocik, takze o dva mesiace uz prechadzame na sportovu cast.
dakujem za kazdu radu 🙂

jaruska74
6. sep 2010

aj ja akurat riesim ze ktory kupit, tak poradte 🙂

denisocka
6. sep 2010

ja mam emitex combi od prveho syna a už mam kupeny aj keiser len ešte neni doma

denisocka
6. sep 2010

@katarina.banska my sme mali emitex v capazo vaničke u jane kočika, a krásne tam sedel 😉 , som zvedava či tam bude sedieť keiser,ak nie,dam zas tuto zimu emitex. v nomadovi zas emitex sedel tak nejak.no neviem,velmi sa šmýkal .... ktovie ako bude sedieť druhy

katarina.banska
6. sep 2010

@denisocka no my sa uz asi ajtak v zime do vanicky nezmestime
mame jane slalom pro 2008, tak neviem aky je rozdiel v tych vanickach, no zdaju sa mi dost male :(
do sportaku by si ktory radsej odporucila ?

denisocka
6. sep 2010

@katarina.banska ja som mala v sportaku emitex,a klzal sa dole ,stale som musela maleho za fusak podvihovat. Keiser doma nemam,neviem ako by sedel. Takze ja som pre to zosmykovanie kupila aj keiser. Jo a nevyhoda emitexu v sportaku je,ze sa zipsuje po stranach,a nie v strede.to je obrovske negativum!

kuspitka
8. sep 2010

ahojte.dievcata poradte ,aky fusak je dobry do sportaku?

katarina.banska
19. sep 2010

ja som sa nakoniec rozhodla pre kaiser.
uz som si ho objednala, tak sa tesim ked pride.
do kedy ho asi budem moct pouzivat? je to asi len na jednu sezonu, vsak?

dosa
19. sep 2010

@katarina.banska - preco jednu sezonu? myslim, ze si si vbyrala dobre. ja som fusak pouzivala este ked mala dcera dva a pok roka. dole sa to rozzipsuje, aby cizmicky trcali von a telo a nohy ma schovane v teple 😉 a to zispovanie cez stred je aj pre mna obrovska vyhoda...

katarina.banska
19. sep 2010

@dosa aha tak super ked ho vyuzijem aj buducu sezonu.
no ja som nevedela, nevyznam sa...
tak dufam, aj ja, ze budem spokojna.
🙂 🙂 🙂

miska1981
25. sep 2010

ahojte, prosim vas tie co mate oba fusaky emitex exclusive a kaiser, ktory mi viac odporucate, hlavne, aby sa nesmykal, lebo mne sa neda pripevnit na sportiak. samozrejme nech je teply.
ak kaiser tak ktory, lebo su dva, tak neviem aky typ, diky 😉

maznacik007
29. sep 2010

no akurat som si objednala kaiser farba marine... mam uz 2 rociaka... ale takeho drobneho.. minuly rok sme mali taky klasicky fusak... ale teraz som sa rozhodla ze chcem takyto typ.. tak dufam ze budeme spokojny

maznacik007
29. sep 2010

denisocka ako si spokojna s kaiserom.. mna presvedcali na emitex.. ale kaiser nakoniec vyhral

katarina.banska
8. okt 2010

ahojte ja som si objednala kaiser,
ty kokso, no zda sa mi dost obrovsky. teraz prechadzame na sportovu cas, no bojim sa , ze sa tam ten fusak nezmesti :(
mame jane slalom pro 2008

dosa
8. okt 2010

@katarina.banska - ale neboj, uricte sa zmesti. on ked sa okolo hlavy stiahne tou snurkou, tak bude kratsi... alebo myslis na sirku? ked do neho das malinku, postahujes, zazipsujes, bude uplne super, neboj... a bude vam fajn teplucko...

katarina.banska
8. okt 2010

@dosa a viem nan dat este aj nanoznik? ci to potom uz netreba?
no snad, sa tam mala nestrati, lebo ked porovnam ju a ten fusak..... 🙂 🙂 🙂

dosa
8. okt 2010

@katarina.banska - neviem aky je ten nanoznik. ked som mala prvu dceru malu, tak ja som mala x lander a kamaratka jane slalom a bolo to v tych kocikoch do pohody. a mam taky pocit, ze kamoska v zime este aj nanoznik dala na to, ale ci mala taky ako ty, alebo nie, to uz neviem, je to par rokov dozadu. skus sa spytat v teme o slalomoch, ake maju fusaky...

mizulienka
12. okt 2010

ahojte dievcata, akej farby mate ten fusak? ja mam hnedu teutoniu a rozmyslam bud nad oranzovym alebo cervenym fusakom...mate niekto taketo farby? ake su? ste spokojne? nevidno na nich vsetko?
dakujem 🙂

katkatt
12. mar 2011

ahojte, prva zima s Kaiserom je za nami. Ako ste fusak cistili? Normalne v pracke? Neznicil sa? Ja rozmyslam, ze v rukach operiem a vyzmykam v pracke. Kolko sa to schne? Vdaka za rady a skusenosti. 😉

lovacska
29. júl 2011

Ahojte!Dievčatá,chcem sa od vás opýtať, tie,ktoré máte ten kaiser používate aj overal do tohto fusaku,myslím na tie vačšie detičky,ktoré už behaju a niekedy chcu von z kočíka?

lenka112
1. okt 2011

Ahojte dievčatá, aký fusak by ste odporučili pre ročného chlapčeka ??? Sme bezradný :-/

radlinka
1. okt 2011

Caute holky, prosim vas mate k fusaku Kaiser aj kozusinku ? pouzivali ste ho aj na extrem ako lyzovacka, hory, sneh a do velmi nizkej extremnej teploty ? Je nepremovakavy ? vdaka za odpoved 😉

lovacska
13. nov 2011

Ahojte!Tak som objednala kaiser jooy,je uplne fantastický,je najvačší z fusakov dlžku má až 105 cm,je hebký,teplý.Len sa mi predsa predsa nepasuje farba ku kočíku,chcem zmeniť farbu,ak by ste mali záujem,predávam,mám farbu sandy-beige,na etikete je cena 49.50Eur,ak máte niektorá záujem,možeme sa dohodnuť,pošlem aj dobierkou.Do bazára som to ešte nedala,preto mi píšte do IP.

nikasik
14. nov 2011

ahojte chcem kupit fusak ale neviem ci emitex 3v1 alebo kaiser. mam x-lander 2010 trojkolku a 1,5 rocneho synceka tak do ktoreho fusaka sa mi zmesti?.... poradte?... a navleciem na neho este aj nanoznik alebo to uz netreba potom ked mam fusak?....

froschka
19. nov 2011

@dosa ahojky, bol Kaiser lepsi ako original Quinny? Dakujem 🙂