Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

mukky
13. apr 2009

katka jasne napisem ti,ale chces vediet ceny detskeho oblecenia ci dospelackeho?Ja som si uz viac krat tam kupila znackove tricka,napr minule nike a puma,vysli ma za 300sk,a este minule som si kupila ine nike tiez asi okolo 300 a tu stalo cez 500sk,manzel si kupil botasky nike za 1.200sk a tu stali tie iste okolo 2000sk.o neill kabelka ma vysla na 1000sk.ale tu som ju nevidela,je velmi pekna,a este vtedy nebol taky kurz.A taku kabelku nike co som si tu kupila stala u nas 1.200sk a teraz som ju tam objavila stala okolo 500sk 😠 😝 🙄 ,ale to sme este do madarska nechodili...disney postelne ma vyslo na 99sk,ale to bola akcia posledne kusy 🙂 treba aj hladat,ja uz poznam te vychyteme obchodiky 😀 ,ideme rano o 8.30 nejneskor,lebo to su behacky na cely den,a sme vecer grogy 😀 😀 😵 ,urcite sa oplati ver mi,a precitaj si spatne moje prispevky a tam som aj podrobnejsie popisala ceny,a pri natankovani plnej nadrze stale usetrime asi 400sk,mame ale 65 l nadrz,som myslela ze usetrime 300.ale manzel ma opravil...tak ak mas este otazky sa pytaj,ale cas mam skor az vecer po 21 hodke

katenka77
14. apr 2009

ahoj mukky.... myslela som dospelacke ale mozno aj synovcekovi kupim nejaku tu bundicku.... juuuj dakujem krasne za inf.... vies, oco stale tak zvazuje a on len potrebuje pocut aj od inych nez odo mna ze sa oplati.... fakt dakujem krasne.... pekny dnik ti prajem aj rodinke...🙂

rusen
14. apr 2009

ahojte všetci....som tu nový, chcel by som nejaké poznatky a skúsenosti od skúsenejších....chystám sa v sobotu 18.04. do Gyoru na nákupy....zaujíma ma, či sa dá kúpiť výhodne oblečenie a obuv, hlavne pre dospelých (skôr športové a značkové veci) a hlavne kde...poradťe aj nejaké dobré obchody na iné veci....dííííííííík moc všetkým za všetky rady....

mukky
14. apr 2009

No som mrtva,vecer sme dorazili z Madarska okolo 20 tej a to sme sli o 9 rano 😝 😀 ,zajtra podam info 😀

mukky
15. apr 2009

katenka dakujem 🙂

duskaf
15. apr 2009

Ahojte kočky. Chcela som poprosiť niekoho, kto náhodou bude v Miskolci niekedy do konca apríla, aby sa pozrel, či majú ten záhradný biely domček na hranie z umelej hmoty. Bojím sa totiž, že sa poň vyberieme a nebudú ho mať. Ďakujem. Len keby náhodou niekto išiel..

katenka77
15. apr 2009

ahoj mukky.... este jednu vec som sa ta chcela opytat, ze kde chodis najcastejsie na oblecko... mne mnohi radili ze plaza ale zas niektori ze tam neni moc vyber tak uz som z toho jelen a ty si taka zbehla v tom ci by si mi nemohla poradit ze kam asi... hlavne obchody na rifle tricka nejake sportove a aj nejaku tu pansku modu pre tatka... dakujem krasne

duskaf
15. apr 2009

Kočky, ten domček som myslela v Miškolci, v Auchane.

mukky
15. apr 2009

katenka a odkial si?Taaaak,vcera sme kupili konecne autosedacku od 9 do 18 kg maxi cosi,poradili mi tu v teme na MK baby,vysla nas na 3.900 sk.Malemu som kupila zateplene nohavice na zimu,za 49 sk 😀 ,zobrala som mu 2,a jedne aj pre synovca.Mali do cisla 116,a od tusim 98.V auchane v obchodiku,nazov neviem ale desne tam vresti hudba takze to najdete 😀 😀 😝 ,ja sice do tohto typu obchodov velmi nechodim ale treba sa tam pohrabat.Ale ziaden vietnamsky to neni,ne jak u nas 😠 😠 ,ine obchody pomaly ani nenajdete..ale je to jeden z takych lacnejsich obchodov...v deichmane som bola nahliadnut,ceny asi ako u nas....malemu sme tam kupili u nas sandalky a stali aj tam rovnako..Potom sme boli v tom druhom nakupnom stredisku,nazov mi vypadol,sa potom spytam manzela,je obchod jeans club,da sa vybrat,ja som si kupila sveter za 199sk a manzel koselu cervenu za 149 tusim,ma taku aj s dlhym rukavom od nas a velky rozdiel nevidim,a u nas stala cez 600sk.Malemu super koselu frajersku za 99 sk v CaA,aj tam sa da vybrat,ale my toho mame dost,tak sme lem koselu zobrali..Znackove veci som teraz len pozerala,maju akcie skoro vsade.v interspare hore taky vacsi obchod jediny sportovy,da sa vybrat,ale tam su trosku niektore veci menej moderne...uff,co este..a aj na benzine usetrite pri natankovani katenka,takze sup tam...a jazdite tak ci tak tak co?no nie?ja uz cez tyzden tu na nakupy skoro s autom nechodim,takze to mam usetrene do madarska 😀

mukky
15. apr 2009

duskaf ten som domcek videla ale skor asi pred 3 tyzdnami...ci tam este je ,neviem..manzel bol v auchane len po maso,ja som uz dnu do potravin nesla...tam mas na mysli ze bol nie?Ten domcek v potravinach?

mukky
15. apr 2009

katenka ale napis mi ci vy len zznackove oblecenie sportove hladate alebo aj neznackove...podla toho ti poviem co kde je...a nutrilon sme kupili za 197 sk,900tovku,ale mali len 2,a som vsetko obehala....ale od 6 a 9 mesiacov maku vsade..len 0plus nemali nikde

katenka77
15. apr 2009

ahoj mukky.... ja som zo spisskej n. vsi.... troska dalej to mame ale da sa..... kludne aj neznackove ako ja si na to az tak nepotrpim cize v pohodke.... ja z tych znackovych len si chcem kupit tenisky ked nejaku mikinu lebo doma uz mam vsetky take vytahane a popripade nejake to pekne nike tricko tiez dobre padne🙂.... joo a este kabelky si chcem kupit nejake kvalitnejsie lebo to sa oplati radsej znackovejsie dlhsie vydrzia a neosucha sa ti koza... . a hlavne co ja chcem tak si rifle kupit lebo u nas v snv ako bez sance to mas vsade cinak, poprad viac menej to iste no zopar ochodov kde chodi nakupovat kazdy a potom maju vsetky kamosky rovnake tricka 😀 ..... takze ja sa hlavne na rifle chcem zamerat... ked sa bude pacit bude sediet tak si naraz asi aj 10 parov kupim:D...... no a potom nejake svetriky tricka na leto a take nieco by som pozrela... fuuu som toho vela napisala:D:D:..... dik

mukky
15. apr 2009

idem robit veceru,potom napisem za 20 minut 😀

duskaf
15. apr 2009

Ďakujem Mukky 😵

mukky
15. apr 2009

duskaf nemas za co...

mukky
15. apr 2009

katenka asi to zhrniem.. 😀 ,potraviny,drogeriu,elektroniku a vsetko ostatne do domacnosti,aj kvetinace a kvety je naj kupit v auchane v potravinach...,oblecko neznackove a aj pre deti kupit tam ale v obchodiku kde vresti ta hudba 😀 aj rifle tam maju a aj panske oblecko aj spodne pradlo aj topanok par tam maju...no moj styl to nie je ale da sa vybrat pre deti a aj synovcovi starsiemu som tam kupila peknu koselu sportovu,za 79,ci 59 sk,uz neviem..a tam aj tie nohavice zateplene za 49,ale mali tam bordel v tom riadny,ludia jak supy brali veci 😀 😀 ,a pred tym som mu tam kupila disney veci ,tie boli peknucke 🙂 ,je tam aj dobra obuv,v prispevkoch som uz pisala,a lacna,a su tam stale akcie...cizmy teraz 300 sk a taaak...

mukky
15. apr 2009

A nakupne stredisko plaza,tam sa da super najest,fakt ako domace jedlo aspon to co sme mali vcera my....akciu mali na spagety so smotanovou omackou,2 krat 350 g za 75 sk.,aj lasagne sme mali a nejaku plnenu palacinku s maskom 😀 ...znackove obchody tam moc nemas..tie sportove,,,ale ten sa mi zdal dobry s oblecenim celkom jeans club,my sme tam sli na koselu pansku,a lacne mali,ved naco muzovi drahu,nosi ju vynimocne 😀 ,mas tam plno obchodov,to si musis sama prejst a pokukat ceny,ved preto sme tam do vecera,je to zabijak a manzela obdivujem ze sa mu so mnou chce,ja som nezmar,aj ako tehotna som tam uz s velkym bruskom oxidovala 😀

katenka77
15. apr 2009

dakujem za info... si mi moc pomohla... fakt diky 😉 🙂 🙂 🙂 ..... uz sa tam tesim...... a este posledna otazocka... ty si bola niekedy v tej plaze??

mukky
15. apr 2009

a na hlavnej najdes tie sportove znackove obchody,su asi 3 ci 4,a hlavna nie je taka velka az....a ceny su rozne,ale botasky su tam najlacnejsie...v plaze sa mi vidia drahsie o dost..a tie neznackove obchody nemam prejdene...len jeden detsky,madarska vyroba oblecenie,ale ten neviem presne kde je pri ktorom obchode lebo neviem jeho nazov tak ti ho neviem popisat takto..

mukky
15. apr 2009

no ved vcera 😀

katenka77
15. apr 2009

oki.... fakt dakujem.... len skoda ze mi akurat oco povedal ze pojdeme az na tyzden... ma nieco s autom... do kelu 😠 ... som sa uz nevedela dockat... a ved uz nejak vydrzim..... tak este raz dik za inf... prajem krasne vecer tebe manzelovi aj syncekovi.....

mukky
15. apr 2009

katenka dakujem 🙂 ved ak budes mat otazky napis este,ale zmrzlina bola v meste draha,15 sk jeden kopcek,ale obrovsky,dala som si 3 😀 ,aj manzel..ale nevedela som to dojest 😀 ale ina ako u nas...do spisskej chodim rada do mesta,ak sa nudime,teda sme sa kym sme nemali drobceka 😀 ,a mam tam spoluziaka,akurat ho hladam 😀 ,a ty mas ake dietatko velke,ved aj ip mozes 🙂

mukky
15. apr 2009

a urcite napis co ste kupili,budem cakat 😀 😎

bebebrumik
15. apr 2009

ahoj mukky, som tu nova, nesledujem tuto debatu od zaciatku, chcela by som sa spýtat kam chodiš nakupovat... My sa chystame do Miškolca pozriet kočik - športový, golfače... Nevieš o niečom?

aniel
15. apr 2009

rusen-mz sme boli v Gyory,ale bola som sklamaná.My sme boli v Arkáde.Značkové veci boli lacnejšie,ale všetko sa mi zdali také staršie modely a potom sme boli v takom hiphoperskom obchode a tam to bolo strááááááááášne drahé.Kamarátky mi radili ,aby sme šli na budúce do Miškolca,že tam lepšie nakúpime.

janette4
15. apr 2009

Mukky,ja idem v piatok fo maďarska. chcem sa ťa spýtať, ten Nutrilon ste kupovali v lekárni alebo v nejakom obchode?

mukky
15. apr 2009

janette v lekarni..

rusen
16. apr 2009

ahoj aniel, dík za rady. ja to mám bližšie do Gyoru, skúsim tam a uvidím, idem prvýkrát, tak aspon si urobíme výlet a snád niečo aj kúpime.

monika573
16. apr 2009

ahojte, chcela by som vediet, ci je v Gyori nejaky dobry obchod na sportove oblecenie, nieco ako Decathlon v Budapesti

tami712
18. apr 2009

ahojte
neviete niekto poradiť že kde približne nájdeme v Budapešti nejaké nákupné centrum? 😕