Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

cica13
21. mar 2009

Lalupa....zeleninove, ovocne flastickove som nekupovala, kupila som frutapur...ta vysla 57

kili
22. mar 2009

zajtra idem zas do tesca. no už sa teším, budem mať dosť času. len keby peňazí bolo 😝
dík sa info o tých katalógoch, som si pozrela a žasla. teda niekedy mám pocit, že som vypočítala zlý kurz, ale už mi aj niekto iný povedal, že stačí videliť 10 a je to hodnota v sk, no set 6tich hrncov z pokrievkami za 400,-sk, tak mám pocit, že som to zle pochopila 😕 🤐 . Ako to vidíte vy?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
layla
22. mar 2009

ahojte kocky! chcem sa spytat ci je v gyori alebo mosony nejaky obchod s elektronikou, jak u nas napr. nay. Chceli by sme kupit novu pracku a notebook. Diky

kisska
22. mar 2009

kili - dobre pocitas, naozaj niektore ceny tak vychadzaju... len by som overila kvalitu, take co sa im topia rucky a su to len tenke plechy som uz tiez vyhadzovala 😉

babule neviete, kde v okoli Komaromu je Hornbach alebo Baumax? alebo podobni zahradkari?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
layla
22. mar 2009

emogeon dakujem, uplne som zabudla na arkad 😅

kili
22. mar 2009

kisska, v gyory je www.praktiker.hu a aj baumax. oboje nájdeš podľa tabúl, ťa budú smerovať. len hneď sme išli na baumax, tak praktiker tabule som si ani nevšimla.

diddi
22. mar 2009

Elektro by som sa bala kupovat....kvoli zaruke,reklamacii a oprave....predsa len je to druha krajina

uci
22. mar 2009

lalupa: my sme v tescu kupili hipp zeleninove 190g za 260 ft (teda cca 26,- sk) - to je myslim super cena, aspon v dm som ich pod euro nevidela (vacsinou 1,19 - 1,39) ale vraj v mosoni oproti tescu je nejaky detsky obchod (ten sme este neobjavili 😖 ) a tam maju este lacnejsie

diddi
22. mar 2009

a kde v Mosoni chodite okrem tesca a tych obchodov oproti ..... Chceme ist v stredu,ale aj do centra Mosonu.....je tam nieco... Nejake obchody?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea78
23. mar 2009

kočky, môžete mi niektorá napísať - nejako ľahko, jednoducho a jasne 😅 - ako sa dostanem v gyori do tesca, najjednoduchšou cestou? prídeme cez medveďov (veľký meder). je tam ešte niečo v okolí, vedľa, blízko, v priamom dohľade? ďakujem

do arkadu asi trafíme, bolo to tu už pekne popísané, pozrela som to aj na mape...

ešte som sa chcela spýtať na tie libero plienky - máte ich niekto odkúšané?
momentálne som podľa letákov okrem tých nevidela v akcii iné plienky, koľko bežne stoja teda pomimo akcie pampers alebo huggies? vie to niekto?

wighy
23. mar 2009

cauko andy
libero plienky su dobre 😉

layla
23. mar 2009

andrea78 no tak my sme boli v piatok prvykrat v gyori. Ale bez GPS by sme to asi tazko nasli - predtym sme chodili len do arkadu a nikam inam. Ide sa tam vselijakymi ulickami po centre mesta 😅 Su tam sice tabule, treba sledovat Tesco, Baumax a Kika. Najlepsie je ked uvidis niekoho so slovenskou SPZtkou, ten urcite ide do tesca 😀

andrea78
23. mar 2009

no takže to sa mám na čo tešiť teda... 😅 , snáď trafíme, GPS som ja 😀
podľa mapy som to pozerala, je to kdesi totálne na kraji....nič z toho neviem, nezdalo sa mi to, pterto sa tu pýtam, či to niekto nevie vysvetliť 😅

diddi
23. mar 2009

Andrea,to tesco v Gyory je zufalstvo....je to malinky obchodik na sidlisku,nieco ako Lidl len v mensom...ani tovar tam nie je dobry...je to taky pohotovostny sidliskovy obchodik

layla
23. mar 2009

diddi, v gyory je praveze hypertesco obrovske. Asi take jak v Petrzalke ak nie vacsie... 😕

diddi
23. mar 2009

layla,myslis to,kde je aj baumax....hned na zaciatku gyoru?...lebo ine sme nenasli

layla
23. mar 2009

diddi, ano to myslim. 🙂

diddi
23. mar 2009

to myslis fakt,ze je ako v petrzalke??? 😲 ....v Mosoni je ako v petrzalke a toto v Gyory je len tretina....je ovela mensie ako Billa pri TPD

diddi
23. mar 2009

mozno nemyslime to iste,mozno je tam este jedno....toto,co myslim ja,je na sidlisku...a dalej su ine obchody-aj s autami....baumax....je hned na zaciatku gyoru,ked sa ide po starej ceste z Mosonu.

layla
23. mar 2009

diddi je to niekde za mestom, ale fakt len kusok. a vedla tesca je family center alebo nieco take a tam je kik, mueller, tusim vogele a tak. mozno len ja som tym taka ohurena 😅

tamia
23. mar 2009

ahojte baby,
potrebovala aby som poradiť ohladom nákupu v gyori. Chceli by sme kúpiť kosačku s poháňanými zadnáňýmikolesami /čiže mala by kosiť sama/, neviete mi poradiť nejaký dobrý tip kde by som ju zohnala? mala by to byť kos. Al-ko...

andrea78,
prosím ťa kde si našla takú mapu, že sú tam uvedené aj obchody?

dakujem vám krásne!

p.s. čo všetko chodíte do mad. nakupovať, čo sa tam oplatí?

diddi
23. mar 2009

layla,a nie je to Moson?...lebo tam je family centrum a vsetky tie obchody co si vymenovala...aj DM,humanic....v Gyory som pri tescu nic nevidela

tamia
23. mar 2009

baby a chodíte niekto aj cez hraničný prechod komárno?

janette4
23. mar 2009

plienky Libero sú dobré. mne ich nedávno kúpila švagriná,aby som skúsila a som s nimi veľmi spokojná.ešte mi kúpili plienky Beauty baby a tie sa mi nepáčia vôbec.

layla
23. mar 2009

Diddi nie, v mosoni je to oproti tescu cez cestu ale v gyori je to na tej istej strane. ked sa ide smerom z mesta tak je najprv to family center a potom tesco. no nic nechajme to tak 😉

andrea78
23. mar 2009

tamnia, priamo na stránke toho konkrétneho nákup. centra, ktoré mienim navštíviť je vždy aj adresa a potom si to nájdem podľa ulice na mape gyoru, všetko len cez google.
na letáky obchodov som dala linku, je na 4. strane tejto diskusie a vpravo je vždy aj miesto/mesto, kde sa ten obchod nachádza

za tie plienky ďakujem, asi kúpim tie liberá, kdesi som ich videla v celkom výhodnej akcii, tuším v interspare (ak si dobre pamätám)

ja ešte to tesco pozriem, ja som tiež myslela, že je obrovské, nie malé...viem, že sú tam dve. asi sa popýtam priamo v/pri arkade nejakých slovákov, či neporadia, veď sú takí, čo tam nakupujú pravidelne
ak zistím a trafíme, potom sem napíšem 😉 plánujeme ísť v stredu, ak sa do toho niečo neprihodí 🙂

bobd
23. mar 2009

ahojte baby,
vidim, ze vacsina chodi nakupovat detske veci, a co tak oblecko pre dospelych? nieco take ako v pandorfe tu nie je? alebo aspon nieco ine ako takko a kik.... vdaka 🙂