Je lepšie kúpiť autosedačku 9-18 kg alebo 9-36 kg?

tini
10. okt 2007

Mamicky, ja mam sice este len 7 mes. mimco, ale pomaly uvazujem o kupe novej autosedacky, pretoze z vajicka vyrastame. Zaujima ma vas nazor a skusenosti, je lepsie kupit 9-18 kg alebo hned 9-36 kg? V 'babatkach' to este nie je velmi aktualna tema 😀

moma
6. dec 2011

@denne73 aha, tiez som hladala za dobru cenu, ale myslim, ze polohovatelnu som ani lacnejsiu nenasla

gemini2
6. dec 2011

@anjelicek26 ja mam dvojicky...fakt nemozem kupit sedacky za 200eur za kus. ved tolko ani na mesiac nemam (400e) tak porad- kvalitu ale za rozumnu cenu. kebyze mam len jedno tak dobre ale mam dve.... 😒

anjelicek26
6. dec 2011

@gemini2 - kup 9-18kg. Normalnu maxi cosi priori kupis uz za 105€. Dve za 210€. Ale do 4 rockov tam urcite budu sediet.

http://www.amazon.de/Maxi-Cosi-63600186-Priori-...

Dovozne na slovensko je 15€

Ked budu mat deti 4 roky, budes davno v praci a bude ti jedno, kolko taka autosedacka bude stat, vyberies tu najlepsiu. Cybex bez isofixu stoji len 80€. A v crasch testoch dobre obstala. Ale to je este daleko. Dolezite je chranit tie male zaby teraz, kym su este take zranitelne 😖

denne73
6. dec 2011

@anjelicek26 juj moja tak dakujem. nie je to o tom že za kolko mi jednoducho na drahšiu nemáme 😒 jedine babky keby pomohli 🙂

denne73
6. dec 2011

@anjelicek26 a ver že moja dcerka mi stoji za veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela 😉 😉 😉 😉

anjelicek26
6. dec 2011

@denne73 - skus sa spytat, ved idu vianoce, mozno by prispeli 😉 Ono nehoda sa stane :( A mala je urcite vas maly anjelik. Treba skusit kde sa da usetrit alebo zohnat sedacku ako darcek od pribuznych 🙂

denne73
6. dec 2011
nanika
6. dec 2011

Baby, ja sa do tychto debat nebudem pustat, kupte si co chcete a na co hlavne mate. Nie som toho nazoru, zeby ten, kto nema na znackovu sedadku nebol nebodaj dobry rodic... Len chodte obzerat do obchodu, lebo takto po internete nevidite kvalitu vyhotovenia, nemozete si omakat potah a to, co sa vam zdalo na obrazku uzasne, v reale moze byt katastrofa. Drzim palce.

cicimon
6. dec 2011

@denne73 suhlas s @anjelicek26 popytajte babky nech prispeju na vianoce na sedacku namiesto veci, co mozno az tak netreba ,,, am min rok prispeli dokonca viac ako sme cakali

gemini2
9. dec 2011

tak ja uz som jelen z tych autosedaciek....tie 9-36kg sa mi zdaju byt velke....dieta sa v nej strati....a tie 9-18kg .......akosi sa neviem rozhodnut.......

denne73
10. dec 2011

@gemini2 podobne
😉

gemini2
10. dec 2011

@denne73 my ju potrebujeme najlepsie do vianoc... ☹ ☹

denne73
10. dec 2011

@gemini2 moja a čo povieš na túto??? akurat že nie je polohovatelna:(
http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/12...

gemini2
10. dec 2011

@denne73 ta prva je od 15kg a ta druha sa mi zda byt prilis vysoka....kamoska ma zopa carrera.... ja asi vezmem zopa racing...stoji 57eur a stala 99e. nepotrebujem polohovatelnu

denne73
10. dec 2011

@gemini2 hod mi link na tu tvoju🙂

denne73
10. dec 2011

@gemini2 ano vyzera super , dobra cena . my tiež necestujeme vela a autosedačku chceme kupiť do vianoc🙂))

gemini2
10. dec 2011

@denne73 ano, v tomto obchode ju mas drahsiu. ja kupim z perinbaby uz som cez nich brala- rychle dodanie, posta 2,5e, maju ju na sklade 🙂

denne73
10. dec 2011

@gemini2 to je presne ta ista??? tuto som chcela ako celkom prvu 🙂))) oki tak samozrejme že aj ja vezmem lacnejšiu🙂)))

denne73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gemini2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olianko
10. dec 2011

Ahojky!
My budeme tiez potrebovat autosedacky.Dcerka bude ma 5r. a syn ma 2,5r.Tiez rozmyslame , ze aku kupit .Pre dcerku jasne ze vacsiu ale pre syna?
Pozerala som , ze ake sedacky pozerate vy a na tie ferari som neposula velmi dobre recenzie.Pozerali ste aj test bezpecnosti, ze ktore presli?
....no a urcite pokukame v kamennych obchodoch kde sa to da oskusat a "obchytat " 🙂 ale kupovat budeme cez net lebo je to lacnejsie .

nanika
10. dec 2011

@olianko ja by som sla pri dcere do kid od romera a pre syna evolvu tak isto od britax-romer. Ale nepises, kolko maly vazi, tak ak nad 15 kg, tak by som isla do dvoch identickych, v skupine 15-36 snad ani nie je blba sedacka, pokial to nie je len podsedak a nie je komplet s polystirenu 🙂

olianko
10. dec 2011

@nanika presne nad tymi sedackami od Romera rozmyslame.Chceli by sme nejaku s tym isifixom.
Maly ma teraz 14kg 🙂 a auto bude az v januari takze dovtedy hadam este priberie 🙂

nanika
10. dec 2011

@olianko 15 kg je s botami a oblecenim, takze ak mal 14 kg neobleceny, je to ok a kym budete jazdit na lahko, tak to snad priberie. Teoreticky by sa dala kupit este ta evolva, ale u 2,5 rocneho dietata je to podla mna uz zbytocne. Okrem toho nema isofix...

terilenci
19. dec 2011

k rozhodovaniu mi taktiez pomohli testy na
http://auto.rodinka.sk/autosedacky/testy-autose...
takze jezisko nam prinesie tuuuutoooo 🙂 http://www.kociky.sk/autosedacky-detske-bratisl.... 🙂 😀

denne73
19. dec 2011

Takže autosedačka kupena. nakoniec sme vzali careru 9-36 😉 😉 😉