Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

zuzin78
14. máj 2009

ahoj martinaema my chodime v nedelu, a vtedy sa da nakupovat v pohode. minule sme boli 2.5. a bolo otras, same kolony, zurivi ludia, placuce deti, ☹ a my sme vtedy nic nekupili 😒
hadam teraz sa nam to podari.... 😉

maruschka
14. máj 2009

roasha,ale ešte stále to bude lacnejšie ako na Slovensku...Tu sa skresávajú ceny iba v reklame a na pár veciach v skutočnosti...Všetky obchodné reťazce si robia obrovskú reklamu, ako sa nemusí už chodiť do zahraničia atď, lebo tu to bude lacnejšie, ako tam...No ďakujem pekne za taký nákup na Slovensku 🙄

roasha
14. máj 2009

maruska,ved ja netvrdim,ze nebude 😅 ,a do HU to mam par km,a aj teraz pojdem 😀

titkovamiriam
14. máj 2009

Aj ja tam chodim uz roky,oblecenie drogeria a elektronika sa oplati vzdy a teraz aj potraviny a hlavne su tam uplne ine podmienky-vacsi vyber,ochotne predavacky.
a aj restike ked si das menu tak ta to vide na 5 eur pre dvoch!! my sme si tam minule dali-bola v tom zeleninova plievka,rezen so salatom a napoj.no kde by sa za to najedli dvaja u nas!!!

ajinka19
14. máj 2009

kedy byva novy letak na tesco.hu ?
dakujem

chasencha
14. máj 2009

terajsi je do 14.maja tak snad od 15.5. 🙂

uci
14. máj 2009

na margo toho porovnania nakupov v SR a HU - mna teda strasne jeduje, ze stale porovnavaju len jedlo (rohliky, muku, olej ....) ale ja teda poznam malo ludi co by si chodili do HU na bezne nakupy takych potravin, to by sa im asi vzhladom na cestu asi az tak neoplatilo,
ale nech ukazu kolko clovek usetri pri nakupe napr. detskych veci - vyzivy, plienky a pod. resp. oblecko - to uz su nehorazne rozdiely! (ja teda chodim do HU kupovat hlavne taketo veci a niekolko tisicok sme uz urcite usetrili)
a potom nech sa obchodne retazce rozculuju, ze slovaci skodia svojej ekonomike, nech urobia taketo porovnanie ze ten isty detsky svetrik stoji v tescu v ba o 4 € viac ako v tescu v Mosoni a nie ze zlacnili rohlik o 1 cent 😠

ajinka19
14. máj 2009

chasencha ano vim ze je do 14.5 len som chcela vediet,ze kedy ho zvyknu dat aj na ich stranku,ci niekto nevie

mukky
14. máj 2009

tak my sme vcera dosli neskoro vecer,bolo super a nakupili sme za uzasne ceny ako vzdy,neskor snad napisem co a za kolko,stale sa oplati ist aj ked kurz uz nie je taky ako byval..

chasencha
14. máj 2009

baby a prosim vas,musim si kupit dialnicnu znamku ked chcem ist po dialnici alebo sa plati nejake mytne?

mukky
14. máj 2009

chas na dialnici musis mat dialnicnu znamku,v madarsku by ta mali nahrat do pocitaca ked si ju kupujes,teda si ju nekupis ale ti daju blocek ze ta zaevidovali a snimaju ta kamery

zuzin78
15. máj 2009

ahoj chasencha
kup si len par dnovu dialnicnu znamku, ta stoji par forintov. nroplati sa ist po dialnici bez nej, davaju strasne velke pokuty. 😉 mukky spravne pisala 🙂

chasencha
15. máj 2009

aha tak super diky za info 🙂 a kupim ju hned za hranicami na benzinke hej?na slovensku asi tazko...

betkavlcekova
15. máj 2009

Babenky zdravim, ak by isla niektora z vas v najblizsich dnoch do madarska nepozrete nam co stoja priblizne detske bicykle, maly ma 4 roky, takze nie tie uplne najmensie, u nas vyjdu do tych 100 €, zatial dakujem 😎

lucrezia
15. máj 2009

UCI- súúúúhlasíím!
aj dneska ráno porovnávali, o kolko zlacneli mlieko, chleba, maslo - aby vraj slováci nemuseli chodiť nakupovať do zahraničia 😕 Aké trápne.....ja neviem, kto tam chodí kupovať chleba a maslo 🙄
V prvom rade tam ide každý na handry, kozmetiku, drogeriu, spotrebný tovar....to nech porovnávajú....
Napr. 4,5 kg persil tam 260 sk a u nas? palmolive aromatherapy sprcháč 36 sk a u nas? gliss kur šampon 70 sk a u nás? syoss sampon 500ml 90 sk a u nás? a to už nehovorím o plienkach, akciových značkových veciach a výpredajoch......

chasencha
15. máj 2009

betka my ideme zajtra tak skusim pozriet ak nezabudnem 🙂
lucrezia taaaak presne,ja uz sa nad tm ani nepozastavujem,len by som nadavala 🙄

ajinka19
15. máj 2009

ahojte baby.
Prosim Vas pozerali ste uz novy madarsky tesco letak?
su tam fialove plienky za 1199,cize priblizne 120Sk.a ked viete niektora po madarsky,ze ci su to vlastne na vsetky druhy alebo len na tie co su na obrazku.Dakujem

emily333
15. máj 2009

babenky ja som si kupila v tescu pavky dvojdielne za 22Osk 😅

ajinka19
15. máj 2009

emily super

zuzana030
15. máj 2009

ahojte maminy,
nemám veľmi čas všetko prelúskať, tak prosím poraďte, chceme isť s manželom do maďarska nakúpiť hlavne veci na oblečenie, pre nás a pre decká (12ročnú a 2mesačnú) skôr na trhy, nie čínske, sme z levíc, tak len niekde blízko za hranice, keďže sa to vraj oplatí, počula som o Vácsi,
viete nám dačo poradiť?

zuzin78
15. máj 2009

ajinka19. ani ja neviem po madarsky, ale tam pisu ze v tom baleni je 34 kusov. tak podla mna len ten stoji 1190for. kuknem sa na to s manzelom, ked pride z prace, a vecer napisem

evinocka
15. máj 2009

Teraz chcem ist do Madarska prvykrat, cez Komarno do Gyoru, tam do tesca a detom osatenie a muz do Praktikeru, neviete, mam vymenit E za forinty na hranici aelbo platit visa kartou od sporitelne ?

zuzin78
15. máj 2009

ahoj evinocka
my platime vsade kartou, je tam lepsi kurz ako na hraniciach.

zuzin78
15. máj 2009

ajinka19.
tak v tom letaku v tescu pisu ze su tam rozne velkosti, a ze v baliku je 34ks. a jedna plienka stoji 35 forintov. 🙂

ajinka19
15. máj 2009

baby,prosim Vas a ake obchody su v gyori?zajtra sa tam chystame.nejake detske,drogeria,oblecenie?
dakujem

zuzin78
15. máj 2009

ajinka19
v interspari je brendon, tam chodime aj my. je to destky obchod.
v interspari je aj Dm drogeria, tam kupujeme vyzivy kecskemeti/ vlastne je to hipp/ su vyborne. a aj plienky babylove tam maju.
a oblecenie kupujeme v hervise/ www.hervis.hu /
dobry nakup ti zelam

ajinka19
15. máj 2009

zuzin IP

mukky
15. máj 2009

My sme naposledy objavili super obchody,super hrackarstvo,hracky fischer price ktore som este nikde nevidela..a oblecenie..rifle ma vysli na 400 sk,kupila som si dvoje,a hlavne ich nemusim podhynat,to sa mi este v zivote nestalo 😀,50 a 70 percentne zlavy,manzel si kupil za 100 sk super tricko s dlhym rukavom material taky ako ma adidas clima cool,a hlavne cislovane oblecenia az do 50 velkosti hadam aj viac,od rifli po vselico.podobne obchody...no pobludili sme ale sme nakupili super rozne veci...na buduce vyrazame len tam,a este sme objavili nove znackove sportove obchody ale tam sme uz nestihli zajst,o 2 tyzdne ideme opat...ja uz na slovensku nenakupujem skoro nic,co je teda smutne 😢 😢

zuzin78
16. máj 2009

mukky a kde ste to kupili ?