Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

ella1
23. mar 2009

jasné že je.myslím, že všetky značky čo v blave majú aj oni v obchodných centrách.dokonca aj viac.a oplatia sa.

andrea78
23. mar 2009

viete, čo mi dnes bolo ešte povedané? mužov kolega je z pohraničia a hovoril, že sa oplatí ísť v gyori hlavne na trhy. boli ste niekto, poznáte to?

wighy
23. mar 2009

tamia ja som z Komarna tazke hej hehe 😉

wighy
23. mar 2009

andy nebola som takze neviem

bobd
23. mar 2009

ella, takze v tom arkad (to je v gyori?) by som daco pokupila?

ella1
23. mar 2009

bobd- určite.sú tam obdobné značky ako napr. v avione, poluse......aj iné.a lacnejšie.ja lutujem, že som si nekúpila tenisky lacoste.mali za 1600sk.

bobd
23. mar 2009

ella - 😲 jak zadarmo 😀
a este ma prosim ta, trosku naviguj... ja aj ked na mapu hladim, neviem sa vysomarit... ta madarcina mi nic nehovori... 😒

tamia
23. mar 2009

andrea78, dakujem 😉

wighy, a kam chodíte do gyoru alebo do toho mosonmagyarovaru?

ella1
23. mar 2009

arkad nájdeš ľahko.ten je hned za mostom doľava.a je to hned na začiatku mesta.to uvidíš aj keby si nechcela.a je to zo smeru od medera.medvedov je tuším hranica......

tamia
23. mar 2009

andra78, na trahy do gyoru sa oplatiho chodiť aj za totality, chodili sme tam vždy ked bolo treba pekné oblečko alebo nejaké potraviny... ale už som tam nebola pekných pár rokov... už sit o ani nepamätám ☹

wighy
23. mar 2009

tamia kedysi som chodila do gyoru ale teraz len cez most do komaromu

bobd
23. mar 2009

elli, ok, dakujem 🙂 nejak snad zvladneme, a ked nie, napisem na cedulku kam chcem ist a ukazem.... 😀 😀

ella1
23. mar 2009

neboj, to nemôžeš prehliadnuť.aj keby si chcela.len pozeraj vľavo a ked pôjdete po moste tak to hned uvidíš.

bobd
23. mar 2009

len ja pojdem od blavy... a to tiez netusim, kade... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ella1
23. mar 2009

tak ale ak pôjdeš cez DS alebo cez meder tak je to isté.

lili91
23. mar 2009

no uz mi neda, musim sa pridat 🙂 aj my sme boli na nakupe v madarsku, v gyori 2x. a musim povedat, ze sme boli naozaj velmi prekvapeni dobrymi cenami. isli sme po dialnici, znamku sme si kupili den dopredu cez internet 😉 v gyiori je arkad a kusok pred nim je aj taky mensi komplex, kde je velky interspar a zopar malych obchodikov a medzi nimi aj velmi pekne velke hrackarstvo 😎 potom je v gyori este velke tesco a vedla neho obchodiky ako takko, vogele, deichman, kikk...kikka (nabytok) a jeden velky sportovy obchod. v centre je zas jeden velky sekac a lahko sa da najst, ked idete peso z arkadu smerom do mesta. oplati sa asi naozaj vsetko...napr. teraz sme kupili plienky pampers giant pack 82ks za 460 sk! a to ani neboli v akcii...

diddi
23. mar 2009

layla,takze su tam tesca dve 🙂 a my sme zrovna trafili to malinke... Bobd,ak ides z BA a nemas dial. znamku,tak chod cez petrzalku,smer Jarovce,do nich vsak nechod, ale na dialnicu smer Budapest,Gyor....na nasej strane je to dialnica,prejdes cez hranicny prechod Rajka a stale,stale rovno....odbocis na Moson,prejdes cez cely Moson...ide sa stale rovno,asi 40km a si v Gyory....ak mas dial. znamku,tak chod rovno po dialnici smer Gyor,nemusis ist cez Moson.....inak,neviete kolko stoji 3 dnova znamka na dialnicu?

diddi
23. mar 2009

a neviete ako sa v Madarsku vola Nutrilon HA 3 a kde ho mozem kupit?

ka4
23. mar 2009

Ahoj!Baby my ideme s východu do Bratislavy.Napíšte my kde sa najlepšie nakupuje v maďarsku.Chceme nakúpiť hlavne oblečenie,športové potreby aj potravinyAby sme vedeli kde sa nám oplatí zastaviť a kde nie.Dík!

lalupa
23. mar 2009

chysta sa zajtra niekto do miskolca? kde sa tam da dobre najest?

katka010
23. mar 2009

ANJELINKA..... ahoj, ja sa s ockom chystam koncom tyzdna do Miskolca na oblecenie, mohla by si mi poradit kde sa daju najst dobre obchody... ja mam zaujem kupit nejake znackove tenisky a rifle a ocko zas nejake elegatne oblecko... prosiiiim skus poradit... dakujem krasneee🙂))

lusita11
23. mar 2009

ahojte🙂)poradite mi do akeho mesta sa najviac oplati ist v madarsku...diki

kili
23. mar 2009

diddi, je to Mulupa. nie je to v takej krabici ako u nás, ale v takej ako je beba, čiže obyčajná krabica a v nej dva 300g sáčky. uvidíš na ňom ten istý erb ako je na našom nutrilone. a nekupuj 3ku, lebo majú to inak číslované. kúp Junior, ten je od 1r 😉

ja som dnes bola v podstate 2x nakupovať a to predtým som tam len tak zbehla práve len kôli tomu nutrilonu a zastavil ma nejaký novinár, že čo sa tam oplatí, prečo chodím nakupovať a či sa oplatí aj keď je to tak ďaleko a spálim benzín. no mám ja šťastie 😝

diddi
24. mar 2009

Mulupa je Nutrilon HA?....a kde ho predavaju?....kili,tak ty budes hviezda?...a pre ake noviny to bolo?...alebo TV?

kili
24. mar 2009

diddi, hviezda nebudem, lebo tá fotka je len pre nich, asi aby si mohli zaradiť tvár k odpovediam. a ani neviem, kde to bude. či s toho spravia len nejaký výcuc alebo čo.
špeciálne mlieka ako HA, AR sú u nich len na predpis, to v bežnom obchode nedostaneš kúpiť. iba normálne. ale myslím, že oni už HA nemusia, to je len do roka, nie?

tamia
24. mar 2009

baby,
a kde sa viac oplatí zameniť forinty.. u nás alebo v madarsku?

nikollette
24. mar 2009

Baby ze pleinky tam stoja aj o 500sk menje akpo tu.. ten velky balik kde je cca 83ks, u nas stoji 680sk, a tam 250sk.. rozdiel nie??? 🙂
aj mna by zaujimalo kde si zamenime eura na forinty???

kili
24. mar 2009

ja som platila eurami. a som tak zažila menší trapas v lidli, kde som už mala vyložený košík a až potom mi docvaklo, že či sa tam dá platiť eurami 😅 . no ale boli milí a ochotní a negúlali očami, že to tam idem vracať. ináč rozdiel netuším

tamia
24. mar 2009

kili, v normálnych obchodoch sa dá platiť eurami? akým kurzom to prerátavajú?

tamia
24. mar 2009

nikollette,
až taký velký cenový rozdiel v plienkach..? to vieš z vlastnej skúsenosti alebo ti niekto hovoril...? Máš na mysli pampers?