• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

30. októbra 2011 
Lalupa....zeleninove, ovocne flastickove som nekupovala, kupila som frutapur...ta vysla 57
21. mar 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem zas do tesca. no už sa teším, budem mať dosť času. len keby peňazí bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dík sa info o tých katalógoch, som si pozrela a žasla. teda niekedy mám pocit, že som vypočítala zlý kurz, ale už mi aj niekto iný povedal, že stačí videliť 10 a je to hodnota v sk, no set 6tich hrncov z pokrievkami za 400,-sk, tak mám pocit, že som to zle pochopila :confused: :zipper_mouth: . Ako to vidíte vy?
22. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili vydelis 10timi a mas sumu ale teraz je to este o trosicku menej lebo forint nieco klesol :unamused:
22. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky! chcem sa spytat ci je v gyori alebo mosony nejaky obchod s elektronikou, jak u nas napr. nay. Chceli by sme kupit novu pracku a notebook. Diky
22. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili - dobre pocitas, naozaj niektore ceny tak vychadzaju... len by som overila kvalitu, take co sa im topia rucky a su to len tenke plechy som uz tiez vyhadzovala :wink:

babule neviete, kde v okoli Komaromu je Hornbach alebo Baumax? alebo podobni zahradkari?
22. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v gyori v arkade je elektro world ak sa nemylim
22. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon dakujem, uplne som zabudla na arkad :sweat_smile:
22. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska, v gyory je www.praktiker.hu a aj baumax. oboje nájdeš podľa tabúl, ťa budú smerovať. len hneď sme išli na baumax, tak praktiker tabule som si ani nevšimla.
22. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elektro by som sa bala kupovat....kvoli zaruke,reklamacii a oprave....predsa len je to druha krajina
23. mar 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalupa: my sme v tescu kupili hipp zeleninove 190g za 260 ft (teda cca 26,- sk) - to je myslim super cena, aspon v dm som ich pod euro nevidela (vacsinou 1,19 - 1,39) ale vraj v mosoni oproti tescu je nejaky detsky obchod (ten sme este neobjavili :confounded: ) a tam maju este lacnejsie
23. mar 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde v Mosoni chodite okrem tesca a tych obchodov oproti ..... Chceme ist v stredu,ale aj do centra Mosonu.....je tam nieco... Nejake obchody?
23. mar 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi v mosoni centre je len sama cina ale dobre palacinky tam robia :grinning:
23. mar 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, môžete mi niektorá napísať - nejako ľahko, jednoducho a jasne :sweat_smile: - ako sa dostanem v gyori do tesca, najjednoduchšou cestou? prídeme cez medveďov (veľký meder). je tam ešte niečo v okolí, vedľa, blízko, v priamom dohľade? ďakujem

do arkadu asi trafíme, bolo to tu už pekne popísané, pozrela som to aj na mape...

ešte som sa chcela spýtať na tie libero plienky - máte ich niekto odkúšané?
momentálne som podľa letákov okrem tých nevidela v akcii iné plienky, koľko bežne stoja teda pomimo akcie pampers alebo huggies? vie to niekto?
23. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko andy
libero plienky su dobre :wink:
23. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea78 no tak my sme boli v piatok prvykrat v gyori. Ale bez GPS by sme to asi tazko nasli - predtym sme chodili len do arkadu a nikam inam. Ide sa tam vselijakymi ulickami po centre mesta :sweat_smile: Su tam sice tabule, treba sledovat Tesco, Baumax a Kika. Najlepsie je ked uvidis niekoho so slovenskou SPZtkou, ten urcite ide do tesca :grinning:
23. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takže to sa mám na čo tešiť teda... :sweat_smile: , snáď trafíme, GPS som ja :grinning:
podľa mapy som to pozerala, je to kdesi totálne na kraji....nič z toho neviem, nezdalo sa mi to, pterto sa tu pýtam, či to niekto nevie vysvetliť :sweat_smile:
23. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrea,to tesco v Gyory je zufalstvo....je to malinky obchodik na sidlisku,nieco ako Lidl len v mensom...ani tovar tam nie je dobry...je to taky pohotovostny sidliskovy obchodik
23. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, v gyory je praveze hypertesco obrovske. Asi take jak v Petrzalke ak nie vacsie... :confused:
23. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
layla,myslis to,kde je aj baumax....hned na zaciatku gyoru?...lebo ine sme nenasli
23. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, ano to myslim. :slight_smile:
23. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to myslis fakt,ze je ako v petrzalke??? :astonished: ....v Mosoni je ako v petrzalke a toto v Gyory je len tretina....je ovela mensie ako Billa pri TPD
23. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno nemyslime to iste,mozno je tam este jedno....toto,co myslim ja,je na sidlisku...a dalej su ine obchody-aj s autami....baumax....je hned na zaciatku gyoru,ked sa ide po starej ceste z Mosonu.
23. mar 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi je to niekde za mestom, ale fakt len kusok. a vedla tesca je family center alebo nieco take a tam je kik, mueller, tusim vogele a tak. mozno len ja som tym taka ohurena :sweat_smile:
23. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
potrebovala aby som poradiť ohladom nákupu v gyori. Chceli by sme kúpiť kosačku s poháňanými zadnáňýmikolesami /čiže mala by kosiť sama/, neviete mi poradiť nejaký dobrý tip kde by som ju zohnala? mala by to byť kos. Al-ko...

andrea78,
prosím ťa kde si našla takú mapu, že sú tam uvedené aj obchody?

dakujem vám krásne!

p.s. čo všetko chodíte do mad. nakupovať, čo sa tam oplatí?
23. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
layla,a nie je to Moson?...lebo tam je family centrum a vsetky tie obchody co si vymenovala...aj DM,humanic....v Gyory som pri tescu nic nevidela
23. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a chodíte niekto aj cez hraničný prechod komárno?
23. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plienky Libero sú dobré. mne ich nedávno kúpila švagriná,aby som skúsila a som s nimi veľmi spokojná.ešte mi kúpili plienky Beauty baby a tie sa mi nepáčia vôbec.
23. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diddi nie, v mosoni je to oproti tescu cez cestu ale v gyori je to na tej istej strane. ked sa ide smerom z mesta tak je najprv to family center a potom tesco. no nic nechajme to tak :wink:
23. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamnia, priamo na stránke toho konkrétneho nákup. centra, ktoré mienim navštíviť je vždy aj adresa a potom si to nájdem podľa ulice na mape gyoru, všetko len cez google.
na letáky obchodov som dala linku, je na 4. strane tejto diskusie a vpravo je vždy aj miesto/mesto, kde sa ten obchod nachádza

za tie plienky ďakujem, asi kúpim tie liberá, kdesi som ich videla v celkom výhodnej akcii, tuším v interspare (ak si dobre pamätám)

ja ešte to tesco pozriem, ja som tiež myslela, že je obrovské, nie malé...viem, že sú tam dve. asi sa popýtam priamo v/pri arkade nejakých slovákov, či neporadia, veď sú takí, čo tam nakupujú pravidelne
ak zistím a trafíme, potom sem napíšem :wink: plánujeme ísť v stredu, ak sa do toho niečo neprihodí :slight_smile:
23. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
vidim, ze vacsina chodi nakupovat detske veci, a co tak oblecko pre dospelych? nieco take ako v pandorfe tu nie je? alebo aspon nieco ine ako takko a kik.... vdaka :slight_smile:
23. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok