Je lepšie kúpiť autosedačku 9-18 kg alebo 9-36 kg?

tini
10. okt 2007

Mamicky, ja mam sice este len 7 mes. mimco, ale pomaly uvazujem o kupe novej autosedacky, pretoze z vajicka vyrastame. Zaujima ma vas nazor a skusenosti, je lepsie kupit 9-18 kg alebo hned 9-36 kg? V 'babatkach' to este nie je velmi aktualna tema 😀

lukin
23. júl 2008

jabber: Jo, máš pravdu, ale některé vyšly v testu dobře 🙂

frog
23. júl 2008

STM je dobrá zn,ale jak píše jabber,nemůže být stejně bezpečná a pohodlná pro malé dítko a zároveň velké dítě.Ale její výhoda a bezpečnost spočívá v toim že není ze dvou dílů jako některé levné v této kateg.,třeba jako tahle:http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedacka-star...

gabcsi
23. júl 2008

Dakujem Vam baby.ste milí 😵 uz si mam len vybrat.díky moc 😅

jabber
17. aug 2008

...

andys26
17. aug 2008

jabber -tak ješte nemáme žádnou 😅 , malej se nějak zastavil v růstu a navíc jsme teď hodně cestovali takže to obstál ješte ve svém starém křesle 😀 , už se na to ale co nevidět chystám. Rozhodnutá pevně ale stejně nejsem. Ješte by mě zajímalo jestli u té romerky nevadí mimču potom ten podhlavník když se nedá sundat, jakože jestli mu tam ta hlavička moc nezapadne a nemůže otočit ani hlavu a nebylo by lepší ten starší model a ten podhlavník dokoupit zvlášť? 😵

jabber
17. aug 2008

andys - my jsme s ní (zatím teda) maximálně spokojený 🙂 . Ta opěrka hlavy je dost široká a má 7 poloh, nemyslím, že až bude Adéla větší nebude moct otočit hlavu 😉 . Je v ní strašně spokojená, sedí tam vždycky jak královna, ruce na opěrátkách 🙂 .....a ten isofix 😵 😵 🙂
Jestli máš pochybnosti, tak se na ní někde v krámě mrkni 😉

andys26
17. aug 2008

Tak už jsem konečně našla obchod kde ji mají, tak jestli to výjde tak jí půjdeme co nevidět omrkout 😉

lukin
18. aug 2008

http://auto.idnes.cz/test-detske-autosedacky-se... Škoda, že testovali pouze 4 autosedačky 9-36 kg. Myslíte, že ta Storchenmůhler stačí, i když je v bezpečnosti "pouze" dobrá?

androna
18. aug 2008

lukin ja som chcela kupit tu storchenmuhle a nakoniec mame romerku 9-18kg a som strasne rada ze sme nekupili storch.ale ja jazdim dlhe trasy a velmi casto.a okrem toho maly musel do vecsej sedacky v 9mes a to mu ta storchenmuhle bola fakt velika.
takze zalezi na tom jak rychle ti dieta rastie kedy pojde do tej sedacky a kolko a na ako dlho jazdite.tato sedacka v testoch vysla bezpecnost iba uspokojiva.

zdenicka
18. aug 2008

holky mate nekdo Maxi cosi tobi a nebo Romes kid plus?

krista
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabou
1. okt 2008

Ahojky!!

Tak co autosedačka Storchenmühle Starlight?? Někdo ji tu máte, jak jsem četla..tak jaké jsou ohlasy?? 😉

gabou
1. okt 2008

Jo a pasuje do všech aut?? Není tam něco speciálního potřeba? Jako ten úchyt a tak?? 😅

kacka.va
1. okt 2008

já četla, že jsou bezpečnější ty co mají menší rozpětí, než aby rostly s dítětem.

kingstonka
2. okt 2008

... a od kedy moze mat diet len ten "podsedak" ?...

krista
3. okt 2008

kacenka.p • 1d, 16tt • Dnes ve 13:15
Zdravim vas,
mela bych otazku. Poradite mi, jake jsou kvalitni, dobre a bezpecne autosedacky v kategorii 9-18kg? Jake mate zkusenosti?Vim ze v ADAC testu nejlepe obstala MAXI COSI Priorifix a Römer Safefix Plus, ale ty jsou naprosto priserne drahy.
Rada si prectu pripomink, zkusenosti a tipy od vas maminek. Je to 100% lepsi nez se spolehat na prodavace, ze?!
Predem dekuji a mejte se fanfarove.

vojtisek2007 • 3d • Dnes ve 13:24
kacenko - máme cam ciao lusso (nevím jestli jsem přesně napsala ten název) a jako každá cam mi přijde malá ☹ - měli jsme cam i vajíčko a bylo nám malé cca v 8měsících (u Vojty), na Elišku jsem vajíčko koupila právě maxi cosi cabrio - a bylo o hodně větší než cam...takže až budeme "přestupovat" teď z vajíčka na normál sedačku půjdu zase do nějaké maxi cosi - testy taky mluví za vše...a myslím, že nám ta od CAM ani do těch 18kg nevydrží - máme jí just - a to máme nějakých 12kilo...Maxíci nejsou sice nejlevnější - ale po srovnání vajíček camu a maxi cosi rozhodně vede maxi cosi - tak si myslím, že to bude podobné i u těch větších.....až půjdete kupovat, tak s malou a všechny prostě ozkoušejte....teď ještě navíc jak je v budně a nabalenej tak se do tý sedačky nějak nemůže srovnat - naštěstí moc nejezdíme....hodně štěstí při výběru... 🙂

kacka79 • 1d • Dnes ve 13:41
Ahojky, tak my máme maxi cosi tobi a spokojenost!!!

moba • 1d • Dnes ve 14:27
Ahoj máme Maxi cosi priori xp a myslím že je to nejlepší volba co jsme udělali, a opravdu testy mluví za vše a bohužel i cena ale myslím si že je to hooodně dobrá investice na případnou záchranu života.

zusma
5. okt 2008

My máme Starch.starlight SP ale teprve ji budem montovat do auta. Snad to bude v pohodě. V návodu píší že je pro auta s třibodovým pásem,což je snad většina. Tak doufám že budeme spokojeni.

andys26
6. okt 2008

Tak nakonec jsme vybrali Maxi Cosi i když celou dobu jsem byla přesvědčená o Romer. Přijde mi že má jakoby hlubší ten podsedák a malý tam lépe sedí, no možná je to jen optický klam, každopádně prcek je spokojený že konečně vidí z okna ven 🙂 . Z volbou jsem zatím max. spokojená 😉

gabou
6. okt 2008

My jsme včera objednali Römer King plus trendline..je 9-18kg..já jsem byla zase celou dobu přesvědčená o té Storchenmühle, ale co už 😀 Je to tato konkrétně 😵

http://www.mimina.cz/autosedacky-1/romer-king-p...

Tak snad budeme spokojení 😉 teda dcerka hlavně 😀

kacka.va
30. okt 2008

Kolik poloh má Maxi Cosi Priori. Všude píšou, že 4, ale já to zkoušela v obchodě a šly nám jen 3 a prodavačka taky nevěděla.

andys26
30. okt 2008

Myslím že má skutečně 4( musela bych to jít vyzkoušet), akorát to rozpětí mezi nimi je tak malinkaté, tak je možné že to přeskočilo hned na další polohu.

kacka.va
30. okt 2008

andys: já to právě brala několikrát a vždycky mi vyšly jen 3 ☹

agness02
31. okt 2008

ahojky prosím máte někdo tuhle autosedačku a jste spokojení ??? http://www.detskyraj.cz/zbozi/6200-babypoint-ze...

frog
31. okt 2008

Ahojky agness02.Moje známá ji má a je s ní spokojená..já jsem jí tenkrát taky okukovala,ale na mě byla moc tvrdá,ale myslím že není špatná 😉

nellita26
1. nov 2008

Ahoj baby, my sme hned po vajicku kupili 9-36kg Recaro young.... A je to super. Super sedacka, super bezpecie.

andys26
3. nov 2008

kacka.va - tak jsem se konečně dostala do auta a vyzkoušela ty polohy u té sedajdy a skutečně má polohy 4. Nesmíš počítat kolikrát ti to jakoby zacvakne, ale ty polohy sedu.

kacka.va
4. nov 2008

andys: díky 🙂. no já to brala, že jedna je úplně kolmá a pak mi to cvaklo a změnilo polohu 2x.

janka1874
4. nov 2008

my sme teraz kúpili v careffoure v akcii autosedačku StárMax http://www.babydirekt.eu/sk/star-max a presne aj tú hnedú ale za 1.990,- a je super ten materiál na tom vankúšiku je taký fajný jemný a aj je dobre polohovateľná

moni1412
14. nov 2008

mate niektora skusenosti s autosedackou uni baby 9-25kg? 🙂 musi sa pouzivat len v smere jazdy?, vlastne tieto väcsie autosedacky sa vsetky musia pouzivat uz iba v smere jazdy?

alusha
15. nov 2008

ahoj moni, my tiez uvazujeme nad sedackou unibaby, maly nam uz vyrasta z vajicka... moze sa pouzivat len v smere jazdy, ale paci sa mi na nej, ze je polohovatelna, lebo nas drobec v aute hned zaspi... na nejakej stranke som ju nasla vo vybornej akcii za 2990... este podobne su sedacky od babypointu - zenith a athos... tak uvazujem este, ktoru kupime...