Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

verusia
13. feb 2011

@ankaluk Ano oplati sa, ale treba sa popozerat po viacerych obchodoch.
My byvame v Mosonmagyarovari v casti Movar hned za Tescom a tam byvaju niekedy celkom zaujimave akcie tiez.
Je tu tiez jeden taky fajn obchod s detskymi vecickami a vybavickami v centre mesta, tak sa mi kludne ozvi a mozme ist pripadne aj spolu. Moja Vanesska stale nieco potrebuje tiez.

verusia
13. feb 2011

@marionn
Co sa tyka oblecenia tak v Mosonskom Tescu su fajn butiky kde sa daju kupit pekne veci aj topanky za dobre ceny.
Inak chodime aj do Gyoru nakupovat do toho velkeho shoping centra a tiez sa da povyberat.

sofia2008
14. máj 2011

Ahojte, kde sa daju v Miskolci kupit bio potraviny - maso a zelenina? Myslim, v akom supermarkete? Dakujem 🙂

zuzana030
15. jún 2011

baby, to nikto nechodíte nakupovať handry na tie čínske trhy? my sme boli a supeeer, aj ceny aj kvalita, tu v butikoch je to isté, len na to capnú aj 300% maržu, kde ako, teraz ale potrebujem vedieť, do kedy sú otvorené tie čínske trhy v nedelu aj sobotu, neviete náhodou? chcem ísť tento víkend...tak prosím, ak viete..

bebebrumik
15. jún 2011

@zuzana030 a kde chodiš? do Budapešti?

zuzana030
16. jún 2011

ano do budapešti a super sa tam dá nakúpiť, dokonca sme boli aj v tých azia centrách a tam je presne to isté, len je to podstatne drahšie a nedá sa zjednávať, na trhu sa dá cena super zjednať dole

lenka242k
23. júl 2011

kde sa da nakupit lacne "znackove" oblecenie v salgotarjane....chceme tam ist ale nevieme kde sa da dobre nakupit

mariodobias
13. aug 2011

AHojte Dámy chodíte niektorá nakupovať do Gyoru? kedy a ako su tam trhy a su tam aj značkové Dakujem 😀 😅

emogeon
30. okt 2011

boli ste niekdo na nakupoch v Hu ?... celkom dobry kurz maju teraz 🙂

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz