Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

nicky95
26. apr 2009

1.mája majú myslím aj oni sviatok, ale 8.5. nie. Aj my sa vtedy chystáme. Dnes sme boli v tescu, plienky za 1599, super ceny na jogurty a maslo. Ariel 5kg za 2999. A teraz majú kopu dámskych nohavíc zlacnených/kraťasy, 3/4. super tenučké letné/

bebebrumik
26. apr 2009

mukky: 900-ku za necelých 200Sk a tiež posledné tri kusy...

mukky
26. apr 2009

bebe ved to je super cena 😀 aj ja kupujem tak podobne 🙂

lenrie
27. apr 2009

ahojte,baby prosim poradte,chceme ist na nakupy do Madarska,sme z Kosic,tak asi do Miskolca,len nevieme kam,nepoxzname to tam,tak radte prosimmmmmm,mna zaujima detske oblecko ,znackove oblecko a aj kozmetika...dakujemmmmmmmmmmmmmmmm za kazdy tip

nika251
27. apr 2009

Ahoj Lenrie. Keby ste rozmyslali o par km dalej tak by som ti jednoznacne poradila Outlet premier center. Je to blizko pri M1 dialnici a o cenach nehovorim. My sme tam boli teraz a nakupili sme skvelo. Cenovo- napr. klasicke tricko panske 250Sk, teplaky damske 250Sk atd. Su tam vynikajuce ceny ci uz Addidas, Puma, Taylor....... proste vsetky sportove znacky. Je tam aj plno detskych veci - nike, addidas.........

lenrie
27. apr 2009

jej Nika251 dakujem a ake su ceny tych detskyc znackovych veciciek?nevies?a kolko je to asi km?mame navigaciu,tak nas snad dovediet len nevies presne adresu?

rybka27
27. apr 2009

ahojte baby,
mne sa osobne páčilo nakupovanie v Maďarsku v Brendone - super obchod pre detičky, máte tam všetko, ešte aj stravu pre bábätká, bola som vo štvrtok a nakúpili sme vecičky, detskú postieľku, rohovú skriňu, prebaľovaciu komodu - super ceny, oplatí sa ísť aspoň pozrieť, a je to asi nejakých 30 km od toho premier Outlet centa ( aj tam sa nám páčilo) . Rozhodne nikto neodíde naprázno keď tam zavíta, tu, u nás nie je šanca mať toľko pekných vecí pokope, a ešte k tomu za prijateľné ceny 😕

nika251
27. apr 2009

Ja som v Brendone ako doma. Je to len par km smerom na Budapest po M1. Takze ak ides po M1 tak tam mas kooopu obchodov. Brendon je pri Tescu Kika, je tam aj Praktiker, Elektro Word, Brendon, velke hrackarstvo a Premier je zas cestou spat - tu je adresa:
http://www.premieroutletscenter.hu/index.php?pid=8 plus mapa
http://www.premieroutletscenter.hu/index.php?pid=4
plus pridavam mapu k Brendonu
http://www.brendon.hu/Stores.aspx?page=store_Bp...

nika251
27. apr 2009

Lenrie- urcite velmi vyhodne - ason mne sa zdali. Najdes tam kopec znaciek a cenovo su podla mna velmi dobre, rovnako ako dospelacke.

lenrie
27. apr 2009

len od nas to bude asi dalej,tusim sme po tej M1 slido Chorvatska,my sme este nikto na nakupoch v Madarsku neboli ☹ tak preto sa pytam,vy ste tam niektore ako doma...a neviete ako je to s takymi znackami ako HM,zara?

nika251
27. apr 2009

Pozor! Pisu ze 1.5 bude Brendon zavrety takze asi aj POC

lenrie
27. apr 2009

my chceme az 2,5

nika251
27. apr 2009

HM aj CA maju aj v Gyori, aj v Budapesti. My chodime na CA do Budapesti do Westendu ale to je uz pre vas asi daleko.
Tieto v POC nie su. Na tej mape sa pozri na markak a tam najdes vsetky znacky so sa tam nachadzaju

lenrie
27. apr 2009

my sa nechceme pustat az tak daleko,to je pre nas dost daleko,my asi len ten miskolc,tak ak tam niekto viete o niecom

nika251
27. apr 2009

V Miskolci to nepoznam ale nasla som:
3525 Miskolc, Szentpáli út 2-6.
3516 Miskolc, Pesti út 17.
Takze urcite su aj v Miskolci.

lenrie
27. apr 2009

nika a to co je na tych adresach,nech viem pisnut braskovi,chcem tam ist spolu

dzanka3
27. apr 2009

nika prosim ta - my chceme ist zajtra do komaroma do tesca - maju tam posledny den akciu na tesco plienky.....
je mozne ze by boli vypredane?
lebo my tam ideme hlavne kvoli plienkam....

a ten Brendon to co je mesto?a kde pred ci za budapestou?

nika251
27. apr 2009

CaA
Daj si do vyhladavaca C&A Miskolc a vyhodi ti tam par veci a na vacsine je hned na lavej strane adresa.

lenrie
27. apr 2009

a este niekto nieco neviete v Miskolci?nejake super obchody

lenrie
27. apr 2009

a dakujem nika....

nicky95
27. apr 2009

dzanka-my sme boli včera pre plienky v komárome, ešte mali dosť. Ak nedostaneš tesco plienky oni majú super výber aj na ostatné.

dzanka3
28. apr 2009

nicky dakujem - snad dich budu mat a nepojdeme nadarmo.....ked ine neviem ake - keby mali jednu na ukazku 😕

bzucinka2
28. apr 2009

super su aj libero plienky z madarska 🙂

dzanka3
28. apr 2009

😎 no baby tam sa ozaj oplati ist - kto ma dieta urcite - plienky, UM, cajiky.......parada 😎 😎 😎

nicky95
28. apr 2009

dzanka- nakúpila si? plienky boli?

dzanka3
28. apr 2009

nicky boli 😉
a prave som pozerala nas letak tesca na SR - tiez dali na ne akciu ze 298sk 😀 - ved tam sme za 180sk (1799forintov) kupili - a pri 8ks balikov to uz ozaj dost urobi.....

mukky
28. apr 2009

prisli sme nedavno z madarska,som total grogy,sli sme o 9.30 rano 😀 nakupili sme strasne super,som max spokojna,hlavne pre maleho..plienky tesco tie akciove za 1790 f,kupila som 12 balikov,svokra a svokor aj manzel tocili po 2 baliky,tak bolo napisane ze 2 kusy na osobu 😀 nutrilony 900 tovky a spustu inych veci...svokrovcov sme zavolali po prvy krat nech idu s nami,a hikali nad cenami,ale vladali s nami chodit cely den,co som som bola prekvapena doslova 😀,boli sme aj s malym,v pohode cely den zvladol,pacilo sa mu sledovat okolie 🙂

capy
28. apr 2009

mukky tak co pride mangel aj ku mne pozehlit? 😀 😀 😀

my sa teraz chystame do mosonu na termalne kupalisko http://www.cunovo.info/uzitocne-informacie/kupe... a samozrejme do tesca 😉

barborenka
29. apr 2009

ahojte,my sa chystame teraz v sobotu do gyoru,prvy krat,na nakupy oblecenia,necitala sopm to tu cele ale ak mozte poradit v ktorych obchodoch je najlepsie,dakujem

nicky95
29. apr 2009

dzanka- ja som ich v nedeľu kupovala za 1599. Tento víkend skočíme zas. Teraz dačo do záhrady- kotlík... Mali ho za 3000, u nás je okolo 30eur.