Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

darina77
17. mar 2009

Aj my sme boli minulý rok v zábavnom parku, je to tam dobré. To Zoo je hned vedľa zábavného parku, takže rodiny s deťmi majú program na celý den. Škoda že v Bratislave nie je taký zábavný park.

veronika567
17. mar 2009

včera sme boli v Gyori. Išli sme až pobede, takže sme toho moc nestihli, ale stálo to za to. Boli sme v Árkád a tam je to fakt super. Nakúpila som v H&M nádherné veci pre chlapcov, a na cenovke sú aj slovenské koruny, takže sa dá dobre porovnať, napr. sandálky u nás 249,-Sk tam 199,-Sk, mikina snoopy u nás 349,-, tam 269,-. Manžel si kúpil v Diechmane topánky za 449,-Sk, u nás sú v letáku vraj v akcii za 749,-Sk.V DM Drogerie mali akciu na pampers giant pack za 400,-Sk A o tescu ani nehovorím 😀 , nechali sme tam 5000,-Sk kufor sme mali plný. Tak napríklad Jar 1,5l za 49,-Sk, semiačka na sadenie po 4,-Sk, vlhčené utierky Pampers 190,-Sk-4kusy, aviváž Quanto 3kusy-90Sk, nivea šampóny 3kusy 150Sk a podobne. Takže nabudúce ideme zas ale to už na celý deň 😀

bzucinka2
17. mar 2009

juuuj baby ja sa uz normalne tesim na piatok a to nerada chodim po obchodoch ale teraz mam uz normalne nakupnu horucku 🙂 len aby nam prachy stacili 😀 😀 😀

veronika567
17. mar 2009

bzucinka, tých peňazí bude určite málo 😀 , tam by človek dokázal minúť 😵 😵 😵

bzucinka2
17. mar 2009

tak to si budem musiet urcit priority 😀 😀 😀

llumka
17. mar 2009

veronika567 arkad je ako u nas aupark?ak ano ako si platila kartou ci forindom?my pojdeme tento tyzden.dufam ze sa nezabludime v gyori,lahko sa najde ?

tilly
17. mar 2009

nooo arkád je veľkosťou možno menší ako polus, ale sú tam dobré obchody... v gyori nájdeľ v pohode všetky obchody, majú to relatívne dobre značené 😉
a najlepšie je platiť kartou, dá sa aj forintami, priamo v arkád je zmenáreň

veronika567
17. mar 2009

llumka, mne sa ten árkád zdá väčší ako aupark, ale nemali sme čas všetko popozerať, chystáme sa znova ale už na dlhšie 😀. Platili sme všade kartou v pohode, my sme išli od komárna a v pohode sme to našli, sú všade tabule ÁRKÁD 😵 😵. Len tesco je až za mestom, je to tam po kope aj s Metrom, Baumaxom, Kika a Family Center, ale tam sme neboli.

veronika567
17. mar 2009

myslela som väčší ako rozlohovo 😀 😀, viac obchodov tam určite nie je ako napr. v poluse, ale ako písala tilly sú tam dobré značky 😎

mukky
17. mar 2009

tak keby so isla poobede nic by som nestihla 😀 😀 my sme tam vzdy na cely den,a to sa mi este zda malo....ja neviem ci uz to nie je dignoza 😀 😀 😀

mukky
17. mar 2009

ci uz to nie je diagnoza som chcela povedat.. 😀 😝

bambulllka
18. mar 2009

Ahojte babenky, ja som bola v sobotu v Miskolci. Len som sa tam velmi nevedela orientovat. Ked chcem kupit kocik, vecicky pre babetko ako prebalovaciu podlozku, hrazdicku na hranie a pod., kde to najdem? Priamo vo vnutri auchanu nic take nemali. Aj pampers by bodli. Ozaj, ten brendon nema na stranke akciovy letak? Kde je v miskolci? Kde sa najviac oplati v Miskolci, v Auchane, Core, alebo sa riadite letakmi? Poradte skusene 😉

bambulllka
18. mar 2009

Ozaj, kolko teraz vyjde u nas kus pampersiek najmensich, nie newborn? My sme vysli z cviku, maly ma 3,5 roka a na plienky uz nepamatam. A ja som striedala pampers s tymi s LIDLA.

edita33
18. mar 2009

bambulka ,v auchane je butik z detskymi vecami ,myslim ze sa vola kenguru kids,,celkom vzadu,za butikmi,,

bambulllka
18. mar 2009

inac sme kupili ariel, a nejaku drogerku, ale maso ani gram, nemali a ked, tak bolo v cene ako u nas, a nic moc
a oplati sa vyrobky nestle, kinder vajicka, kinder bueno a ine sladkosti

bambulllka
18. mar 2009

ovocie, zelenina onicom, ceny vyssie ako u nas, este sa oplatili jogurty, vajicka, ale tiez toho clovek nemoze zobrat kvantum, lebo to nespotrebuje

darina77
18. mar 2009

Pozerala som cestovku madarské kartágo a skoro celé Turecko vo všetkých termínoch majú obsadené, je to možné, žeby už aj zájazdy vykúpili slováci?

zuzana76
18. mar 2009

ahojteee

neviete mi poradit nejake nakup. centra vo Veszpreme alebo v Szekesfehervare? dakujem

bzucinka2
18. mar 2009

baby a este otazka, je v OD Arkad aj tesco??? alebo nejake vacsie potraviny? 🙂

ella1
18. mar 2009

bzucinka v od arkad je interspar.

martinask
18. mar 2009

ahojte....my sme uz boli v HU na nakupy po tretý raz... 😀
a vzdy cumim na tie ceny ako puk a nechce sa mi verit ze je taky rozdiel... 😵

kupujeme hlavne pre kubka....kedze na SK su nehorazne sumy na mlieku,prikrmoch a plienkach.... 😖

ale oplati sa aj drogeria,potraviny niektore.....

vzdy si pozriem letak ked tam idem a napisem zoznam a uz len beham a beham,kosik zaplnam... 😀

www.tesco.hu

susene mlieko sa tam velmi oplati pre deti,prikrmy su aj o polovicu lacnejsie,stavy,plienky,
oblecenie cherokee.... 🙂

a ked maju este aj akciu tak to je proste bomba cena... 😵

napr.teraz maju ariel v akcii za 325sk/6kg...ale len do nedele,potom je vacsia cena ale i ta sa oplati.... 🙂

samsara
18. mar 2009

Babule,neviete,či su vHU lacnejšie aj parfémy???

ukmima
18. mar 2009

jasne....

ukmima
18. mar 2009

martinask:a tera je aj kinder vajicko za 11sk...super cena

gabrielad
18. mar 2009

Ahoj, žiju v Maďarsku kousek pod BA a je to síla co se tu o víkendech děje. V poslední době máme velký problém sehnat spoustu věcí, které jsme zde kupovali právě kvůli invazi koupěchtivých sousedů. My už radši ani o vík nejezdíme nakupovat a stejně tak i někteří naši známí. Je to tu jak o Vánocích. No a po víkendu to je tragédie, protože několik dní trvá než se zboží doplní ☹ . Minulý týden jsem byla 3x nakupovat a ani jednou jsem nekoupila to co jsem chtěla ve dvouch obchodech. No tak jen doufám, že se snad zásobování zlepší právě díky větší poptávce. Na jednu stranu se ani nedivím, že jezdíte jinam, protože ceny na Slovensku, tak ty jsou teda opravdu nehorázný. Už i v Rakousku se dá mnoho zboží nakoupit levněji. Jinak v Maďarsku není vše levné. Vyplatí se tu oblečení, drogérie, benzín, potraviny, ale jen některé. Určitě na mnohem lepší úrovni a za lepší peníz tu jsou termální lázně, restaurace a to včetně vybavení pro děti dětské židle, nekuřácká oddělení, dětský koutek. A taky tu mám velmi dobrou zkušenost v Mosoni se zubaři a ceny oproti Blavě jsou tak 1/3.

mukky
18. mar 2009

martinask a kolko prosim ta stoji u nas ten ariel 6kg?Lebo ja sa v tomto velmi nevyznam....ak ho potrebujem tak ho kupim a na cenu vtedy nepozeram,ale opat sa chystame a uz mi dochadza,ale babka ho tiez pouziva tak jej podam info 🙂 dik

kili
18. mar 2009

gabrielad, ospravedlňujeme sa 😀
my ideme tiež cez víkend, ale do stavebním. nevieš, kde je niečo také ako baumax? a sú otvorený aj cez víkend?

mukky
18. mar 2009

gabriela tak to ma mrzi ☹ no ale co mame robit.... inac Madari obchodnici ale musia mat riadne zisky 😎 niekedy ,ci skor stale,sa citim jak ista mensina ktora dostane socialku a ide na nakup,plne kosiky,jeden den hoj,druhy den joj 😀 😀 😀

darina77
18. mar 2009

Mukky, mne to zase pripomína inváziu kobyliek, po ktorej zostávajú kde tu omrvinky. 😀 No madarskí obchodníci pri hraniciach ani netušia že vo svete zúri nejaká hospodárska kríza, nikdy sa nemali lepšie. 😀

mukky
18. mar 2009

darina77 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀