Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

bebebrumik
29. apr 2009

ahojte, nepoznáte nejaký dobrý obchodik v Miškolci s detskými topankami za rozumnu cenu? Aj ked v porovnani s cenami na SK su v Madarsku rozumne ceny 😉

lenrie
30. apr 2009

baby a ake su ceny znackoveho oblecka?

lenrie
30. apr 2009

a ktore chodite do Miskolca,dajte nejake tipz

olexova_m
1. máj 2009

Chodíme do Miškolca asi tak raz za 2-3 týždňe, a kupili sme si aj mapu, pre tie čo nepoznáte Miškolc , vrele odporučam na prvej bendzínke si ju kupiť, dobre sa nakupuje všetko, v Auchane, v Core, v Plaze , v Sinzaparku, v Tescu,........ podľa mapy všetko nájdete, detské topánky som kupovala v Auchane v Deichmane, tuším je tam aj sebastiano, v Plaze je tiež obuv, aj v Sinzaparku ........... boli sme sa prejsť aj v centre aj tam majú prenádherné detské topánočky ale už aj drahšie okolo 30€............ale v Auchane v Deichmane majú značku Elefanen ( myslím že sa to tak píše ) podstatne lacnejšiu ako u nás.
Ešte chcem podotknúť že po Maďarsky neviem ani ceknúť ale dorozumeli sme sa stále 🙂)).
Pre tie čo majú zaujem o obchody typu Baumax, môžu sa vyšantiť v Brico store- oproti Auchanu, Praktiker je pri Core , a pri Tescu je OBi.................. a pri Core je ešte obchodný dom SEVEr........ ak pôjdete smerom k praktikeru ( je tam aj LIDL ) a pozriete sa cez cestu uvidite ho, podľa letáku by tam malo byť outletové centrum na značkové veci..... ale ešte som tam nebola.
Čiže treba si na to vyhradiť celý deň a hor sa na nákupy.
Určite sa oplatí, ja som pozerala napr. originál bateriu ( po maďarsky akumulator ) do Nokie 6300, u nás stojí cca 1000 Sk a v maďarsku 3000 forintov , čiže aj pri stúpajucom kurze sa oplatí.........Martina

mukky
1. máj 2009

olexova a chodis aj s dietatom na nakupy?

kattom
1. máj 2009

ahojte, kocky, ked idete s detmi, treba pre ne pas?

iwuskaaa
1. máj 2009

Kattom, dieťa by malo mať vlastný pas, alebo musí byť zapísané v pase rodiča 🙂 . My máme malého v manželovom pase zapísaného. No raz sa jemu nedalo ísť, išla som iba ja s našimi a malý s nami, takže sme nemali doklad o ňom. No pre istotu som zobrala rodný list, no či by mi to pomohlo, to neviem 😀

mukky
1. máj 2009

My sme maleho dali zapisat do manzelovho pasu,je to potrebne.

mukky
3. máj 2009

Tak boli ste niektora na nakupy,ako bolo?

bebebrumik
4. máj 2009

ahojte, pocula som, že v Madarsku stupli ceny vplyvom vyssieho DPH, viete o tom niečo? Mate s tym skusenost, boli ste v posledných dnoch na nákupy?

katka84
4. máj 2009

ahojte. neviete niekto kam mam ist na elektro tak co najblizsie- komarom, gyor alebo podobne- nepoznate tam nejake dobre elektro? diky. katka

pinky6
5. máj 2009

ahojte, nestacim to sledovat som tu prvy krat, len jedna otazka su v mosoni aj ine obchody ako tesco a maju otvorene 8.5. < vdaka

olexova_m
5. máj 2009

8.5 nie je v Maďarsku voľno ako u nas, a je to normalny prcovny deň

martina_o
5. máj 2009

Myslím že deti určite musia mať buď vlastný pas alebo musia byť zapísané v pase rodičov, ja choidím do Miškolca s deťmi a obe majú vlastné pasy.

capy
6. máj 2009

pinky v mosoni je oproti tescu aj lidl a este take obchodiky(drogeria,takko,humanic a este cosi ale neviem si spomenut)

llumka
6. máj 2009

Ahojte tak ano deti by mali mat vlastny pas alebo zapisany u rodicov,moj maly ma vlastny.

pinky6 - v mosoni je tesco,lidl,muller - drogeria,kik - oblecenie a ine - lacne,takko,humanic, a este asi 1-2 obcody je tam nic viac hm a este je tam potraviny spar my sme tam este neboli

aveline
6. máj 2009

Ahojte, nemate skusenosti s metrom v Gyori? Staci sa preukazat slovenskou metro kartickou?

janulka7
6. máj 2009

baby chcem sa spytat. maju v madarsku tie eko plienky? ak ano kde a kolko asi stoja?dakujem

mavion
6. máj 2009

baby potrebovala by som poradit,chceme zamkovu dlazbu,ze vraj je lacna v madarsku.mate skusenosti? a ako je to s prepravou?dakujem

mukky
6. máj 2009

mavion a to je aka dlazba?

capy
7. máj 2009
aleela
7. máj 2009

ahojte, neviete niektora kolko stoji v madarsku napr. v Tescu Coca-cola 2l? A dalej nejaka mirinda a alkohol? Fernet, Metaxa ? Potrebujeme toho dost nakupit na svadbu a neviem, ci sa nam oplati ist do madarska, alebo na slovensku do metra?

emily333
7. máj 2009

alea ja som pocula ze v madarsku je drahy alohol ze vraj drahsi ako u nas ☹

zuzin78
7. máj 2009

ahoj monika
mzy nakupujeme vsetky veci na prerabku kupelne v madarsku v gyori. chodime do baumaxu a praktikeru. su tam lacnejsie veci,
potraviny v madarsku nekupujeme, zdaju sa mi cenovo rovnake ako u nas, lebo teraz forint posilnuje
oblecenie kupujeme v hervise, alebo v brendone, to zalezi ake akcie tam maju.
vyzivy pre dcerku kecskemeti kupujeme v dm drogerii , teraz tam mali tie vyzivy za 199 forintov, je to vlastne hipp, len to bali madarska firma. a su 190g. /po prepocitani 21,17Sk/

zuzin78
7. máj 2009

aleala skus kuknut na www.tesco.hu minule tam mali dobre ceny na coca colu 😉

jeane1
7. máj 2009

ahojte,potrebovala by som poradi 😒 ť kde by sa dala kupiť automatická práčka čo najvýhodnejšie 😵 😵 je to v madarsku lacnejšie?dík

kika214
7. máj 2009

Ahojte..som zo stredneho slovenska a chcem ist do Madarska zajra 8.5.09.. dajte mi najeke info, kde je najlepsie kupit znackove oblecenie (adidas, puma, nike) .. dakujem za odpovede!! KikA

kika214
8. máj 2009

..tak dikv vsetkym za ochotu 🙂))

darina77
8. máj 2009

Včera sa forint znova posilnil oproti euru 😠

mukky
8. máj 2009

aleela tak alkohol je v madarsku teda podstatne lacnejsi a aj vino.metaxa tam stoji 200 sk ale kolko hviezdickova ti nepoviem lebo manzel nie je doma..a potraviny su tiez o vela lacnejsie,my chodime nakupovatpravidelne jedine tam,tu dokupujem uz len pecivo a ovocie,zeleninu a co nahodou potrebujem a nemam.Vzdy tam urobim nakup tak na 3 tyzdne a potom vyrazame opat 😀 a este aj tankujeme stale plnu nadrz takze usetrime aj tam,alebo ked to tak zoberiem tak vlastne cesta nas nic nestoji.