• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

30. októbra 2011 
diddi ďakujem :slight_smile:

z hľadiska vzdialenosti pre nás prichádza do úvahy gyor (sme o okolia PN), budapešť je už pre nás trochu ďaleko

našla som toto:
http://www.aronalul.hu/akcio_auchan_tesco_interspar_metro_cora_penny_plus_lidl_match_spar

pozrela som si akciové letáky tých reťazcov, ktoré sa nachádzajú v gyori (v podstate všetky)....len tak pre zaujímavosť a porovnanie cien.

celkom sa mi páči aj nákup. centrum brendon (brendon.hu) - detské oblečenie, obuv, podľa mapky gyoru na stránke sa to dá nájsť
12. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelinka kde priblizne sa to nachadza ten achuan? aky je velky? ako nase hypermarktety? daju sa tma kupit plienky pampers, hipp stravy prikrm, mlieko nutrilon a pod?
12. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji švagrovci boli v pondelok v budapešti a nakúpili mi:vlhčené obrúsky hipp:4x56ks na sk vyšli 187,-(v slovenských sa mi to lepšie ráta/, granul.čaj hipp:400g za 77,- mliečna kaša Milupa:500g za 118,-...
Takže makrásne navnadili a o mesiac tam vyrážam aj ja.

mukky, potom daj vedieť,čo ste dobre nakúpili, ja tam chcem ísť aj na nutrilon, tam sa teraz tuším volá Milumil
12. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme objednali v Madarsku krasnu sedaciu supravu 3, 2, 1 za neuveritelnych 12 600 korun, z kozenky, latkova by stala 9900sk!
12. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najblizsie nakupy pre stredoslovacky zvolencanky?

isla by som kuknut ale neviem ci by som zvladla soferovanie na dlhsiu cestu

maly ma 6 mesiacov potrebujem ho zapisat do pasu, ze?
12. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze dam vediet co sme nakupili,len som chora,tak hadam sa mi nepohorsi :angry: :unamused: anickaa maleho musis dat zapisat do pasu...
12. mar 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme o tyždeň v pondelok tak som zvedavá na tie ceny...
13. mar 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No manzela rano posadim hned ked pride z nocnej na net :grinning: :grinning: :grinning: nech pokuka tie linky na Brendon a este tie 2 obchodiky co mi unikli :grinning: :grinning: :sunglasses: ...jak je to mozne?? :grinning: :grinning: nech si to zmapuje,kadial ist....
13. mar 2009 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradiť ako nájdem leták tesca v miskolci? cez google to neviem nájsť.
13. mar 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea asi tam nie je tesco...lebo ked si pozries tesco.hu tak tam vypise vsetky mesta a miskolc tam nie je....... :confounded:
13. mar 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v miskolci je tesco urcite. ale letak? netusim....
13. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem hladať dalej. možno nakoniec predsa len nájdem.
13. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea :
http://www.tesco.hu/store.php?oid=Td019d492f110c9d693eadb9adc5707c;cmssessid=T72903648d96355d9c20e949b1a0d2ab08fed0b3a0def9fb84fcde7b0d1adb98

v tej linke, čo som dala vyššie, sú všetky hypermarkety a pri každoom z nich je na pravej strane stránky rozpísané, kde sa nachádza, kliknutím naň sa otvotí príslušný leták :wink:
preto som to sem dala, lebo je to veľmi prehľadné a všetko pokope :slight_smile:
13. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky andrejka.už som našla.
preštudujem a ked bude niečo dobre pôjdeme ak nie tak o mesiac :slight_smile:
13. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule a v madarsku maju otvorene aj v nedelu? lebo v AT len v sobotu, tak nech sa neprezeniem :slight_smile:
13. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja som dneska bola s mojimi rodicmi v madarsku na nakupoch. No najprv som si dala malu zapisat do pasu, stoji to 3€ kolok, treba si zobrat este rodny list + obciansky preukaz a spravia vam to na pockanie.
Nakupy v tescu boli v pohode, treba si predom pozriet co sa oplati a co nie. No najviaac sa oplati drogeria, aj ked ja som mala pocit, ze plienky su tam v podobnych cenach ako u nas. Ja totiz moc nekupujem Pamperskove a tie tescove boli zhruba za tu istu cenu ako u nas. No treba natrafit aj na dobru akciu.
Ale inak super, boli sme si sadnut v kaviarnicke a marlenku tam mali za 35 Sk (este stale si neviem zvyknut za euro) a u nas by stala min 50 Sk
Tak pekne nakupovanie, musim ist, dcerka je asi hladna :wink:
13. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka,praveze tesco fialove plienky sa tam oplatia kupit....u nas stoja okolo 13eur,v Madarsku do 10eur
13. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ktore chodite do miskolca, ktore obchody tam su? tesco, dm, nejake obchodne centrum? mozete mi ip-nut? dik
13. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalupa tak to aj mne IP.nite :grinning: mame to najblizsie
13. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rano ideme,vecer zreferujem co sme kupili :grinning:
14. mar 2009 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Škoda, že sa teraz forint znova na víkend posilnil, všimla som si že cez týžden bol omnoho výhodnejší kurz.
14. mar 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočky, aj ja poprosím IP na obchodíky v Miškolci, kde sa čo oplatí nakupovať...tiež to máme najbližšie...vďaka :grinning:
14. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samsara • 1d • Dnes o 15:37
Ahojte,
prosím Vás,chodíte na nákupy do Gyoru?Je tam lacnejšie,ako u nás,oplatí sa ísť?
A dá sa vôbec platiť eurami,alebo iba forintami?
Ďakujem.
14. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt sa oplati zajst do HU,mi sme boli dnes ,no take 4000 tky berte urcite,,ja som sa smiala ake plne kosiky mali ludia ,ale s takym istym som skoncila pri pokladni aj ja, :grinning: .zhruba:persil 6 kg-480 sk,trojbalenie quanto-okolo 90 sk,chleba -16 sk,gulicky do mlieka 1 kg-62 sk,500 kg nutela-59 sk. mlieko-10sk,no vela vela veci,fakt a o drogerke nehovoriac,,,parada,platit sa da kartou,,a najest forintami,,
14. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edita, čo sú to guličky do mlieka :confused:
14. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vcera som vas citala,a hned som poslala muza do mosonu-tesco,ja som nemohla ist lebo maly nie ja zapisany v pase nechcela som riskovat,tak v pondelok hned pojdem vybavit.podla mna tam sa fakt oplati nebuduce pojdem aj ja,uz som nedockova :wink:
kupili sme pampersky za 250sk,ladovy caj lipton 25sk,chlieb 9sk,vlhcene obrusky pampers sentsive 4ks za 180sk,... atd.neoplati?
14. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili,nevies co sa ranajkuje?cokoladove muslicky alebo gulicky,,,vločky,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... my tiez boli v madarsku nakupoch a nejak mi nejde do hlavy preco davate deti zapisovat do pasu.. ja som mala malu so sebou a nieco také som neriesila :confused:

a este sa oplatia papania v poharikoch hipp atd..kasicky ..
14. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru hej, mne ich tam otec kúpil,tie 190g za nejakých 17sk
14. mar 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hipp -masovozelen. prikrm za 17sk? ci som zle pochopila :fearful:
14. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok