Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

mukky
8. apr 2009

ja na ritku kupujem vlhcene obrusky v slovenkom kauflande,72 ks 26 sk,a teraz maju akciu aj 80 ks za 1euro.Ja som s nimi,teda aj maly spokojna,stale nakupim aj 15 balikov.Ked som porodila drobceka a este ceny nevedela,kupovala som za 60sk az 80,ale to som skoro pochopila ze to miniem celu matersku 😀 len za obrusky....kolko stoja na madaroch??Tusim tesco 35 sk,ci nie?A este aj lidli kupujem obcas,ale tam teraz stoja 32 tusim 😀

michiy
9. apr 2009

Ahojte baby vidím, že sa bavíte o nákupoch v Maďarsku, mi sa chystáme zajtra ráno do Gyoru, počula som, že na Veľký piatok sa v Maďarsku normálne pracuje, nie ako u nás, nemajú voľno, je to pravda, nepôjdemem tam zbytočne? Ďakujem za odpoveď ...

bejula
9. apr 2009

ahojte 🙂 , vlastne v Maďarsku som bola , viem že sa oplatí, ale ja chcem zistiť kde je presne TESCO V MISKOLCI A LIDL, Auchan a ten športový, Metro to mi je jasné, vedela, by mi niektorá duša ma zorientovať, či je to niekde na opačnej strane mesta ??? ďakujem 🙂

mukky
9. apr 2009

bejula precitaj si par stranok dozadu 🙂

dia2006
9. apr 2009

Michi, zajtra je v Madarsku na 100% pracovny den, tak hor sa na nakupy. A niekto tu chcel nieco prelozit,
ale mne sa ten link neotvori, nic tam nemam, tak ked chcete, napiste, ja vam to prelozim.

bejula
9. apr 2009

ok mukky prepáčte, nestiham všetko čitaj ale dik za typ 🙂

michiy
9. apr 2009

dia2006, supeer ďakujem to bude krásny deň 😎

martina1912
9. apr 2009

ahojte, budúci stredu sa chystáme do Gyoru 🙂 neviete za kolko tam stojí Nutrilon 3 a pampersky?
Dakujem 😉

kisska
9. apr 2009

Ahojte - takze starosti s 3l persilom som si robila zbytocne - samozrejme bol vypredany 😒 , tak som kupila 4,5l Golden plus gel za 4699 😉
Mukky ritkove utierky mali teraz za 299 za 72kusov. Super cena, u nas stoja okolo 2€.
Martina neviem, ci som si vsimla spravne, ale podla medveda za stitom (logo nutrilonu), tak v HU sa predava pod znackou Milupa. Nepouzivam sice mlieko, ale kase som nakupila za cca 919Ft, u nas stoja 4€. Pampersky tiez nekupujem, ale pozerala som, ze minule ich mali okolo 4500Ft za Giant.
A konecne sme vcera vecer vystihli celkom rozumny cas. Ludi sice nebolo malo, ale aspon stihali dokladat tovar 😉

norik1
9. apr 2009

My sme boli v nedelu - rano kupat sa a poobede na nakup... boli sme v Core v Miskolci a uuuuplne v pohode, mali aj Pampersy (3890 ft velkost 4/82ks), mali aj Milumil (Nutrilon), dokonca balenie kde bol 1 ks milumil 3 + milumil Good night a vyslo to na 3600 ft cca... ludi bolo tak normalne, ceny super 😉 tovaru natrieskane... len po mne chceli pri pokladni aj obciansky pre kontrolu, ci je to moja platobna karta 😀 😀 😀

lalupa
9. apr 2009

norik, kde v miskolci je Cora? co vsetko-potraviny? dik

tondach
9. apr 2009

Neviete mi povedat ci je zajtra otovrené v Mosoni Tesco? Lebo jeden co tam býva tvrdí ze je tam sviatok a je zavreté.Prosím odpovedzte ak viete odpoved

aniel
10. apr 2009

teda baby my sme boli,ale bola som sklamaná.Boli sme v arkáde,ale teda až také lacné sa mi to nezdalo.Dokonca rohlíky stáli v potravinách 35 forintov.Značkové oblečenie sa dalo kúpiť lacnejšie,ale to boli len staršie modely a aj botasky len staršie modely boli lacnejšie.Presne také čo dcéra kúpila pred 2 rokmi za 2200sk,tak mali 1500sk.Nebudem to písať vo fórintoch lebo my sme všetko prepočítavali na sk.V eurách sa to horšie prepočítava.

nika251
10. apr 2009

Ahojte. Aniel- ono velmi zavisi aj od kurzu nakolko je to vyhodne. Pred takymi dvomi tyzdnami sme menili 1:10 alebo az 11Ska vtedy sa velmi oplatilo. Teraz je dost zly kurz takze je jasne ze sa to natolko neplati. Treba vychytit obodobie. Ale su veci ktore su za skvelu cenu aj napriek kurzu 😉

tondach
10. apr 2009

Je vlastne dnes otvorené, lebo v kaledári majú ozna
ený dáky sviatok je to zafarbené na modro

dia2006
10. apr 2009

Ano, uz som pisala, je na 100% otvorene vsetko, normalne funguju, mame tam pobocku firmy.

dia2006
10. apr 2009

Kocky, teda tondach, ja neviem, kto tam byva, ale aj u nas na Slovensku sa najdu ludia, co presne nerozumeju rozdiel medzi statnym sviatkom a cirkevnym.

tondach
10. apr 2009

Pýtala som sa len preto, lebo kolega čo býva v Mošoni hovoril,že sa mu zdá ,že dnes mali na TESCU napísané že bude zavreté.Dík za odpveď

dia2006
10. apr 2009

Nie je zac, naozaj, mozne je naozaj vsetko, toto, co som pisala je oficialne platne v HU, dobre, potom daj vediet, ako ste dopadli a co ste nakupili!! 🙂

tondach
10. apr 2009

Nakoniec ideme az zajtra, ale bola som minule v Gyeri. Dobre sa nakupuje drogéria a niektoré potraviny.Ohladne toho oblecenia
.Já mám deti vacsie takze kupujem sportové znac
kové. To nieje cenovo také aké mám dlhoroc
né skúsenosti s Pandorfu.Zajtra ti napisem ci som nakupila ci uz neboli vybrakovany

mukky
10. apr 2009

dajte vediet co ste kupili,ja som pozerala vcera u nas v meste jednu siltovku nike ,novy model letny,manzel si ju v madarsku kupil do nejakych 350 sk,vcera stala v obchode po prepocte 660 sk 😲 😲 je super,taky novy material

dupinka
11. apr 2009

baby, chystame sa na nakup do Komaromu - Tesco. Co sa oplati?? Lebo letak na akciove potraviny mam a pride mi to len o nieco lacnejsie ako u nas, a to sa mi pri nakladoch na cestu neoplati...
Potrebovala by som vediet konkretne ceny: plienky, vlhcene utierky na zadocek, resp. co este je dobre tam kupit???? Diky !! 🙂

mukky
11. apr 2009

najlacnejsi je auchan,na vsetko...ale v tescu som napr kupila panvicu tefal 30 priemer,stala okolo 360 sk,presne uz neviem,a u nas v kauflande ju maju za 970sk 😝 ,plienky tesco minule stali 300sk.

tondach
11. apr 2009

Dnes som bola v Mosoni v Tesku a na trhu.Dá sa dobre nakupit ale v Gyeri je vacsi výber.Ale zase za urcite veci clovek nemusi ist tak daleko.Kto ma cas travit cely den je lepsi Gyer.

llumka
11. apr 2009

tondach kde mozem najst v mosoni trh?

titlak
12. apr 2009

My sa chystame do Győr nabuduci tyzden, dufam ze sa nam cesta oplati a dobre nakupime. Chcem sa spytat kde by sa oplatili kupit hrnce? Najviac sa tesim do Praktikeru lebo tie ceny co tam maju to je uplne o niecom inom.
Dobry link kde sa obchody nachadzaju http://www.aruhazabc.hu/áruházak/Győr/

mukky
12. apr 2009

Ahojte,my ideme teraz v utorok do miskolca,dochadza nam nutrilon,a urobime si aj peknu prechadzku s malym po meste,dufam ze bude teplo.Chcem si nakupit akurat nejaku luxusnejsiu bizuteriu a este nejake znackove veci,no urcite len pri tom neostane 😀 😝 ,dufam ze nebude v utorok ziaden sviatok,a budu mat tovar...a aj pekne by mohlo byt 😀 😀 😎

katka010
13. apr 2009

cau mukky.... prosim ta.. prosim ta, ked uz ides do tohlavne do miskolca, mohla by si potom napisat ake su ceny... hlavne oblecko (rifle, svetriky a pod.)... my sa chystame v piatok ale oco este vzdy si neje isty ci sa oplati a tak by som vedela ze ako sa to tam asi pohybuje...... dakujem krasne a prajem prijemny nakup

tondach
13. apr 2009

Pýtala si sa kde je Mosoni trh. Je to vlastne v centre po lavej strane hneď pri ceste v takej aleji stromov, ale neviem či je aj v ýždni ale sobotu je taký vacší aj oblečenie aj výrobky ako sú klobási a podobne. Ne je to moc veľké.

tondach
13. apr 2009

Prepáč keď ideš od Bratislavy ten trh je po pravej strane jásom išla opačne takže trh sa nachádza po PRAVEJ strane od Bratislavy.