Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

tilly
10. mar 2009

v gyori je brendon, je to obchod s detskými vecami, ale autosedačky mi tam prišli drahšie ako v rakúsku a ak si z BA, tak je gyor a viedeň cca v tej istej vzdialenosti, to by som išla radšej do viedne, aj potraviny sú v rakúsku lacnejšie, možno aj lacnejšie ako v maďarsku...

my sme v maďarsku kúpili televízor, susedia tiež a aj pračku, skôr tá elektronika sa oplatí, potraviny sú trošku lacnejšie ako u nás, hlavne vína, mäso a mäsové výrobky, jogurty... ja si odtiaľ nosím minerálky nestlé, tie sú dobré...

edita33
10. mar 2009

cauky,my tam ideme v nedelu,ideme najprv sa okupkat do termalnej vodicky,a potom na nakupy,,tak ti napisem co tam bolo a cenovo,,zistim ti cenu na autosedacku?

ankam
10. mar 2009

ano elektronika sa viacej oplati v madarsku 😉 potraviny len o nieco lacnejsie 😉

ellin
autor
10. mar 2009

edita33, ak budes moct tak zisti prosim tu cenu - potrebujem autosedacku 9-18 kg - asi Romer ale moze byt aj ina - dakujem

annika
10. mar 2009

Ahoj! My sme zas kupovali nábytok, skriňu, posteľ, lustre, no a do kuchyne tiež digestro a rúru. Boli za polovičnú cenu, no a potraviny tiež sú o 25% lacnejšie než u nás, ale choď radšej cez týždeň, lebo výber je väčší. Cez víkend sú obchody dosť vyrabované!!!
Autosedačku? Hm...Brendon je fakt drahý, výber je super, majú tam habadej, aj ti pomôžu pri výbere, ale majú nejaké aj v Tescu , hoci neviem aké. Ja som v Brendone kúpila kočík PP.

lilu18
10. mar 2009

ahojte aj my rozmyslame ze pojdeme pozriet..neviete aj na PC je lacnejsie-monitor,tlaciaren....???diky

annika
10. mar 2009

To ti neviem Lilu poradiť, to sme nepozerali, ale keď elektronika sa oplatí, tak aj tie monitory tiež.

ankam
10. mar 2009

dievcata dajte si stranku Tesca v madarsku a tama spon priebezne porovnate ceny
myslim ze aj elektronika je tam

babatko88
10. mar 2009

ahojte, my sme boli práve teraz v sobotu v madarsku, oplatí sa tam všetko od potravín cez elektroniku, až po detské potreby, tenisky, handry, proste všetko, boli sme v gyori, pri tescu je veľa obchodov a treba pochodiť aj v Arkád, obchodné centrum...

lilu18, áno, my sme pozerali, tú tlačiareň, čo máme doma, dali sme skoro 20tisíc (v decembri) a tam stojí do 13tisíc, skoro ma porazilo, ale už neviem ako sa to tam volalo, bolo to v tom nákupnom centre

lilu18
10. mar 2009

babenky-dakujeeeeeeeeeem-cmuk.Uz nachystam muza a ideme 😀

monika131
10. mar 2009

Ahojky. My sa tam chystáme v nedeľu. Ideme nakupovať potraviny a nejaké oblečenie. Pred týždňom tam bola moja kolegyňa na nákupy a potvrdila, že sa to fakt oplatí. Manžel tam bol pred dvoma týždňami natankovať a nafta je tam o 0,17 eur (čo je 5 korún) za liter lacnejšia ako u nás v Košiciach. A spojili by sme to už aj s kúpaním. Chceli by sme isť do Tapolca v Miškolci. Nemá niekto informácie o tom, či je to tam teraz otvorené? 😉

tilly
10. mar 2009

annika, vy to máte na skok 😀 brendon nie je až tak drahý, len tie autosedačky mi prišli drahšie ako vo viedni, u nás sú samozrejme drahšie 😉

handry sa tiež oplatia a natankovať sa tiež oplatí, susedia si tam chodia "natlačiť" nádrže 😀 😀 😀 😀

babatko, myslíš asi saturn nie? elektronika je tam oveľa lacnejšia, pozerali sme chladničky, pračky, myčky, to boli iné ceny...

titkovamiriam
10. mar 2009

jasne ze sa oplati a aj rakusko sa oplati na oblecko,elektroniku a na niektore potraviny. 🙂

csilla76
10. mar 2009

Ahoojte.aj my sa tento vikend chystame obkukat ze ake su ceny,v madarsku,ale vacsina ludi hovori ze sa mnoho veci oplati.

monika131 termalne kupanie v miskolc tapolca mozem len odporucit,my sme tam boli 2x a je to tam velmi pekné a tiez aj pre malé deti vhodné.hoci ceny vstupného sa dost zvysili v poslednej dobe vraj.kedy plánujete ist?otvaraciu dobu ti viem kuknut ak myslis.

babatko88
10. mar 2009

tilly, áno, som si nevedela spomenúť, že ktorá planéta to bola 😀

marse
10. mar 2009

mne tam kupila svokra plienky, dost sa oplatili 😉

emogeon
10. mar 2009

aj my sme boli 2x v gyori oplati sa tam znackove oblecenie..a vlastne vsetko 😉
podla mma v madarsku vyjdu potraviny lepsie ak v at. ale ,my nakupujeme viac potravin v at.

bezaz
10. mar 2009

my sme zbehli len tu kusok do mosonu do tesca, bolo to v sobotu, taku chybu uz nespravime, normalne vybrakovane niektore regaly, na parkovisku 2/3 slovenske spz.. ale napr maso mali pliecko po 88, stehno po 92, aj len smiesne cherokee veci boli radovo lacnejsie, cim drahsia vec, tym ten rozdiel bol vacsi

andrea.m
10. mar 2009

monika a kde konkrétne sa do madarska chystáte?

andrea.m
10. mar 2009

aha prepáč do tapolca. nejak mi to ušlo 😅

kili
10. mar 2009

viem, že by deti mali mať pas, ale myslíte, že je to nevyhnutné keď ideme len tu za roh? že či nestačia napr. tie medzinárodné zdravotné karty, že by som vybavila.

ella1
10. mar 2009

oplatí.boli sme v sobotu takže aktuálne viem.kúpili sme napr. aj foťák, ktorý na svk stojí 4000 a tam vyšiel o 1000 lecnejšie.oblečenie tiež, potraviny tak isto.napr. nutela u nás cca 72 sk tam bola min. o 10 sk lacnejšia.
a čo som pozerala aj iné veci tak sú lacnejšie.

kili to neviem, my máme pas takže chodíme s ním.ale nemyslím, že by karta stačila.predsa len v pase majú deti iné údaje....

mima1
10. mar 2009

ahojte. jedna mala otazka cisto zo zvedavosti. oplati sa tam ist na nakup potravin a po prepocitani cien a celeho nakupu o kolko je to lacnejsie ako u nas? nema nikto zratane? co ja viem ze by ste sli ku nam na svk do tesca lidla co ja viem kam na nakup a povedzme ze by stal nakup 3000 a to iste by ste kupili tam a doviezli domov o kolko to je menej? ak odratate aj naklady spojene na cestu.

annika
10. mar 2009

O 25% určite a aj natankuješ, lebo benzín je tiež okolo 28 Sk, keď dobre viem.

diddi
10. mar 2009

kam vsade chodite, ak ste z BA...my pozname len Moson a Gyor...kde je este nejaky shopping na blizku?

emogeon
10. mar 2009

moson gyor a ine blizko nepoznam ale nam to bohate staci hlavne ten gyor 😎

denisocka
10. mar 2009

baby,ja som z východu,niečo blízko KE,alebo pod " Spišom" ? chcem ist na plienky a take veci detske

monika0123
10. mar 2009

ahojte kocky.,rodicom prisiel letak z madarskeho tesca.teskovske plienky tie kvalitnejsie so suchym zipsom.gumickou/ja som s nimi velmi spokojna/stoja 2000 forintov=200sk=66eur a u nas 375 sk.dost je to tam lacne.my sa chystame do salgotarianu nakupovat veci na prerabku domu-obkladacky,sprchovy kut,podlahy....nepoznate tam nejake obchody

monika0123
10. mar 2009

emogeon dakujem