Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

suknicka
26. mar 2009

moja rodina bola v metre a dali slovensku karticku..oni im len vystavili papier asi s nejakym inym cislom a mohli nakupovat...ziaden zivnostensky list... tak neviem 😒 ...boli nedavno.. max 2 tyzdne dozadu..vraj je to tam este o 15% lacnejsie ako napr v auchane.. 😵

uci
26. mar 2009

suknicka: no to by bolo super keby to tak fungovalo 😅 a vies to naisto ze staci dojst so slovenskou kartou?

katenka77
26. mar 2009

ahojte... prosim vas .. kto chodi na nakupy do Miskolca specialne myslim na oblecenie.. chcem len vedeit ci sa fakt oplati merat tam cestu a ci su ceny oblecenia ozaj lacnejsie ako u nas alebo na rovnakej urovni... napr ci nejake znackove tenisky ktore tu kupim za 2000 SK a vyssie sa tam daju kupit za menej... viem to znie mozno komplikovane ale rada by som bola keby mi niekto poradil... dakujem pekne... popripade ktore obchody??...
DAKUJEM

monikka22
26. mar 2009

Ahoj katenka77 akurat tuto temu sme dnes rozoberali v robote z oblecenia sa tam oplati hlavne sportove oblecenie... krasne tie lepsie znackove tenisky 1500SK teda take co stoja u nas okolo 2500sk cela adidas suprava proste sportove veci tam vyjdu urcite ovele ovela lacneisie...nike adidas tricka 300-400 sK..a drogeria je tam uplne lacna...

katenka77
26. mar 2009

jeeej dakujem krasne za odpoved.. okey tak skusim tam teda zajst... dufam ze na nieco netrafim... a neviete ako je to s riflami??...

suknicka
26. mar 2009

uci.. boli tam moji krstni rodicia a ako to prebiehalo mi vravela mamca.. sama som v madarskom metre este nebola... aj kolegovia mojho manzela odporucaju madarske metro- su slovaci .. cize sanca ze je to tak sa zvysuje 🙂

katenka77.. znackove oblecenie som videla v miskolc plaza-adidas nike lacoste - vsetko za smiesne ceny 😵 v auchane su tiez nejake obchodiky-mimo toho supermarketu myslim.. tiez oproti velkemu tescu na szentpeteri kapu je taka siet obchodov ci ako to nazvat..budovy do U-cka a skoro same oblecenie.. ale najlepsie to asi bolo v miskolc plaza ;) rifle som nepozerala vobec.. 😒

uci
26. mar 2009

dakujem suknicka 😉

mary3108
26. mar 2009

ahojte ja sa chcem opitat ak idem do miskolca ci mi treba dialnicnu znamku

ivanapav
26. mar 2009

dnes sme boli v Gyori v Arkade.Strašne je tam plno obchodov, čo sa tyka oblečenie, niekde su zlavy, napr. malemu som kupila kratke body za 80 Sk., tričko pre seba za 150,ostatne oblečko bez zliav bolo drahe.Pampersky sme kupili v drogerii Rossmann -za 3999 forintov- lacnejšie ako v Tescu v Komarome. Kupili sme ešte aj Hippky-okolo 290 forintov a Hipp čaje.A samozrejme natankovali sme plnu nadrž.Takže dobuducna tam asi pojdem len na plienky,Hippky a benzin. 😉

ivanapav
26. mar 2009

Ešte som zabudla- drogeria sa tiež oplati, ovela lacnejšie ako u nas 🙂

suknicka
26. mar 2009

mary3108 - dialnicnu ti vobec netreba..ides po krasnej ceste 110km/hod.. niekde 70km/hod... dediny 50 😉

jolka82
26. mar 2009

ahojte, rada by som sa spytala ci nahodou neviete o nejakej dobrej predajni na nabytok...konkretne sedacku....prosim, prosim poradte....najlepsie gyor al.budapest.....myslim na styl obchodov galan, albero, eurosofa a pod....dakujem pekne🙂

ankan
27. mar 2009

svokrovci boli tento týždeň a povedali, že nikdy viac. Vraj nemalli kde minúť peniaze. 😀 Ja by som určite vedela, keby som tam bola.. 😝

kili
27. mar 2009

kupovali ste v tescu niekto tesco vajíčka? ja som kúpila M, ale obyčajne kupujem L, ibaže teraz na pečenie som chcela tie stredné vajíčka. no a mne sa tie M zdajú väčšie ako L, ktoré som mala ešte doma 😕

babiratka
29. mar 2009

ahojte. Chceli by sme ist na nákupy do mošonu neviete poradit nejake obchody s obkladačkami a dlažbou? dakujem

janka_svk
30. mar 2009

Zdravím. Chcela by som kúpiť krbovú vložku alebo nejakú "krbovú" piecku na vykurovanie domu (4 miestnosti). Neviete mi niekto poradiť nejaké obchody v Miškolci a v akom cenovom rozpätí Maďarsko ponúka daný sortiment? Ďakujem, Janka

ing.kavka
30. mar 2009

Zdravim. Chel by som sa opitat na nakup elektroniky s madarska. Vie my niekto poradit kam konkretne si mam ist kupit elektroniku 🙂

uci
30. mar 2009

ing.kavka: do obchodu 😀

ale nie, to bol len vtip 😉 mna by to tiez celkom zaujimalo, susedia si prave obstarali z madarska plazmu ako svet ale bolo to vraj nejako cez internet no a to teda nehrozi ved v tom ich gulasi (rozumej madarcine) sa nevyzna snad ani sam BB ... a samozrejme ze madarske stranky s anglickym textom najdes tak asi v 0,00001 % 😖

maco76
31. mar 2009

ing.kavka
mozno pomoze www.logik.hu je to pobocka hej.sk v madarsku

rybacina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tin.tinka
2. apr 2009

Ahojte 🙂

Viete mi poradit kde sa daju v Miskolci kupit obklady a sanita (nie baumax a praktiker)? Pr. cersanit, kolo, paradyz......................
Dakujem

mukky
2. apr 2009

Ahoj maniaci 😀 tak boli ste na nakupoch?My iddeme zajtra pozriet dlazbu a obkladacky,malemu autosedacku,atd.a v tescu som uz davno nebola,a treba mi pre maleho nejake kvalitne mlieko na opalovanie s vysokym faktorom,v auchane mali len znacku ktoru vobec nepoznam...tak tam mrknem,a uz aj plienky vezmem no a nutrilon do zasob

tin.tinka
2. apr 2009

Ahoj Mukky, tak potom podaj hlasenie 😀 😀 😀

Ja tieaz este nemam sedacku, rozmyslam nad

http://www.kiddy.de/gb/comfort-pro-dessins
http://www.kocarky-strakonice.cz/autosedacky/9 ...

mukky
2. apr 2009

tin jasne podam 🙂 😀 pekne si si vybrala,ja nad romer rozmyslam,ale idem si pozriet este raz testovanie autosedaciek.....

tamia
3. apr 2009

ahojte,
boli s me min. týždeň v gyori v metre, tescu a arkade. V metre stačí naša karta a dostanete A4 s nejakým kodom, čo služí potom pri pokladni. /kupili sme kosačku s pohonom na zad. kolieska o 3000 sk lacnejšie/.
V tescu klasický nákup potraviny, výživy pre malú a oblečko. Arkad nič moc na sposob bratislavských obchodných centier - nič sme tak nekupili.
Priznám sa, nie že by osm nebola spokojná, ved sme tak šli hlavne za tu kosačku, tak som bola trochu sklamaná ☹ . v tescu vobec nemali taký výber šiat či už dospeláckych alebo detských ako u nás. detské boli na takom krátkom regaly... a taktiež slabší výber masových výživ pre deti.
Manžel si tam vybral ešte TV a mobil takže asi ešte cesta bude...

zuzik
3. apr 2009

neviete niekto ako sa dostat ku aktualnym Metro letakom?

lalupa
3. apr 2009

zuzi, www.tesco.hu , vyber si oblast borsod-abov-zemplen a kde v miskolci sa chcete zastavit 😉 (v kotrom tescu, su tri)

mukky
4. apr 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

mukky
4. apr 2009

No a jasne ze aj hracku sme mu kupili 😀,som zabudla...a na tu dlazbu a obkladacky a autosedacku ideme najblizsie..joj a tu mikinu nam nechceli teda vymenit za tu za 380,ale to predavacka bola na vine,alebo mozno nam nerozumeli co sme chceli 😀 a vsetky vlastne znackove veci stoja tam o dost menej...ale cervene sustaky sme nenasli panske....a botasky maju nejak fakt lacne....len skusat som uz nevladala...

tamia
4. apr 2009

zuzik,
k metro katalogom sa dostaneš ak máš mad. metro kartu podobne ako u nás... inak nie..

mukky,
dobre ste nakúpili... ja by osm teda malú so sebou nebrala... jednak by mi p oriadne nespala celý deň a bola by mrzutá a taktiež ja by som si nič poriadne nekukla.. podla mna jej je lepšie doma s niekyým z rodiny... 😉