• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

30. októbra 2011 
monika potom daj aj mne vediet ak nieco pokupis do domu .My sme tam boli munuly tyzden v sobotu ale len na drogeriu a jedlo a tiez chceme ist pozriet stavebniny .Tak ak na nieco natrafis napis
10. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili, naša malá má pas, ale skoro vždy ho zabudneme doma, takže sme tam boli bez jej pasu minimálne päť krát a zatiaľ v pohode.
Tie čo chodíte do Gyoru do obchodného centra Arkad, je tam obchod Hervis so športovým oblečením aj s adidas, nike, puma a ked máte zákaznícku kartu, zajtra majú akciu všetko s 15% zľavou medzi 18 a 21 hodinou.
10. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tiež som započula že sú dobré nákupy v madarsku? viete mi poradiť kde chodíte najviac?
10. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence nejaku madarsku stranku internetovu s elektronikou nepoznate?
napr nieco ako u nas nayelektrodom :sweat_smile:
10. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oplati sa velmi,my sme boli viac krat,ideme aj v sobotu,nutrilon 9ootovka ma vyjde na 2oosk,co tu 8ootovka 44o,v albume mam stolicku na papanie,o tisicku lacnejsia ako u nas.ideme aj natankovat,benzin 24,50 sk.Kuracie prsia 12o sk,syr tehla 78 sk za kg,metaxa pre manzela :grinning: u nas 450,tam 280sk,disney postelne 99sk,puncosky na maleho madarsa vyroba 19sk,disney mikinky 75 sk,oblecenie znackove super ceny,adidas na maleho hruba mikinka 350 sk,tu stala 700sk,kozmetika nivea tuzidlo a lak,69 sk,gulicky adidas,atda palmoliv sprchac 39sk,este nieco????? :grinning: chlieb 9sk,a prvy krat berieme aj maleho
10. mar 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam chodite do tesca,alebo normalne do mesta po obchodoch? :sweat_smile:
10. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponozticky madarska vyroba 7 sk,kraaaaasna bizuteria,opat sa vyblaznim :grinning: ,ED HARDY drahy obchodik ak poznate,velmi dobre ceny,autosedacka lacnejsia aj 0 1.500 sk,kukali na nas jak na blaznov,ledva sme kufor zavreli :grinning:
10. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ed hardy je drahý aj tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
10. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky a odkial si,do ktoreho mesta chodis?
10. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodíte niektorá z považskej bystrice alebo okolia, kam by sa oplatilo
10. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam a preyradis ako sa vola dietatko.. :grinning: ja preyradim,som z ke a chodime aj tuto,porovnavajte :grinning: http://www.tegel.hu/akcio2.php
10. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka :wink: Viktoria :slight_smile:
my chodime smer trebisov a hned za hranice
10. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky a to je nejaky obchodny dom?
10. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten madarsky obchod Tégel je aj u nas v kosiciach v BARCI,,,
10. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hbdter
10. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja byvam pri hraniciach, a pracujem aj v Madarsku. Vsetko je v Madarsku lacnejsie. Hlavne madarske vyrobky, t.j. olej Venusz, masove vyrobky, cestoviny, rozne vynikajuce omacky madarske do gulasa, piros arany, atd.
Dalej kozmetika polovicne ceny, sampony, spray, pre deti v Rescu cherokee lacne, plienky lacnejsie o moc, aj znackove. Tesco vyrobky ani nekupujem, prasok na pranie ovela lacnejsie...elektromika tiez, ale nekupila by som v Tescu. Ale odporucam na jar zahradny nabytok, hojdacku, kosacku, kupili sme vlani, aj vtedy bolo vsetko o polovicu lacnejsie ako u nas...
10. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, my sme boli v nedelu v gyori a fakt je skoro vsetko lacnejsie (mlieko mali drahsie, ale viac som si nevsimla) :slight_smile:
persil 66sk/kg, silan 56/liter, happy day dzus 46/1,5l, tesko plienky 190/balik, huggies plienky 420/balik a pod. no cisty socializmus. :grinning: :grinning: :grinning: a strasne dobre sa to rata na koruny, lebo date dole len poslednu nulu. :sunglasses:
samozrejme, ze sme sli s prazdnou nadrzou, takze na 40litroch sme usetrili skoro 3 stovky. a este sme sa aj boli okupat. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt odporucam.
10. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Da sa platit aj v Eurach alebo v obchodoch beru len Forint ??
11. mar 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes kartou platit....inac forinty
11. mar 2009 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edita hej je,a majitel je ten co aj v Miskolci,mam od neho kociar,aj ylavu dal :grinning:
11. mar 2009 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby ste ma videli jak beham po tych obrovskych potravinach,jak splasene kura a k tomu este riadne trafene :grinning: :grinning: manyel ya mnou nestihacka :grinning: ,na sobotu si beriem obrovsky zoznam :sunglasses: ankam taky mensi ale cisto len pre deti je tegel
11. mar 2009 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellin v Komarome v Tescu sa da platit aj v eurach..
11. mar 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko-citam ze platit sa da len forintom :confused: ??? som myslela ze uz v eurach..Ako teda? dik
11. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesco-eura,karty.....ine obchody-karta,forinty....fastfoody,kaviarne-forinty
11. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme forintami platili v tescu.....a v meste asi tiez forinty.No ked mas kartu tak asi eura-neviem....
11. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi povedať kde su tam tie termalne pramene? kde by som mohla ist aj s dieťaťom? a da sa v gyori lahko najst to tesco alebo arkad? diky
11. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem poprosit kto ste z BA aby ste mi vysvetlili ako sa dostanem do toho gyori, buduci tyzden ideme na kramare tak by sme tam skocili, viete ja totiz mam strasne zly orietnacny zmysel :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a nechcem bludik po vypadovkach
11. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa da platime kartou banka da vyhodnejsi stredovy kurz :wink:

baby ked pojdete z ba tak po dialnici a potom tesne pred gyorom do prava zabocit na centrum a stale rovno a potom uz budete vidiet male tabule arkad a na velkom semafore dolava
dufam ze najdete :dizzy_face:
11. mar 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon, dakujem velmi pekne idem si to vytlacit, dufam, ze nezbludim, lebo ja som aj na rovnej ceste bezradna
11. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj mezabludis ked odbocis na centrum bude semafor a potom uz si v centre a sleduj tabulu na arkad a treba sledovat kde do lava zabocit ten shopping z dialky uvidis a tam je potom velky semafor :wink:
11. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok