Isofix v aute Mercedes A. Je tam?

annika
11. apr 2009

Ahojte mamičky!
Mám takú otázku, možno banálnu, neviem, ale faktom je, že neviem, či má naše auto možnosť pripojenia sa na isofix??? Ideme kupovať autosedačku 9-36 kg a ja by som najradšej kúpila sedačku s Isofixom... Lenže neviem, či naše auto je vhodné???? Pomoooooc... kto sa k tomu rozumie???

erikasadek
11. apr 2009

tak pozri na zadne sedadlo , teda obe, mala by si tam mat maly stitok dost blbo oznaceny , ale je tam , isofix.. ak ho vidis tak je tam aj diera , na zapojenie.. 😉
ak nie , tak chod do chociakeho obchodu kde sa predavju , mercedesi alebo , autoservisu , nech ti to najdu..

annika
autor
11. apr 2009

Ahoj Erika! Ja to pozerám od zadu, z dola, z boku... ale štítok nevidím, ani dieru...Joj, som nemožná,čo??? Ale ak má niekto také auto a vedel mi poradiť...
V mercedesi bol manžel, ale nevedeli nám poradiť... podla mňa ani oni nevedeli ako to vlastne má vyzerať... 😨 😨 😨 😨 😨

annika
autor
11. apr 2009

Aha, som niečo našla!
http://www.babystyle.cz/pdf/Solution_X_fix_Type...
Asi to nemám, lebo naše auto je 2003-ka a ako vidím, isofix začali dávať len neskoršie...

erikasadek
11. apr 2009

annika nie si nemozna.. neboj; ak to tam nevidis tak nemas bohuzial.... a su blby v mercedesi prepac ze ti to nevedeli povedat.... 😒

nevadi , kup si len neaku dobru sedacku, tie nove aj ed nemaju isofix, maju novy system , istenia, velmi bezpzcny....... 😉

mirko
11. apr 2009

annika, ....ja som pred materskou sila potahy do aut a tie stitky by mali byt na opierke hned viditelne , ziadne hladanie .tak ak si ho nenasla nie je tam ☹

danulik
11. apr 2009

anika - isofix sa dava do aut asi od roku 2005, dovtedy to bolo ako priplatkova vybava..

erikasadek
12. apr 2009

mi mame cierne sedacky a stitky tiez su cierne tak preto som napisala blbo viditelne;. 😉 😅

annika
autor
12. apr 2009

Ďakujem babenky, tak idem hľadať ďalej autosedačku, ktorá by bola aj do môjho auta dobrá... Len ma trošku štve, lebo som chcela s isofixom, ale keď sa nedá, tak sa nedá... Majte sa krásne a ešte raz ďakujem!!! 😉

erikasadek
12. apr 2009

http://storage02.brainsonic.com/customers/redca...

anika too je vyborna, ja som ju strasne chcela ale muz ma presvedcil , naco mame isofix v auete.. ale tato ma novu , funkciu co sa tyka bezpecnosti pozri si video..

odporucam Ti;.

annika
autor
12. apr 2009

Erika, je to super, trošku drahá, sa mi zdá, ale bohužiaľ je to skupina do 18 kíl, a takéto už máme, my by sme už potrebovali tú väčšiu kategóriu...ale ďakujem za radu! Si zlatá! 😉

erikasadek
12. apr 2009

neboij da s akupit aj lacnejsie... 😉
aha ty potrebujes tu vatsiu... tak to mi je luto.. nevadi mozno pomoze niekomu inemu... 😉

ada32
12. apr 2009

annika mame mercedes c a nebol isofix automaticky vo vybave.museli sme ho priplatit.auto sme kupovali pred dvomi rokmi.
inak nerozumiem,ze priamo u nich ti nevedia povedat,ci ho tam mas 😲 to snad nie je pravda.mala by si mat medzi zadnym operadlom a sedakom take kovove kruzky.

tilly
13. apr 2009

ja som mala isofix v aute bez príplatku, automaticky, ale v niektorých autách je to za takým vankúšikom, ten treba dať preč (je to na suchý zips) a tam to je, ale každopádne by tam bol štítok...

nechápem, prečo je to v mercedesoch príplatková výbava, keď vw to má automaticky...

ada32
13. apr 2009

tilly v mercedese je za priplatok uuuplne vsetko 😀 ale aj tak sme s nim spokojni 😉
oni maju zase velmi vyhodny servis.vlastne ti spravia zadarmo vsetko este aj gumicky na stieracoch mas v servise zadara.to ked davame do servisu ford,tak si musime kazdy raz pripravit takych 15tisic,lebo ti ti zadarmo nepohnu prstom aj ked si v zaruke.