Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

teodorka
10. mar 2009

monika potom daj aj mne vediet ak nieco pokupis do domu .My sme tam boli munuly tyzden v sobotu ale len na drogeriu a jedlo a tiez chceme ist pozriet stavebniny .Tak ak na nieco natrafis napis

darina77
10. mar 2009

Kili, naša malá má pas, ale skoro vždy ho zabudneme doma, takže sme tam boli bez jej pasu minimálne päť krát a zatiaľ v pohode.
Tie čo chodíte do Gyoru do obchodného centra Arkad, je tam obchod Hervis so športovým oblečením aj s adidas, nike, puma a ked máte zákaznícku kartu, zajtra majú akciu všetko s 15% zľavou medzi 18 a 21 hodinou.

hasleerka
10. mar 2009

ahojte tiež som započula že sú dobré nákupy v madarsku? viete mi poradiť kde chodíte najviac?

ankam
10. mar 2009

dievcence nejaku madarsku stranku internetovu s elektronikou nepoznate?
napr nieco ako u nas nayelektrodom 😅

mukky
10. mar 2009

Oplati sa velmi,my sme boli viac krat,ideme aj v sobotu,nutrilon 9ootovka ma vyjde na 2oosk,co tu 8ootovka 44o,v albume mam stolicku na papanie,o tisicku lacnejsia ako u nas.ideme aj natankovat,benzin 24,50 sk.Kuracie prsia 12o sk,syr tehla 78 sk za kg,metaxa pre manzela 😀 u nas 450,tam 280sk,disney postelne 99sk,puncosky na maleho madarsa vyroba 19sk,disney mikinky 75 sk,oblecenie znackove super ceny,adidas na maleho hruba mikinka 350 sk,tu stala 700sk,kozmetika nivea tuzidlo a lak,69 sk,gulicky adidas,atda palmoliv sprchac 39sk,este nieco????? 😀 chlieb 9sk,a prvy krat berieme aj maleho

ankam
10. mar 2009

a kam chodite do tesca,alebo normalne do mesta po obchodoch? 😅

mukky
10. mar 2009

ponozticky madarska vyroba 7 sk,kraaaaasna bizuteria,opat sa vyblaznim 😀 ,ED HARDY drahy obchodik ak poznate,velmi dobre ceny,autosedacka lacnejsia aj 0 1.500 sk,kukali na nas jak na blaznov,ledva sme kufor zavreli 😀

ella1
10. mar 2009

tak ed hardy je drahý aj tam 😝 .....

ankam
10. mar 2009

mukky a odkial si,do ktoreho mesta chodis?

hasleerka
10. mar 2009

nechodíte niektorá z považskej bystrice alebo okolia, kam by sa oplatilo

mukky
10. mar 2009

ankam a preyradis ako sa vola dietatko.. 😀 ja preyradim,som z ke a chodime aj tuto,porovnavajte 😀 http://www.tegel.hu/akcio2.php

ankam
10. mar 2009

vdaka 😉 Viktoria 🙂
my chodime smer trebisov a hned za hranice

ankam
10. mar 2009

mukky a to je nejaky obchodny dom?

edita33
10. mar 2009

ten madarsky obchod Tégel je aj u nas v kosiciach v BARCI,,,

momka
10. mar 2009

hbdter

mikike
10. mar 2009

Ja byvam pri hraniciach, a pracujem aj v Madarsku. Vsetko je v Madarsku lacnejsie. Hlavne madarske vyrobky, t.j. olej Venusz, masove vyrobky, cestoviny, rozne vynikajuce omacky madarske do gulasa, piros arany, atd.
Dalej kozmetika polovicne ceny, sampony, spray, pre deti v Rescu cherokee lacne, plienky lacnejsie o moc, aj znackove. Tesco vyrobky ani nekupujem, prasok na pranie ovela lacnejsie...elektromika tiez, ale nekupila by som v Tescu. Ale odporucam na jar zahradny nabytok, hojdacku, kosacku, kupili sme vlani, aj vtedy bolo vsetko o polovicu lacnejsie ako u nas...

adulik23
10. mar 2009

baby, my sme boli v nedelu v gyori a fakt je skoro vsetko lacnejsie (mlieko mali drahsie, ale viac som si nevsimla) 🙂
persil 66sk/kg, silan 56/liter, happy day dzus 46/1,5l, tesko plienky 190/balik, huggies plienky 420/balik a pod. no cisty socializmus. 😀 😀 😀 a strasne dobre sa to rata na koruny, lebo date dole len poslednu nulu. 😎
samozrejme, ze sme sli s prazdnou nadrzou, takze na 40litroch sme usetrili skoro 3 stovky. a este sme sa aj boli okupat. 😵 😵 😵 fakt odporucam.

ellin
autor
10. mar 2009

Da sa platit aj v Eurach alebo v obchodoch beru len Forint ??

diddi
10. mar 2009

mozes kartou platit....inac forinty

mukky
11. mar 2009

edita hej je,a majitel je ten co aj v Miskolci,mam od neho kociar,aj ylavu dal 😀

mukky
11. mar 2009

Keby ste ma videli jak beham po tych obrovskych potravinach,jak splasene kura a k tomu este riadne trafene 😀 😀 manyel ya mnou nestihacka 😀 ,na sobotu si beriem obrovsky zoznam 😎 ankam taky mensi ale cisto len pre deti je tegel

mikike
11. mar 2009

ellin v Komarome v Tescu sa da platit aj v eurach..

lilu18
11. mar 2009

dobre ranko-citam ze platit sa da len forintom 😕 ??? som myslela ze uz v eurach..Ako teda? dik

diddi
11. mar 2009

tesco-eura,karty.....ine obchody-karta,forinty....fastfoody,kaviarne-forinty

ankam
11. mar 2009

my sme forintami platili v tescu.....a v meste asi tiez forinty.No ked mas kartu tak asi eura-neviem....

k.a.t.k.a.
11. mar 2009

neviete mi povedať kde su tam tie termalne pramene? kde by som mohla ist aj s dieťaťom? a da sa v gyori lahko najst to tesco alebo arkad? diky

jonatanka
11. mar 2009

mozem poprosit kto ste z BA aby ste mi vysvetlili ako sa dostanem do toho gyori, buduci tyzden ideme na kramare tak by sme tam skocili, viete ja totiz mam strasne zly orietnacny zmysel 😝 , a nechcem bludik po vypadovkach

emogeon
11. mar 2009

kde sa da platime kartou banka da vyhodnejsi stredovy kurz 😉

baby ked pojdete z ba tak po dialnici a potom tesne pred gyorom do prava zabocit na centrum a stale rovno a potom uz budete vidiet male tabule arkad a na velkom semafore dolava
dufam ze najdete 😵

jonatanka
11. mar 2009

emogeon, dakujem velmi pekne idem si to vytlacit, dufam, ze nezbludim, lebo ja som aj na rovnej ceste bezradna

emogeon
11. mar 2009

neboj mezabludis ked odbocis na centrum bude semafor a potom uz si v centre a sleduj tabulu na arkad a treba sledovat kde do lava zabocit ten shopping z dialky uvidis a tam je potom velky semafor 😉