• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde koupit v Žiline autosedačku?

29. decembra 2011 
Dobry den,
nedavno jsme se pristehovali do Ziliny a potrebovali bysme koupit autosedacku. Vim, ze je jich hodne na Internetu a to i za mnohem lepsi ceny, ale patrim preci jen mezi ty lidi, co si veci radi osahaji a vidi je v realu, nez je koupi. A u autosedacky, ktera chrani zdravi meho ditete to plati minimalne dvojnasob!:wink:

Snazim se na Internetu nelezt alespon nejakou kamenou prodejnu, kde by se sedacky v Ziline daly koupit, ale nejak se mi to nedari - muzete mi prosim nekdo poradit? Cim vic obchodu mi sem napisete, tim lip, preci jen si clovek nemusi vybrat hned v tom prvnim:wink: A kdybyste tusili i telefoni cislo a adresu, bylo by to super, ale to uz bych snad na netu nasel ...

Diky moc vsem!
17. júl 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oliwer, skús napr. obchod Pre deti. Je to na sídlisku Vlčince hneď za obchodom Nay (blízko je aj Carrefour). Potom je ešte jeden dosť veľký detský obchod pri Maxe na sídlisku Solinky.

A ešte mi napadlo - ak chceš viac tipov, môžeš napísať do témy Žilina :wink:
17. júl 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliwer...kam sa pozrieš...autosedačky :grinning: ...stačí sa prejsť po meste....či nákupných centrách...ako písal mimi...na vlčincoch je novootvorený obchod pre deti...ale je tam aj hodne draho...na bulvári...je detský obchod...či oblečenie,....či kočíky...či autosedačky....nákupné centrá....tesco...či carreafour...aj tam nájdeš....alebo zbehni do martina...tam v tulipe...je alltoys...a tam si vybereš, aj keby si nechcel...ja som tam bola asi mesiac dozadu...tiež skrz sedačiek...no ak tam nemali cez 40 vyložených...tak ani jednu :grinning: takže...dobrú kúpu prajem....
17. júl 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dekuju mockrat za odpovedi - zitra vyrazim na nakupy, tak snad neco poridim:wink:
18. júl 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Pre Dti maju fakt dobrý výber, kukali sme tam, my sme ale obe kupili v Carefoure :wink:
18. júl 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Vie niekto poradit kde este maju vyber autosedaciek v ZA okrem hore spominanych?
26. dec 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kúpili v predeti,sú presťahovaný do Mirage
26. dec 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkal1 my sme kúpili v predeti,sú presťahovaný do Mirage
26. dec 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, na Solinkach je Kinder centrum, my sme kupili tam, maju tam aj sedacku z auta , na ktoru ti primontuju autosedacku a uvidis ako vyzera v aute. A tiez v Alltoys kupis autosedacky a v Carefoure su dve predajne pre deti. Snad som pomohla.
26. dec 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, pojdem pozriet. :slight_smile:
29. dec 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si obzrela v Kinder centre na Solinkách a potom kúpila na nete :slight_smile:
29. dec 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok