• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

30. októbra 2011 
@ankaluk Ano oplati sa, ale treba sa popozerat po viacerych obchodoch.
My byvame v Mosonmagyarovari v casti Movar hned za Tescom a tam byvaju niekedy celkom zaujimave akcie tiez.
Je tu tiez jeden taky fajn obchod s detskymi vecickami a vybavickami v centre mesta, tak sa mi kludne ozvi a mozme ist pripadne aj spolu. Moja Vanesska stale nieco potrebuje tiez.
13. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marionn
Co sa tyka oblecenia tak v Mosonskom Tescu su fajn butiky kde sa daju kupit pekne veci aj topanky za dobre ceny.
Inak chodime aj do Gyoru nakupovat do toho velkeho shoping centra a tiez sa da povyberat.
13. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kde sa daju v Miskolci kupit bio potraviny - maso a zelenina? Myslim, v akom supermarkete? Dakujem :slight_smile:
14. máj 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to nikto nechodíte nakupovať handry na tie čínske trhy? my sme boli a supeeer, aj ceny aj kvalita, tu v butikoch je to isté, len na to capnú aj 300% maržu, kde ako, teraz ale potrebujem vedieť, do kedy sú otvorené tie čínske trhy v nedelu aj sobotu, neviete náhodou? chcem ísť tento víkend...tak prosím, ak viete..
15. jún 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana030 a kde chodiš? do Budapešti?
15. jún 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano do budapešti a super sa tam dá nakúpiť, dokonca sme boli aj v tých azia centrách a tam je presne to isté, len je to podstatne drahšie a nedá sa zjednávať, na trhu sa dá cena super zjednať dole
16. jún 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa da nakupit lacne "znackove" oblecenie v salgotarjane....chceme tam ist ale nevieme kde sa da dobre nakupit
23. júl 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte Dámy chodíte niektorá nakupovať do Gyoru? kedy a ako su tam trhy a su tam aj značkové Dakujem :grinning: :sweat_smile:
13. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ste niekdo na nakupoch v Hu ?... celkom dobry kurz maju teraz :slight_smile:
30. okt 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok