Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

mukky
23. apr 2009

nestihaaaaaam 😝 😀

katenka77
23. apr 2009

cauko ... rano sa chystame konecne do miskolca.... mukky jasne, napisem kompletne co kde a za kolko sme kupili... uz sa neviem dockat..a este raz ti dakujem za vsetky info... fakt nam to pomohlo... tak mam aspon predstavu kde co najdem

mukky
23. apr 2009

nemas za co,ty si pisala uz davnejsie nie?co s tym autom sa nieco stalo,ci?

mukky
23. apr 2009

ja sa tiez tesim najblizsie ked pojdeme,i ked som vecer maximalne unavena,ale aj tak tu trcim klasika do tretej 😒 😠 😝 😀 nezabudnite hlavne na parkovne,vsade sa plati,aj pri blokoch...CAKAM na spravu,podanu hned zajtra vecer 😀

mukky
23. apr 2009

jak stlacam tak stlacam ja neviem ci som blba ci co ale mne sa tie letaky nechcu zvacsit v tescu 😠 🙄

capy
23. apr 2009

len si oznac cely text 😉 neako to blbne

mukky
23. apr 2009

no skusim nejak,dakujem...a coze nespis 😀

capy
23. apr 2009

ja tu vzdy ponocujem a este musim dozehlit 😝

mukky
23. apr 2009

aj ja ponocujem ale nezehlim,na to mam manzela 😎 😀

mukky
23. apr 2009

ani ten auchan letak sa mi nedari kuknut sakris 😠

capy
24. apr 2009

mne to ide tak neviem kde mas problem 😒

a mne mangela nepozicias? 😀 😀 😀

uci
24. apr 2009

ahojte, neviete mi poradit ci a kde (iba v lekarni alebo aj v nejakom obchode?) by som v HU zohnala Daylong (ten pre mimca)? a ci sa to tam oplati?

mukky
24. apr 2009

capy spytam sa ho na to,u nas zehli jedine on,ja ani neviem kde mame zehlicku 😕 😀 😀 ...no vyskusam ci to pojde

trpezliva
24. apr 2009

http://www.tesco.hu/akcio.php?oid=T229399b9e850...
tu je novy letak z Tesca, tak fialove plienky od 24.4. do 26.4. stoja len 1599 ft! a od 27. do 28.4. 1799 Ft, aj tak super cena ak si to preratate. 😅

mukky
24. apr 2009

super cena,stiham jedine 28.ist,takze vyrazam na plienky,len to je taky risk...ci budu??? 😒

diddi
24. apr 2009

dnes sme boli v Mosoni,v tescu...tie fialove tesco plienky sa mozu len po 2 kusoch,tak som sa musela viackrat tocit...inac som velmi sklamana,lebo nenormalne pozvysovali ceny...uz sa moc neoplati tam cestovat....no a navyse vyrovnali na 3:3 😠

mukky
24. apr 2009

didi to fakt len po 2 baliky sa mohli brat?Ako ,to nedovolili ci co????A kolko si ich zobrala?

diddi
24. apr 2009

Zobrala som ich 6 🙂 ale 3x som sa otocila....do inej kasy

mukky
24. apr 2009

ved uvidim ako kupim ja 😉 ,podla mna sa stale este oplati,a hlavne aj znackove oblecenie a aj potraviny a ine,benzin..

katenka77
25. apr 2009

ahojte vsetci... tak vcera sme boli v Miskolci.. troska sme mali rano problem s autom, museli sme este rychlo kupit olej ale nakoniec sme stastne dorazili... boli sme v Auchane.. sestre som kupila plienky Pampers sleep and play asi tak 5,4 SK za kus.. potom sme este aj v interspare kupili huggies premium za 5,3SK za kus... proste plienky sa oplatia... v Auchane sme este kupili tefalku panvicu za 300SK rexony tam mali po 52 SK zubne pasty po 25SK.... ale my sme sa skor zamierali na oblecko.. ocko si tam dobre kupil 3 alebo 4 kosele po 180SK nohavice take lezerne na leto po 200SK... ja som si spravila radost krasnym svetrikom a 2 trick spolu som za to dala asi 350SK:D:D:D:.... potom sme sli do plazy a tam sme sa riadne vyblaznili oco o5 kosele ja kozene opasky po 100SK a taak.. najlepsie bolo asi v reservede... mali tam 50% zlavy... svetriky po 150-200Sk... a vsade je dobry vyber kabeliek.... v jeans clube rifle po 250SK...:D:D:. akurat co som bola prekvapena tak to boli znackovky ako nike adidas,.,, nezdali sa mi lacnejsie ako u nas.. dokonca jeden model mikiny adidas tam bol asi o 450SK drahsi ako som videla u nas... no suma sumarum oplati sa to urcite... mali sme pekny vylet dobre nakupili a uz sa tesime na buduce

mukky
25. apr 2009

katenka tak super nie?? 😀 Vitaj v klube zavislakov 😀 😀 ..a bola si aj v auchane v tom obchode kde je ta strasna hudba tak nahlas?? 😖 😀 Tak dufam ze si nasla vsetko podla mojich instrukcii 😀 v meste na hlavnej su znackove veci za dobre ceny,to som ti pisala...asi ste tam nestihli zajst..Kedy ste isli a kedy prisli? 😀 😀 Ja idem v utorok,na plienky a pozriet nabytok,a malemu aj hlavne nieco,i ked ma uz vsetkeho viac ako nora mojsejova,a o jeho satniku nehovoriac 😀 😀

bebebrumik
25. apr 2009

ahojte...Tak aj my sme sa dnes vyblaznili na nakupoch v Miskolci... len nie k uplnej spokojnosti - t.j. vobec nemali BEBU 1, ani Nutrilon ani ine... len od 2-ky... Asi všetko skupene nami Slovakmi 😀 Ale nakoniec po dlhom chodeni a zhanani sme kupili v jednej lekarni - trochu vyssia cena, ale aj tak lepsie ako u nas... Tiez sme kupili plastovu sadu kresiel 8ks+ stol do zahrady - 3000sk - bude grilovacka tak treba si aj niekam sadnut 😀 A skoda, že niekto nam vyfukol golfač pre nasho maleho - strašne som nadavala... 😠 Nabuduce pojdeme okrem mlieka (dufam, že bueme mat vacsie stastie 🙂 ) a hlavne oblečenie pre nase deticky - je velmi tažke odolat... Neviete niektora, kde v Miškolci sa da ešte pozriet športový kočik? Boli sme v Auchane - butiku, v Tegeli... 😅

dada1212
25. apr 2009

Baby, normálne Vám závidím, že bývate pri hraniciach 😒
Ako to tu čítam, ušetríte teda dosť. Ja musím nakupovať na Slovensku, od hraníc to mám daleko.

bebebrumik
25. apr 2009

dada, a odkial si?

mukky
25. apr 2009

bebe a kupili ste nutrilon?v ktorej lekarni?dada ani kosicania to nemaju az tak blizko do miskolca 😝 😀

bebebrumik
26. apr 2009

mukky: v auchane v lekarni - trochu drahši ale vždy lepsie ako u nas... 😒

mukky
26. apr 2009

bebe a kupila si O+?Alebo aky...?900 tovku ci 600 vku??cena?Dufam ze neni vela otazok 😀 😀 Ja som kupila minule v lekarni ale posledne 2 kusy ☹

zuzu
26. apr 2009

ahojte nevie niekto poradit, ci su otvorene obchody v madarsku 1. maja? Planujeme tam ist na nakupy a zatial nam to len takto vychadza.

mukky
26. apr 2009

to veru neviem...