Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

kubko
26. máj 2009

je to super akcia ak nemate moznost ist do slovenskeho tesca, od zajtra su tam huggiesky mega pack v akcii za 12,99 a netreba nikam chodit. Uz mi len rozum stoji odkial beru tie Huggiesky za 340 sk tie kocky na mimibazari, urcite na nich este nieco maju....

zuzin78
27. máj 2009

ahojte. neviete mi poradit, kde dostat tie huggies priemium mega pack v madarsku ?

nika251
27. máj 2009

Ahoj, Zuzin- v Tescu

zuzin78
27. máj 2009

dakujem, ked tam pojdem , pozriem sa na ne 🙂

veronika81
28. máj 2009

maminy, ktoré kupujete v Maďarsku plienky Libero, koľko to vychádza za kus? Máme teraz číslo 2 mini, ale už mám v zásobe 3 midi. Nosí nám to jeden známy, nikdy som nezisťovala odkiaľ. A tu sa dozviem, že sú z Maďarska 😀 a to máme na skok, tak ak veľmi na nás zarába, budeme si pre ne chodiť asi sami 😀 😝

bebebrumik
29. máj 2009

ahojte , prosim vas, nekupovali ste v Madarsku krem na opalovanie pre deti Daylong kids? Zajtra ideme do HU...

ttina23
29. máj 2009

ja kupujem hagies za 10 eur aj u nas

jankaborka
30. máj 2009

veronika81...a pocom kupujete odtoho znameho libero a ste s nimi spokojny?k akym plienkam by sa dali prirovnat?lebo mam moznost ich mat priamo z vyroby,teda stamad kde ich balia a to je v gemerskej horke.tusim ze mi znamy hovoril ze za 200 kusov chcu 800sk je to vela??

veronika81
30. máj 2009

Aha, takze Libero sa vyraba na Slovensku? 😨 To je sila. A u nas sa nepredava?

jankaborka, podla mna je to dobra cena. Tie dvojky mini sme aj my mali za 4Sk za kus, trojky midi uz za 4,50Sk. A som s nimi spokojna, zatial som sice vyskusala iba Pampers a fialove Tesco plienky, ale tieto nam vyhovuju najviac.

jankaborka
31. máj 2009

veronika81: nooo neviem ci sa vyrabaju na slovensku ale balia sa urcite na slovensku v tej gemerskej horke a ze sa na slovensku nepredavaju????

jankaborka
31. máj 2009

a su skor take tensie ako pampersi alebo take hrubsie ako tesco fialove???

zuzin78
1. jún 2009

holky ak sa dnes chystate na nakupy do madarska, maju zatvorene. aj vcera mali. my sme sa zbytocne previezli ☹

eliska7
1. jún 2009

ahojte,nemate niektora osobne skusenosti,či sa oplati v madarsku nakupovať dlažba,umyvadla wc a taketo veci?chceme prerabať a niekto povie že počul že oplati,druhý že je to nekvalitne a tak,chcem počuť nazor od niekoho kto tam kupoval take veci,dakujem,lebo ine nakupy su super,hlavne decke,hip čajik v Lv som kupovala za 145sk a v madarsku za 55sk 😅

zuzin78
1. jún 2009

ahoj eliska7
my tiez ideme prerabat, a obkladacky sme tam kupovali, nakolko u nas su drahe, a tam su lacnejsie.
my chodime do Praktikeru a baumaxu

eliska7
1. jún 2009

nevyznam sa tam to je v budapesti?,ak možeš prosim upresni my kde a dakujem

zuzin78
1. jún 2009

eliska mi chodime do Gyoru. 🙂

eliska7
2. jún 2009

ok,ked nakupim ozvem sa ako bola,som ešte zvedava ked tam zvýšili dph ako išli hore ceny

cicaivica
2. jún 2009

Ahojte, už asi mesiac som čítala o maďarskom nutrilone , nakoniec som sa vybrala do Mošoni a kúpila v lekárni 10 krabíc N1,všetci ma pripravovali že vraj mi viac ako 3 krabice nepredajú a som s ním viac spokojná ako s naším nutrilonom a tá cena necelých 7 euro no proste nádhera !!!!!!

mukky
2. jún 2009

cicavica aj mne stale predaju kolko potrebujem,zatial nebol problem 🙂

cicaivica
2. jún 2009

Mukky (len taký detail cicaivica nie cicavica), používaš aj kaše od Milupy? Kúpila som si 2 ale malinká ma 4,5 mesiaca tak ešte máme čas, inak kamoška mi to hovorila možno už skončil ten ošial , kam chodíte nakupovať?Čo ešte kupuješ v Maďarsku pre detičky?

mukky
2. jún 2009

CICAIVICA 😀 ak si precitas spatne par stranok ak mas cas tak mam tam toho dost co sme pokupili......
ja kase nekupujem,pre mna su to kase vzdy len instantne,ani ja nejem instantne jedla....malemu kase doma varievam..
ja aj kojim ale musim davat aj um ☹
nakupujeme v miskolci,chodime pravidelne,tu uz nakupujem len ovocie,zeleninu pecivo a aj nieco treba..

cicaivica
3. jún 2009

mukky, ja chcem dávať len od milupy (nutrilon) veď to je ako mlieko čo jej dávam, aké varíš kaše? asi to sem nepatrí

elly111
3. jún 2009

ahojte no my sme navnadení išli pozerať dlažby, umývadlá, wc,... baumax, obi,... a teda lacnejšie ako na Slovensku na 10 000Sk čo stál sprchový kút asi o 200Sk lacnejší ako u nás a tá ochota, nekomentujem a všetko je u nich na objednávku, čaká sa 4 týždne. V celom Baumaxe vedel jeden človek po nemecky aj to sa tváril že ho to obťažuje s nami hovoriť hoci tam nikoho nebolo, tak sme nakúpili v Ba 😅

simona1906
3. jún 2009

ahojte babenky, neviete nahodou o nejakej vacsej predajni s nabytkom v Miskolci alebo okoli???

to.beruska
3. jún 2009

ajojte baby!nepoznate alebo nemate nejaky nick na nejake detske obchodiky v gyorku.chceli by sme taku postielku ,co je spojena uz s komodou a potom sa da znej urobit aj postel.ze vraj ich maju po 5000 a tu 9000

zuzin78
4. jún 2009

ahoj to.beruska
neviem odkial si, ale raz som videla na polskych strankach, ze tam je to tiez lacnejsie. kamaratka chcela taku istu postielku, a pozerali sme jej to na madarskych strankach, a najblizsie to bolo pri budapesti. ale adresu si uz nepamatam

to.beruska
4. jún 2009

no do polska to nemame daleko.skusim pohladat nejaku stranku a sobotu sa aj chystame pozriet do polska

julianka99
10. jún 2009

Ahojte kočky,
chystáme sa teraz v piato na nákupy do Budapešti, ideme tam pre kočíarik a radi by sme sa zastavili aj v tom Brendone. Viete mi prosím napísať presnú cestu ako sa tam dostanem? Ďakujem... budeme mať navigáciu tak snád to zvládneme..... 😉
Ďakujem

nika251
10. jún 2009

Ahojte. Julianka- je to priamo pri Tescu - schádza sa z M1/M5 - je tam odbocovaci pruh a potom sa musis dostat z cesty na parkovisko Tesca na Praktiker- je tam vzadsie, a odtial po kruhovych odbjazdoch pred ElektroWord a odtial je to uz len parkovisko pred Brendon. BUde to samy kruhovy objazd.
A ak uz pojdete cestou domov- z nakupu v Budapesti- tak musite najst kruhovy nadjazd na Tesco Kika a po tom sa dostat ku Kike
Navigacia vas tam 100% dovedie- Bud zadaj Tesco Kika M1/M5 alebo rovno Brendon. Smerom do Budapesti ho aj uvidis nedaleko cesty.
A vedla je suuuuper hrackarstvo 😀

karinka
10. jún 2009

ahojte baby,ja som z nitry a tiez sa chystam si ist nakupit do madarska,viete mi poradit nejaky lacnejsi obchodak kde sa oplati,hlavne potrebujem kupit saty na svadbu