Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

monikat75
4. apr 2009

ahojte, nestíham vás čítať od začiatku, len sa chcem poradiť s tebou mukky - vidím, že máme zhruba rovnako veľkých synčekov - môj mal nedávno 8 mesiacov, a tiež by sme ho chceli vziať onedlho na nákup do Maďarska, len neviem, ako to zvládne, lebo ja ešte aj kojím, takže sa chcem spýtať, či aj ty kojíš a ak aj nie, čo si mu dala papať, kým ste boli po nákupoch?
ja totiž rozmýšľam zobrať so sebou ešte niekoho, kto bude s malým, keď mu už bude dlho v obchode, že by sa s ním išiel poprechádzať po vonku, ale v každom prípade ho chcem vziať s nami, lebo chcem aj jemu niečo kúpiť a radšej by som mu vyskúšala, lebo viem, že to označenie veľkostí pre bábätká je také kadejaké, niekedy je 74 väčšia ako 80 atď.
dúfam, že mi mukky odpíšeš - vopred díky - prajem vám všetkým pekný deň 🙂

lalupa
4. apr 2009

jej, pardon, to som si dobre precitala, ja truba, sorry zuzi 😅

katka1981
4. apr 2009

Ahojte, predavaju v Gyori v Kik - u aj detske vecicky?

mukky
4. apr 2009

tamia ja som maleho asi 2 krat nebrala,bol s mamkou,bol uplne v bezpeci ale aj tak som stale o nom rozmyslala...a pisala sms a aj mamke volala...a chybal mi...tak sme minule sli skoro na cely den do Presova na skusku,do mesta,nakupneho strediska,na prechadzku,a 1krat aj do restiky kde sa nefajciilo a zvladol to super,ani raz neplakal,ani nikdy este nebol mrzuty...on ked moze sediet tak je stastny 😀 ,ma novy kociar uz asi 2 mesiace,tak sa mu tam paci...a aj lezal a kludne spinkal ak chcel....tak sme to skusili s madarskom,a tak isto....sedel,lezal,na rukach bol...a mamka si stale nevie zobrat dovolenku a on je inac veeeeeeelmi zivy,a byva u nej momentalne sestra a ma tiez taku malu ako ja..,tak je to take zive tam 😀

mukky
4. apr 2009

monikat75 jasne ze odpisem 🙂 tak ja chodim stale s manzelom,aj tamii som odpisala tak si precitaj..ja kojim a aj prikrmujem nutrilonom uz skoro 8 mesiacov ☹ koli tomu UM,no aj tak super ze kojim,a teraz castejsie ked aj papa tuhu stravu..Takze u nas to je asi jednoduchsie tym,ze rano som nakojila a aj UM dala,potom som mu zobrala nastruhanu hrusku s jablckom,a este k tomu dovarila ruzickovy kel a brokolicu.Maso som sa bala brat.No a to papal v aute v autosedacke,a potom este teda 2 krat ten nutrilon.Myslim ze sa da kojit aj kludne v aute,teda my ale mame cierne skla...len ja som ho nekojila,len sa tesila na vecer ze ho nakojim...ja hippky ani ziadne vyzivy nekupujem,ale ak ty ano tak potom toto zober,alebo uvar ako ja,a lebo nkoj v aute...bolo teplucko tak bol prebalovany v aute,a raz v nakupnom centre,su tam moznosti,aj lavicky,alebo sup sup v kociku.Do termosky som brala horucu vodu,a do druhej studenu,aj na UM aj na pitie do flasky.Urcite tym nastruhanym ovocim nic nepokazis a ani ono sa nepokazi...alebo uvar aj masko nech ho zasyti a daj do autochladnicky...a skor vyber,pridaj potom trosku horucej vody a bude to mat teple...alebo ti to mozno niekde ohreju... My ideme opat o 2 tyzdne manzel dnes povedal,na nutrilon a vylet 😀 😀 som sokovana,nakupy na oblecenie boli jeho smrt 😀 😀 a nezabudni dat maleho zapisat do pasu ak pas mas...citaj spatne ak si necitala..ahoj,hadam som Ti pomohla...

mukky
4. apr 2009

Inac ja som na tu autochladnicku uplne zabudla ze ju mame,az ked sme uz sedeli v aute 😀 Fialove plienky tesco mali za 300sk.Velmi sa oplatia kinder sladkosti ,maju tam aj take balenia rodinne ,ako v bille v rakusku ak ste boli.....jedine co nie tak to je ovocie a zelenina...aj tefal panvicu som kupila 30 priemer za super cenu v tescu,a to nemali akciu...ale lacnejsie je v auchane,ale tovar je super aj v tescu aj v auchane,tak sup tam aj tam 😀

esmirna
5. apr 2009

cau Annika, ty si davnejsie pisala, ze ste kupili v Madarsku PP. Prosim Ta, daj mi vediet, presne ktory typ a za kolko. My sme ho zhanali v Balasskych Darmotach, tam ho nemaju, potrebovala by som vediet, ci sa nam oplati vycestovat do vacsieho mesta.

lalupa
5. apr 2009

mukky, to je graco trekko? kolko vas vysiel? a ma aj madielko na autovajicko?

mukky
5. apr 2009

lalupa ano,vysiel ma tusim na 6.7oo..joj uz presne neviem,ale kupila som tu v KE,majitel je aj v miskolci ten isty,dal mi zlavu...5 per. 🙂 a v miskolci ho maju o 300sk lacnejsi 😀 ,ano da sa tam dat aj vajicko...cena neviem ci je presna...ale manzel bude asi vediet lepsie....

suflonr
5. apr 2009

Ahojte, chceme kupit synovi bicykel taky maly s pomocnimy kolieskamy. Dajte mi typ na nejaky dobry obchod v Gyori. Chceme urobit nejaky vyhodny nakup, plienky, voda a samozrejme hracky vsak viete... Dakujem za pomoc. P.S. ...asi som tu jediny muz, ak sa nemylim...

mukky
5. apr 2009

suf mne nevadi ze si muz 😀 skus trosku spatne pocitat.....

suflonr
5. apr 2009

co, pocitat? ved som cital...

mukky
5. apr 2009

no tie obchody som myslela 🙂 ja som z vychodu tak i asi neporadim..

uci
5. apr 2009

monika: my sme tiez boli s malou v gyori - este kojim takze som ju nemohla nechat doma 😉 a dalo sa to zvladnut i ked mala je dost hakliva na vsetko ked sa koji - vedela som ju nakojit len v aute (inde sa po vsetkom otacala), prebalila som v tescu na tom ich prebalovaku a vyzivu mi pre nu ohriali v KIKE (v tej restike - uplne bez problemov - asi su tam na to zvyknuty lebo som ani nic nemusela hovorit len som im ju ukazala a oni uz vedeli co s tym 😉 )
ale ak mas koho zobrat so sebou, tak urcite vezmi, lebo napr. ked sme tam boli uz dlhsie, tak zacala byt mala mrzuta - nevedela zaspat co sa na vsetko musela pozerat aby jej nahodou nieco neuslo, tak potom babka (ktoru sme prezieravo zobrali so sebou 😀 ) vonku kocikala

inac v tej kike sa mi celkom pozdavalo - u nas sice nie je najlacnejsia ale v HU sa dalo (hlavne tie detske veci), inak bol Gyor trochu sklamanie - baumax, metro o nicom a ziadny poriadny detsky obchod som nestretla, ci lepsie povedane ziadny detsky obchod nestretol mna 😖
je tam tusim ten brendon ale vraj nie je najlacnejsi ... 😕

no proste tesco v mosoni to isti - dokonca tam teraz mali aj plienky 4 😅 konecne 😝 a pri pokladni nam dali po slovensky napisany letak, ze sa mame zaregistrovat a ze nam budu posielat tyzdenne ponuky po slovensky 😎 tak sme sa

uci
5. apr 2009

suflonr: tie bycikle maju napr. teraz v metre - do 15.4. je akcia a stoja od cca 8000 ft do 15000ft - len neviem ci je to dobra cena, nemam prehlad kolko to stoji u nas 😕

chelen
6. apr 2009

ahoj, neviete ako je to s otváracími hodinami teraz počas Veľkej noci, myslím piatok a nedeľu.

zmrzka333
6. apr 2009

ahojte ked idete do madarska aj s dietatom mate ho zapisane v pase?

mukky
6. apr 2009

zmrzka my sme maleho dali zapisat,jasne...aby neboli problemy s policiou,uz za hranicou niekedy kontroluju..

zmrzka333
6. apr 2009

muky dakujem

mukky
6. apr 2009

zmrzka nemas za co....kolok za 3 eura a 😀 😎 je to

zmrzka333
6. apr 2009

super buduci tyzden asi pojdem na policiu lebo mozno sa odvazim ist do madarska aj malym

katka1981
6. apr 2009

Poradte prosom, predavaju v Gyori v Kik - u aj detske vecicky?

uci
6. apr 2009

katka: ano maju tam aj detske veci - hlavne ale oblecenie

mukky
7. apr 2009

zmrzka ja som sa tiez bala ako to zvladneme,ale maly je take vesele dietko,placka len ked nevie zaspat..doma,.ale to vonku a v aute nehrozi....tam zaspi kludne..

lalupa
7. apr 2009

mukky, ty mas take super prispievacie casy 😀

kto viete po madarsky, neviete nejako zistit otvaracie hodiny pocas velkej noci???

mukky
8. apr 2009

lalupa ahoj,a uz aj odchadzam,idem si uz lahnut 😀 😀 😔 Spat budem ked budem stara a chora 😀 😝 🤐 dnes boli nasi v madarsku,opytam sa ci nahodou nieco nevideli,ale madarsky nem vedia..

kisska
8. apr 2009

http://www.tesco.hu/popupimage.php?oid=Ta25308f...

babulky viete mi prosim poradit? (neviem po madarsky, tak len hadam)- akcia ktora je na persil znamena, ze ak kupim dva, tak jeden ma tu cenu, ktora je tam v letaku? dakujeeeeem

elly111
8. apr 2009

ahojte
zmrzka veď ty už máš veľkého chlapíka 🙂 , my sme boli smalým v Mosone, on sa veľmi rád vozí v nákupnom koši a pomáha nakladať 😀
boli sme len okuknúť v Tesco a ... čo to sme pokúpili, ale hlavne utierky na ritku, aj som si nadávala že som plienky nezobrala, ale máme ešte zásoby, tak zasa nabudúce, inak sme nakúpili potraviny, džúsy, čokolády,... a koberce do auta za 90Sk 😀
kisska neviem po maďarsky ale pochopila som to tak, že oba spolu stoja toľko ako je uvedené, ale akcia je v dňoch 3-5.4. 2009 ak som správne pochopila

kisska
8. apr 2009

elly tiez to tak chapem s tym datumom, ale dalsie malinke pismenka pisu, ze do 11. je v cene 2699,-/bd, co je stale super cena. Bez akcie udavaju cenu 3699,-. Ale cena je za db (cize kus?) a poznamka"MVM*: 2 db" tu som pochopila ako "pri nakupe 2 kusov". Len som si nie ista, ci spravne...
aj na tie ritkove utierky sa chystam, ked sme tam boli naposledy, tak prave sensitive mali vypredane... Idem dnes vecer do Komaromu, tak dufam, ze to nebude rovnako zufale ako minule. Nie je mi celkom jasne, naco je tesco otvorene nonstop, ked o siestej vecer maju vybrakovane regale 😒 ale v tom je to rovnake ako u nas... len u nas nemaju najazdy 😉

elly111
8. apr 2009

hmm tak v tom ti neporadím 😅
tak snáď ešte nebude vybrakované i keď teraz pred sviatakmi budú asi ešte väčšie nájazdy 😀 , úspešný nákup želám 🙂