• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

30. októbra 2011 
ahojte, nepoznáte nejaký dobrý obchodik v Miškolci s detskými topankami za rozumnu cenu? Aj ked v porovnani s cenami na SK su v Madarsku rozumne ceny :wink:
29. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ake su ceny znackoveho oblecka?
30. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktore chodite do Miskolca,dajte nejake tipz
30. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodíme do Miškolca asi tak raz za 2-3 týždňe, a kupili sme si aj mapu, pre tie čo nepoznáte Miškolc , vrele odporučam na prvej bendzínke si ju kupiť, dobre sa nakupuje všetko, v Auchane, v Core, v Plaze , v Sinzaparku, v Tescu,........ podľa mapy všetko nájdete, detské topánky som kupovala v Auchane v Deichmane, tuším je tam aj sebastiano, v Plaze je tiež obuv, aj v Sinzaparku ........... boli sme sa prejsť aj v centre aj tam majú prenádherné detské topánočky ale už aj drahšie okolo 30€............ale v Auchane v Deichmane majú značku Elefanen ( myslím že sa to tak píše ) podstatne lacnejšiu ako u nás.
Ešte chcem podotknúť že po Maďarsky neviem ani ceknúť ale dorozumeli sme sa stále :slight_smile:)).
Pre tie čo majú zaujem o obchody typu Baumax, môžu sa vyšantiť v Brico store- oproti Auchanu, Praktiker je pri Core , a pri Tescu je OBi.................. a pri Core je ešte obchodný dom SEVEr........ ak pôjdete smerom k praktikeru ( je tam aj LIDL ) a pozriete sa cez cestu uvidite ho, podľa letáku by tam malo byť outletové centrum na značkové veci..... ale ešte som tam nebola.
Čiže treba si na to vyhradiť celý deň a hor sa na nákupy.
Určite sa oplatí, ja som pozerala napr. originál bateriu ( po maďarsky akumulator ) do Nokie 6300, u nás stojí cca 1000 Sk a v maďarsku 3000 forintov , čiže aj pri stúpajucom kurze sa oplatí.........Martina
1. máj 2009 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olexova a chodis aj s dietatom na nakupy?
1. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kocky, ked idete s detmi, treba pre ne pas?
1. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kattom, dieťa by malo mať vlastný pas, alebo musí byť zapísané v pase rodiča :slight_smile: . My máme malého v manželovom pase zapísaného. No raz sa jemu nedalo ísť, išla som iba ja s našimi a malý s nami, takže sme nemali doklad o ňom. No pre istotu som zobrala rodný list, no či by mi to pomohlo, to neviem :grinning:
1. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme maleho dali zapisat do manzelovho pasu,je to potrebne.
2. máj 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak boli ste niektora na nakupy,ako bolo?
3. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pocula som, že v Madarsku stupli ceny vplyvom vyssieho DPH, viete o tom niečo? Mate s tym skusenost, boli ste v posledných dnoch na nákupy?
4. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. neviete niekto kam mam ist na elektro tak co najblizsie- komarom, gyor alebo podobne- nepoznate tam nejake dobre elektro? diky. katka
4. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nestacim to sledovat som tu prvy krat, len jedna otazka su v mosoni aj ine obchody ako tesco a maju otvorene 8.5. < vdaka
5. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8.5 nie je v Maďarsku voľno ako u nas, a je to normalny prcovny deň
5. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím že deti určite musia mať buď vlastný pas alebo musia byť zapísané v pase rodičov, ja choidím do Miškolca s deťmi a obe majú vlastné pasy.
5. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky v mosoni je oproti tescu aj lidl a este take obchodiky(drogeria,takko,humanic a este cosi ale neviem si spomenut)
6. máj 2009 o 02:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ano deti by mali mat vlastny pas alebo zapisany u rodicov,moj maly ma vlastny.

pinky6 - v mosoni je tesco,lidl,muller - drogeria,kik - oblecenie a ine - lacne,takko,humanic, a este asi 1-2 obcody je tam nic viac hm a este je tam potraviny spar my sme tam este neboli
6. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate skusenosti s metrom v Gyori? Staci sa preukazat slovenskou metro kartickou?
6. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa spytat. maju v madarsku tie eko plienky? ak ano kde a kolko asi stoja?dakujem
6. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebovala by som poradit,chceme zamkovu dlazbu,ze vraj je lacna v madarsku.mate skusenosti? a ako je to s prepravou?dakujem
6. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mavion a to je aka dlazba?
6. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2009 o 02:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete niektora kolko stoji v madarsku napr. v Tescu Coca-cola 2l? A dalej nejaka mirinda a alkohol? Fernet, Metaxa ? Potrebujeme toho dost nakupit na svadbu a neviem, ci sa nam oplati ist do madarska, alebo na slovensku do metra?
7. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alea ja som pocula ze v madarsku je drahy alohol ze vraj drahsi ako u nas :frowning2:
7. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika
mzy nakupujeme vsetky veci na prerabku kupelne v madarsku v gyori. chodime do baumaxu a praktikeru. su tam lacnejsie veci,
potraviny v madarsku nekupujeme, zdaju sa mi cenovo rovnake ako u nas, lebo teraz forint posilnuje
oblecenie kupujeme v hervise, alebo v brendone, to zalezi ake akcie tam maju.
vyzivy pre dcerku kecskemeti kupujeme v dm drogerii , teraz tam mali tie vyzivy za 199 forintov, je to vlastne hipp, len to bali madarska firma. a su 190g. /po prepocitani 21,17Sk/
7. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleala skus kuknut na www.tesco.hu minule tam mali dobre ceny na coca colu :wink:
7. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,potrebovala by som poradi :unamused: ť kde by sa dala kupiť automatická práčka čo najvýhodnejšie :dizzy_face: :dizzy_face: je to v madarsku lacnejšie?dík
7. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..som zo stredneho slovenska a chcem ist do Madarska zajra 8.5.09.. dajte mi najeke info, kde je najlepsie kupit znackove oblecenie (adidas, puma, nike) .. dakujem za odpovede!! KikA
7. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak dikv vsetkym za ochotu :slight_smile:))
8. máj 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera sa forint znova posilnil oproti euru :angry:
8. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleela tak alkohol je v madarsku teda podstatne lacnejsi a aj vino.metaxa tam stoji 200 sk ale kolko hviezdickova ti nepoviem lebo manzel nie je doma..a potraviny su tiez o vela lacnejsie,my chodime nakupovatpravidelne jedine tam,tu dokupujem uz len pecivo a ovocie,zeleninu a co nahodou potrebujem a nemam.Vzdy tam urobim nakup tak na 3 tyzdne a potom vyrazame opat :grinning: a este aj tankujeme stale plnu nadrz takze usetrime aj tam,alebo ked to tak zoberiem tak vlastne cesta nas nic nestoji.
8. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok