Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

kili
24. mar 2009

tamia, v tescu sa dá eurami bez problémou, môžeš časť forintmi a doplatiť eurami, len vždy vydajú forinty, potvoráci 😀
a aj na pumpe som platila eurami, ale nedalo sa platiť aj aj, ale vždy by som sa radšej spýtala, lebo benzín už ťažko vrátite

gabrielad
24. mar 2009

Osobně bych platila platební kartou a ne hotovými EUR, protože kurz máte mnohem výhodnější. Skoro ve všech obchodech se dá platit platebními kartami. A pokud si chcete vyměnit peníze, tak buď do směnárny anebo do banky.
Kili - myslím, že i to HA mlíčko se dá koupit běžně v obchodech - drogeriích. Tedy pokud jsem se nepomýlila, ale myslím, že ne. Ještě na to schválně v pátek mrknu. Záleží do jakých obchodů chodíte. V Mosoni je DM, Rossmann, Muller a pak drogerie v Tescu. Ale vzhledem k tomu, že se v drogeriích dají koupit i nějaké homeopatika, tak pochybuji, že by tam neměli i mlíčko. Beba ta přeci dělá HA mlíko a tu tam mají.

kili
24. mar 2009

gabrielad, nehádam sa 🙂 , len citujem, čo mi bolo povedané
karta je ževraj výhodnejšia, ale bojím sa, že mi ju zas nezoberie, tak som radšej platila hotovými. na budúce, keď tam vôbec nejaké peniaze budú, tak skúsim aj kartu, teraz tam už žiadne neboli 😅

nikollette
24. mar 2009

Boli tam znamy nakupovat plienky, hej pampers..
a giga belenie, co tu stoji neviem kolko presne kde je 108ks, tam víde do 400sk..

gabrielad
24. mar 2009

já taky ne 😉 , jen píši, že si myslím, že jsem ho tam viděla. Naštěstí ho nekupuji a to co kupuji nemají ani na SK ani v Čechách a v poslední době bohužel už ani ne v HU, protože je neustále vyprodaný.
Kartou je to vážně výhodnější. V obchodech ty kurzy moc výhodné nejsou. A pokud už budeš mít jen hotové a ne penízky na kartě, tak zkus radši banku nebo směnárnu. Já třeba měním v MKB, mám to bez poplatku a kurz je ok.

tamia
24. mar 2009

kili,
a ako to počítajú, akým kurzom nevieš?
na nákupy chodíš s chlapcami alebo sama?

kili
24. mar 2009

tamia presne neviem, nejakých 290 niečo za €

diddi
24. mar 2009

najlepsie je platit kartou...ale je dobre mat aj forinty...kvoli parkovanie, kave a jedlu

brnka
24. mar 2009

gabrielad, prosim Ta, nevies, ci dostat v madarsku biogaia kvapky? ked som pytala v lekarni, davali mi stale len tabletky 😒

janette4
24. mar 2009

a keď tam paltíte kartou, robí sa to ako u nás?len naťukáš pin a oni sumu?

iwuskaaa
24. mar 2009

Janette, my sme platili kartou a stačilo stlačiť len zelený gombík a podpísať blok...pin ani nebolo potrebné 😕

anitka78
24. mar 2009

Ahojte, v sobotu som bola v Gyori a kupila som malej kocik pikolo za 4500 Sk, je krasny. Kupujem tam aj Bebu (nemozem kojit) u nás stoji 400 Sk v Gyori v Arkade 200Sk ale kupila som uz aj za 150Sk,je to fantasticky rozdiel.

kili
24. mar 2009

iwuskaaa, no jasné, keď ste použili kreditku 😀 , janette myslela asi debetnú kartu, kde pin treba. moja mama keď platila, tak dávala aj opčiansky, ale to bolo v baumaxe, inde to možno nevyžadujú.

uci
24. mar 2009

ja som platila v tescu a normalka ako u nas - potvrdis sumu, zadas pin a je to 😉 no a potom som chvilu nechapala ked mi dosiel vypis z banky, ze som platila este menej ako mi to vychadzalo podla kurzu FT (lebo sak som ratala, ze bude asi aj nejaky ten poplatok) az som sa nakoniec docitala, ze ked platis kartou, tak treba ratat s devizovym kurzom (nie valutovym ako ked sa meni v hotovosti) a ten je vyhodnejsi, takze preto okrem lacnejsich cien v HU este navyse aj to usetrenie pri platbe kartou 😝

mukky
25. mar 2009

Ahojte tak ako maniacky??? 😀 😀 My ideme prerabat kupelku s wc,aj nejake mensie upravy by som chcela kde tu,len este stale cakame na povolenie....no a ideme nakupovat dlazbu a kachlicky atd jednoznacne na Madare 😀 😀 jaaj aj kvetinace som si minule kupila,to som zabudla napisat a hadam aj o polovicu lacnejsie....tu uz si nekupujem ani toaletak 😀 😀

gabrielad
25. mar 2009

brnka - bio gaia kapky nemají. Ale nezoufej, protože právě ty jsou na Slovensku zase levný, cena je do 1O EUR, v Čechách stojí cca 630 CZK, hrozná zlodějna. Já je kupuji taky na SK a kolikrát posílám i do Čech ségře. V Maďarsku jsem je taky už zkoušela sehnat, ale nemají, jen ty tablety.
A k těm platbám kartou, je to stejný jako na SK a kdekoliv jinde 😉 .
A někdo se tu ještě ptal na stavebniny - tak v Gyoru - Baumax, Praktiker. Je to tam i značený. Ale nikdy jsem tam nebyla, všechno nám tu zařizuje jeden pán a taktéž nakupuje.

lalupa
25. mar 2009

ahojte, tak vcera 90% slovakov, madarov som tam pomaly nevidela 😀
dm ma sklamalo, interspar bol drahsi ako tesco ci auchan, tie libero plienky su podla mna dost drahe na pocet ks
mam uz zmapovane, co a ako, dost sme postihali aj sa vykupali
mam dokonca nejake kupony na zlavy,ak by ste niekto sli do 2.4. do tesco miskolc avas, kto mate zaujem,piste ip 😉
parkovne sme mali zadara v centre mesta 😀
nie vsetko sa oplati, ale tankovanie, morcacina urcite, drogeria, pecivo a ostatne indi vindi 😉

emogeon
25. mar 2009

ja rada nakupujem v spare v hu a nevyhladavam zrovna najlacnejsie produkty 😉

brnka
25. mar 2009

gabrielad, dakujem. Myslela som, ze na nich este usetrim 😉 , ked som porovnavala napr. cenu sudocremu - je takmer o polovicu lacnejsi

ivanapav
25. mar 2009

ahojte,chcem sa spytat, či sa oplati kupovat v Madarsku autosedačku.Ak ano ,tak dajte tipy. 😎

tamia
25. mar 2009

ahojte,
OD arkad ma svoju internetovú adresu?
dakujem

lalupa
25. mar 2009

este jedna vec- hippky ovocne nie 120g ,ale 190g velke balenia

nepochopila som s tym sparom 😕 - pisala som len na porovnanie, ze podla nazvu by mal byt najlacnejsi a on je dokonca cenovo drahsi, pritom ide o rovnake produkty ... ja uz ked idem nakupovat,tak chcem usetrit 🙂

kili
25. mar 2009

baby, a aký kurz vám to dalo, keď ste platili kartou?

katka010
25. mar 2009

lalupa...ahoj... chodis nakupovat do miskolca??.... ak hej prosim ta mohla by si mi poradit ktore obchody su najlepsie na oblecenie??... chcem si nakupit nejaky rifle tenisky mikiny a taak.... nikdy som tam vsak nebola a nviem kam mam ist... mohla by si mi poradit ak s tym mas skusenost??... dakujeeemmm

tamia
25. mar 2009

gabrielad, dakujem

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
25. mar 2009

emogeon, ale to je aký, nemáš príklad?

kili
25. mar 2009

aha, napadlo ma pozrieť na net 😅

kili
25. mar 2009

aha, tak to pri platbe kartou na 100 sk ušetrí zhruba 3sk, keby bol niekto zvedavý 😉