Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je kanadské vajíčko použiteľné v rámci Európskej únie?

sisaido
28. jan 2015

Ahojte vsetci.

Nema.nahodou.niekto.skusenosti s pouzitim kanadskeho ( alebo.ineho.nie europskeho) vajicka.do auta v EU? Je plne.certifikovane tu v Kanade a.neviem.ci ho.mozem.pouzit.v.EU kedze.nema EU nalepky?

Dakujeeeem!!

wieruska1
28. jan 2015

@sisaido som si neni ista ale podla mna tu v EU na to az tak nehladia...napriklad v amerike je vajicko mozne pouzivat iba do datumu "spotreby" co je na nom nalepeny......v eu take nic neexistuje

sisaido
autor
28. jan 2015

@wieruska1 No.to.moje vajicko.ma.tiez ." Datum.spotreby" ale je az.do 15 kilov co.mi velmi vyhovuje. Viem.ze ani USA vajicka.a.autosedacky sa nesmu pouzit dlhodobo.v.Kanade a.naopak. a poistovacia agentka co nam robila.poistku na.auto raz.spominala.ze privezena autosedacka musi byt " homogenizovana". Sestra sa zasa pytala dopravnych policajtov a ti vraveli ze pokial ma certifikaty v Kanade tak je to ok... tak teraz.neviem... ( sorry za preklepy, mala klavesnica na.telefone 😉 )

wieruska1
28. jan 2015

ja myslim ze tu to nikoho nezaujima...aspon som sa s tym nestretla a to mame pocestovane naozaj vela 🙂 ani ho nemusis mat certifikovane namontovane......proste bud mas bazu a naklikavas alebo ho pripases len a vsetci su spokjni

miadi
28. jan 2015

@sisaido a ked sme boli deti tak ziadna sedacka ani len pas sme si nedavali len vzdy tato zahlasil nekop mi do kresla a mama zakricala drzte sa! a ked sme boli mensi tak sedela snami a autosedacka boli jej ruky a airbag jej..
🙂 myslim ze v Europe kym sa ti to dieta zmesti do sedacky z toho nebudu robit vedu 🙂

sisaido
autor
28. jan 2015

@miadi tiez sme to rozoberali s polovickou... novorodeniatko sa hodilo.v kocari na.zadne.sedadlo a islo sa... 🙂 tak ale ani tolko aut nebolo na.cestach ani mladych sialencov co si chcu toho v tatinkovom aute vela.dokazat... 😀

miadi
28. jan 2015

@sisaido no to hej doba bola ina vo vselicom cesty boli ovela prazdnejsie nemal kazdy auto dnes maju v jednej rodine dve tri.. a soferovali podla mna pomalsie vtedy ako dnes sak tie tragace skodovky 🙂 teraz vselijake silne masiny a cim rychlesie drahsie auto tym rychlejsia smrt lebo majitel ide 120km za hodinu kde ma ist 80km...
alebo aj 200..
ja myslim ze v tej dobe sa novorodeniatko ani moc nikam netrepalo 🙂 bolo doma a cakalo sa az bude vacsie..co sa ale dnes moc neda..clovek by sa zblaznil -mama ako vezen domu..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli