• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

30. októbra 2011 
ahojte mohla by som vas poposit,keb ste mi niekto poslalli link na tesco letak,neviem to najst na nete,dakujem
17. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak my sme boli vcera v gyori,vyrazali sme rano o 7 a prisli vecer o 8.No ale ja som odtial odchadzala velmi sklamana.Keby sme neboli v tescu,tak ideme domov s prazdnym kufrom.Neviem,ci sme nenatrafili na spravne obchody,ale ja som tam nic pekne nenasla a ked ano,tak to bolo drahe.Isli sme tam hlavne kvoli znackovemu obleceniu,adidas a nike.take ako zara ,st.olivier,ca ,take znacky ja nemusim,takze tam som ani nenakukla.v tescu sme nakupili plienky za 120 34 kusov,metaxa 250 5* ,nejake sladkosti ,persil 6kg 400korun.no decatlon to bol otras,ved tam nic take nemaju.akurat ocino si kupil nike za 1200 a svagor za 990 a supravu adidas za 799 v hervise.ale inak nikde v sportovom sa mi nepacil vyber ani tenisiek ani oblecenia,a ked sa mi uz nejaka ta suprava pacila,tak cena taka ako u nas.tak ja neviem ,nemam z toho taky dobry pocit ako som ocakavala.ale nenasli sme brandon.kde to je?ale inak tam je pekne.no uvidime,mozno nabuduce bude lepsie.
17. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcela som sa spytat baby,ze ak kupujete tak KDE kupujete detske znackove veci(adidas,nike) ja som chcela pre malu a aj pre netere sandalky a NIC!!!!
17. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ajinka19
brendon je v interspari
aj moj manzel isiel dnes do baumaxu a do praktikeru, a nic nekupil .vsetko bolo predane . :frowning2:
v decathlone som nebola ani ja, tak neviem povedat. my do hervisu ideme iba ked su akcie.
17. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a interspar je v arkade
no my sme v tom hervise spokojni boli,lebo jedny tenisky boli z 2290 na 1290 a druhe stali normalne 999 a kozene,super ale inak nic.
a co take maju vlastne v tom brendone?
inak,dakujem zuzin
17. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie interspar je kusok do Arkady. v brendone maju detske oblecenie, autesedacky, proste je to detsky obchod. a kvalitny, a aj drahy. my tam nakupujeme , ked su akcie, lebo inac je to po preratani na eura, drahe.
hervis mam rada.
17. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby zajtra chceme ist na nakupy do madarska sme z KE ale neviem kde...raz sme boli v Miskolci ale nic sme tam nenasli...a aj do tesca by sme radi zasli,ale vobec neviem v akom meste alebo nakupnom centre sa nachadza...viete mi niektora poradit?
17. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj v arkad bol interspar.ale neviete kde sa da dobre kupit detske sportove znackove oblecko?adidas,nike to som nikde nevidela.horsi vyber ako u nas by som povedala co sa tohot detskeho adidas tyka
17. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, neostanes radsej doma?ved mas pred terminom :confused:
17. máj 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme stale maximalne spokojni s nakupami,od potravin po oblecenie,treba len pobehat a hladat a na treti krat uz budete ostrielanejsie :grinning: no je to na cely den behania,odchadzame rano a prichadzame domov okolo 22hodke,a chodime casto,teraz aj kazde 3 tyzdne.Ceny su jednoznacne lepsie..napr carte dor zmrzlinu tam kupujem po 89,99sk,tu stoji 150SK.Kuracie prsia tu asi 170 ,tam 120 sk.Jogobela 6 sk tam,tu asi 12?A to ich kupim aj 20 kusov,kinder sladkosti velky rozdiel v cene,tefal panvice som tam kupila uz 3,naposledy ma vysla tam na nejakych 380 sk tusim a u nas ta ista 1200 sk :confused: :confused: mali 50 percente zlavy...sampon nivea a balzam tu cez 70 sk,tam 50 sk,nivea tuzidlo a lak tam nejak 70 sk a tu cez 100 sk,tvrdy syr fantasticky,tam 85 sk a tu asi 150 ci 200 sk??neviem kolko stoji eidam,kupujeme tu na listky,sprej nivea a adidas tam nejakych 60 sk,gulicky rozne okolo 5o sk i menej,rexona tam stala minule tusim 39 sk,atd atd..robime stale velke nakupy a usetrime riadne...ale chcem ist aj na ukrajinu na oblecenie,uz som bola a bola som spokojna
18. máj 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, do ktorých miest sa oplatí (keď pôjdeme cez štúrovo alebo šahy) a v ktoré dni, asi je lepšie cez týždeň ako cez víkend, my skôr veci na oblečenie budeme kupovať ako potraviny..dajte mi vedieť, budúci týž. sa chystáme
18. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzana030. my chodime do Gyoru, mame to najblizsie 50-60km tam. :wink:

nasa skusenost po vcerajsku, je taka, ze teraz je baumax vykradnuty, vsetko je len na objednavku. praktiker je ako tak zasobeny. nestihaju doobjednavat tovar, vcera sme aspon kachlicky a dlazbu kupili, vlastne manzel, ja som bola doma s dcerkou, :slight_smile: , a to kupovali uz posledne kusy. kto isiel po nasom nakupe na kachlicky, uz nedostal. / myslim ten odtien ako mame my :wink: /.
18. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BOL NIEKTO Z VAS V M1 OUTLET PRI BUDAPESTI? OPLATI SA TAM IST? Dakujem Juraj
18. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky zuzin78
a cez týždeň nechodíte? možno kôli tomu, že bol víkend...my by sme teraz chceli len handry...teda ísť na trhy a možno tesco, nemáš skúsenosti?
a nevieš adresu? dáme si do navigátora, aby sme nepoblúdili, ideme prvý krát..a aké sú značky? v pohoďke?
18. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa vas spytat na nejaky obchodik s tehotenskou modou v Miskolci.
Neviete mi poradit, kde sa nachadza, na akej ulici? Vdaka
18. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzana 030 adresu na tie trhy neviem, a neviem ci byvaju aj cez tyzden. co ja viem, byvaju v sobotu. boli sme tam raz, a nepaci sa mi tam veci, pripadalo mi to tam ako u cinanov. :frowning2: do tesca nechodime, potraviny v madarsku nekupujeme.
19. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete čo nasleduje za Milumil 9+ ? Existuje Milumil 12+ tak ako u nás nutrilon 3 vhodný po ukončenom 12.mes. ? Ďakujem
20. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, existuje je to Milumil 1+ od jedneho roka junior.
20. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...mohli by ste my dať prosíííím vedieť,že ako prerátate forinty na eurá?...lebo v tom mám menší zmätok :sweat_smile: ...ďakujem
20. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina48 - jeden trik minule pisali v novinach a je to lahke - pri cene vo forintoch si z neho urobis desatinne cislo - o jedno cislo posunies ciarku a mas pribliznu cenu v SKK - a to si uz lahko na euro prepocitas. napr: cena vo forintoch je 2989 - priblizne v SKK je to 298,9
20. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cena tovaru deleno aktuálny kurz - napr. teraz mi tu ukazuje 1 EUR=275 HUF
Napr. tovar stojí 13990
T.j. 13990/275= 50,87€
20. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattom, forint sa dosť posilnil :wink:
20. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neviete, kolko vychadzaju v madarsku pampersky a Huggies premium? Dakujem
20. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne desatinna ciarka sa posuvala ked bol forint okolo 300 ale teraz sa to tak uz neda :frowning2:

a ako pise martinaema sa to najpresnejsie prepocitava: cena vo forintoch deleno kurz a mas eura :wink:
20. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Neviete kolko stoji teraz v Madarsku krem na opalovanie pre deti Daylong??? Nekupovali ste to teraz niektora??? Dik
21. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sory, nejako som natiahla stránku
21. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mohol by mi niekto poradit ci sa v Mosoni tescu oplatia detske plienky? dakujem
24. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz maju v akcii huggies mega pack za 3499 forintov co je asi 12,54 eura
25. máj 2009 o 02:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok