Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

andrea78
12. mar 2009

diddi ďakujem 🙂

z hľadiska vzdialenosti pre nás prichádza do úvahy gyor (sme o okolia PN), budapešť je už pre nás trochu ďaleko

našla som toto:
http://www.aronalul.hu/akcio_auchan_tesco_inter...

pozrela som si akciové letáky tých reťazcov, ktoré sa nachádzajú v gyori (v podstate všetky)....len tak pre zaujímavosť a porovnanie cien.

celkom sa mi páči aj nákup. centrum brendon (brendon.hu) - detské oblečenie, obuv, podľa mapky gyoru na stránke sa to dá nájsť

yasmina
12. mar 2009

anjelinka kde priblizne sa to nachadza ten achuan? aky je velky? ako nase hypermarktety? daju sa tma kupit plienky pampers, hipp stravy prikrm, mlieko nutrilon a pod?

janette4
12. mar 2009

moji švagrovci boli v pondelok v budapešti a nakúpili mi:vlhčené obrúsky hipp:4x56ks na sk vyšli 187,-(v slovenských sa mi to lepšie ráta/, granul.čaj hipp:400g za 77,- mliečna kaša Milupa:500g za 118,-...
Takže makrásne navnadili a o mesiac tam vyrážam aj ja.

mukky, potom daj vedieť,čo ste dobre nakúpili, ja tam chcem ísť aj na nutrilon, tam sa teraz tuším volá Milumil

mikike
12. mar 2009

dnes sme objednali v Madarsku krasnu sedaciu supravu 3, 2, 1 za neuveritelnych 12 600 korun, z kozenky, latkova by stala 9900sk!

anickaajanko
12. mar 2009

a najblizsie nakupy pre stredoslovacky zvolencanky?

isla by som kuknut ale neviem ci by som zvladla soferovanie na dlhsiu cestu

maly ma 6 mesiacov potrebujem ho zapisat do pasu, ze?

mukky
12. mar 2009

jasne ze dam vediet co sme nakupili,len som chora,tak hadam sa mi nepohorsi 😠 😒 anickaa maleho musis dat zapisat do pasu...

lencici
12. mar 2009

my ideme o tyždeň v pondelok tak som zvedavá na tie ceny...

mukky
13. mar 2009

No manzela rano posadim hned ked pride z nocnej na net 😀 😀 😀 nech pokuka tie linky na Brendon a este tie 2 obchodiky co mi unikli 😀 😀 😎 ...jak je to mozne?? 😀 😀 nech si to zmapuje,kadial ist....

andrea.m
13. mar 2009

neviete mi poradiť ako nájdem leták tesca v miskolci? cez google to neviem nájsť.

luci
13. mar 2009

andrea asi tam nie je tesco...lebo ked si pozries tesco.hu tak tam vypise vsetky mesta a miskolc tam nie je....... 😖

norik1
13. mar 2009

v miskolci je tesco urcite. ale letak? netusim....

andrea.m
13. mar 2009

no idem hladať dalej. možno nakoniec predsa len nájdem.

andrea78
13. mar 2009

andrea :
http://www.tesco.hu/store.php?oid=Td019d492f110...

v tej linke, čo som dala vyššie, sú všetky hypermarkety a pri každoom z nich je na pravej strane stránky rozpísané, kde sa nachádza, kliknutím naň sa otvotí príslušný leták 😉
preto som to sem dala, lebo je to veľmi prehľadné a všetko pokope 🙂

andrea.m
13. mar 2009

diky andrejka.už som našla.
preštudujem a ked bude niečo dobre pôjdeme ak nie tak o mesiac 🙂

saudi
13. mar 2009

babule a v madarsku maju otvorene aj v nedelu? lebo v AT len v sobotu, tak nech sa neprezeniem 🙂

nikka23
13. mar 2009

ahojte babulky, ja som dneska bola s mojimi rodicmi v madarsku na nakupoch. No najprv som si dala malu zapisat do pasu, stoji to 3€ kolok, treba si zobrat este rodny list + obciansky preukaz a spravia vam to na pockanie.
Nakupy v tescu boli v pohode, treba si predom pozriet co sa oplati a co nie. No najviaac sa oplati drogeria, aj ked ja som mala pocit, ze plienky su tam v podobnych cenach ako u nas. Ja totiz moc nekupujem Pamperskove a tie tescove boli zhruba za tu istu cenu ako u nas. No treba natrafit aj na dobru akciu.
Ale inak super, boli sme si sadnut v kaviarnicke a marlenku tam mali za 35 Sk (este stale si neviem zvyknut za euro) a u nas by stala min 50 Sk
Tak pekne nakupovanie, musim ist, dcerka je asi hladna 😉

diddi
13. mar 2009

nikka,praveze tesco fialove plienky sa tam oplatia kupit....u nas stoja okolo 13eur,v Madarsku do 10eur

lalupa
13. mar 2009

baby,ktore chodite do miskolca, ktore obchody tam su? tesco, dm, nejake obchodne centrum? mozete mi ip-nut? dik

lilu18
13. mar 2009

lalupa tak to aj mne IP.nite 😀 mame to najblizsie

mukky
14. mar 2009

Rano ideme,vecer zreferujem co sme kupili 😀

darina77
14. mar 2009

Škoda, že sa teraz forint znova na víkend posilnil, všimla som si že cez týžden bol omnoho výhodnejší kurz.

motylik3
14. mar 2009

Čaute kočky, aj ja poprosím IP na obchodíky v Miškolci, kde sa čo oplatí nakupovať...tiež to máme najbližšie...vďaka 😀

zuz11
14. mar 2009

samsara • 1d • Dnes o 15:37
Ahojte,
prosím Vás,chodíte na nákupy do Gyoru?Je tam lacnejšie,ako u nás,oplatí sa ísť?
A dá sa vôbec platiť eurami,alebo iba forintami?
Ďakujem.

edita33
14. mar 2009

no fakt sa oplati zajst do HU,mi sme boli dnes ,no take 4000 tky berte urcite,,ja som sa smiala ake plne kosiky mali ludia ,ale s takym istym som skoncila pri pokladni aj ja, 😀 .zhruba:persil 6 kg-480 sk,trojbalenie quanto-okolo 90 sk,chleba -16 sk,gulicky do mlieka 1 kg-62 sk,500 kg nutela-59 sk. mlieko-10sk,no vela vela veci,fakt a o drogerke nehovoriac,,,parada,platit sa da kartou,,a najest forintami,,

kili
14. mar 2009

edita, čo sú to guličky do mlieka 😕

llumka
14. mar 2009

Ahojte vcera som vas citala,a hned som poslala muza do mosonu-tesco,ja som nemohla ist lebo maly nie ja zapisany v pase nechcela som riskovat,tak v pondelok hned pojdem vybavit.podla mna tam sa fakt oplati nebuduce pojdem aj ja,uz som nedockova 😉
kupili sme pampersky za 250sk,ladovy caj lipton 25sk,chlieb 9sk,vlhcene obrusky pampers sentsive 4ks za 180sk,... atd.neoplati?

edita33
14. mar 2009

kili,nevies co sa ranajkuje?cokoladove muslicky alebo gulicky,,,vločky,, 😝 😝

nelinka79
14. mar 2009

ahojte ... my tiez boli v madarsku nakupoch a nejak mi nejde do hlavy preco davate deti zapisovat do pasu.. ja som mala malu so sebou a nieco také som neriesila 😕

a este sa oplatia papania v poharikoch hipp atd..kasicky ..

janette4
14. mar 2009

veru hej, mne ich tam otec kúpil,tie 190g za nejakých 17sk

lilu18
14. mar 2009

hipp -masovozelen. prikrm za 17sk? ci som zle pochopila 😨