Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

julianka99
10. jún 2009

Ďakujem Nikuš, dúfam že naša navigácia si s tým poradí... a nebudeme moc blúdiť 🙂))))

mukky
11. jún 2009

my ideme opat rano a na cely den na madare,tesim sa,musime toho vela pokupit..tak hadam sa mi podari to co chcem...potrebujeme vacsi bazem na chatu,sebe chcem kupit zlte topanky rychlobezky,alebo botasky,a aj hnede botasky..,nejaku bizuteriu peknu,mam tam 2 oblubene obchodiky,a na botasky asi do adidasu do mesta..v centrach obchodnych su poslednu dobu ceny nem dobre v znackovych spotr,obchodoch..drogeriu,oblecenie ,no a potraviny

lidunka111
12. jún 2009

Pekný deň Vám tu prajem.
My sme kedysi boli so známym v Budapešti a nakupovali sme v hangároch v Budapešti značkové oblečenie ako aj
obuv. Radi by sme tam išli nakúpiť znova, iba známi pracuje v zahraničí takže je ťažko ísť tam s ním ale,
adresu si nepamätá aby sme ju mohli dať do navigácie. Prosím Vás nebol tam niekto? Je to za takým mostom
a nachádza sa to niekde blízko sídliska alebo tak nejak. Nemám moc dobré navigačné schopnosti.
Je to hangár kde keď kúpite viac tričiek naraz tak máte väčšiu zľavu, t.j. dali vám 3 ks povedzme tričiek
rôznych veľkostí za lepšiu cenu ako keby ste kúpili jeden kus. Neviete niekto o tomto mieste?
Strašne rada by som tam išla nakúpiť, vyplatí sa viacerým, lebo tri tričká jednému sú nanič a chodiť to predávať
aby sa človek zbavil vecí naviac sa moc neoplatí. Keď idú taja kúpia si povedzme tri tričká za dobrú cenu a tričká si rozoberú medzi sebou.
Bola by som Vám veľmi vďačná za radu alebo adresu toho hangáru.
ďakujem vopred a prajem vám pekný deň.

kisska
13. jún 2009

Ahojte, poculi ste niekto, ze v Madarsku zavadzaju 25%nu DPHcku? Len neviem presne odkedy a na ake tovary... dufam, ze nie na vsetko ako u nas 😒

mukky
13. jún 2009

ahpojte,boli sme vcera,bolo super,nakupili sme vyborne ako vzdy 🙂

kisska od jula ide hore dph v madarsku ,ale aj tak len tam budem chodit nakupovat

great
15. jún 2009

Ahojte. V sobotu sa chystáme prvý krát do maďarska na nákupy. Viem že sa tam oplatia botasky, kozmetika a potraviny. Ale ideme na svadbu a chcela by som nejaké šaty, topánky a drahému oblek. Nemám problém aj s nákupom u číňanov (ak tam také dačo majú 🙂 ) alebo na trhoch. Len ceny by som približne potrebovala vedieť, ak niekto má prehľad bola by som nesmierne vďačná. Neviem ako sa máme zariadiť so zamenením peňazí - teda, že koľko asi a tak....

mukky
16. jún 2009

great s nakupmi v obchodoch u vietnamcov a cinanov ti neporadim,lebo tam nechodim,ale iste je to tam lacnejsie,ked su lacni aj tu..na trhoch som nebola,vzdy tam zabudnem ist,ale vraj je tam toho spustu na vyber,aspon v miskolci..a aj cenovo je to dobre..
najlepsie je platit kartou,menila by len fakt minimum,mozno nejakych 5 e na nejake to jedlo ci wc..zvacsa vsade su zmenarne ak by ti menit trebalo..

oplati sa vsetko nakupovat..akurat tam nekupujem v obchodoch ovocie a zeleninu,je zvacsa aj drahsia a dovod preco neviem 😕 😀

kisska
16. jún 2009

mukky my sme boli aj nabuduci tyzden, ale uz naozaj okrem drogerie, cokolad a zradla pre psa som tam nevidela veci, ktore by sa velmi oplatili... no a jasne, ze stale benzin... Mna vzdy najviac rozculuje to komarnanske tesco, ktore je vecer ako vybrakovane... inde to mam daleko 😒

mukky
16. jún 2009

kisska inac tej prvej vete velmi nerozumiem 😀 ,ale chapem chi chi

no tak my chodime do miskolca a mam vela vybranych obchodov kde chodim...tricko nike som si kupila za 300 sk,bazen sme kupili za 2.100 sk a u nas nejak 3.000 sk tusim,uz fakt neviem cenu u nas...NESTEA citron 25 sk,u nas tusim 46 sk..tvrdy syr ktory sa super rozteka,taky lubim a u nas nemam stastie nikdy kupit 85 sk za 1kg,u nas eidam okolo 2oo,150 sk..neviem...podla tuku..slapky adidas panske 400 sk,jogurty,servitky 7 sk,no spustu inych veci..vino ruzove 25 sk 😀 pre manzela a alkohol...a zuvacky,salamy,zmrzlina carte dor u na s150,tam stala 89...teraz sme az tak vela nenakupovali,asi len za 6 tisic..a ja sebe bizuteriu...

mukky
16. jún 2009

no a benzin,plnu nadrz,klasika...ja usetrim vzdy vela...ak to poratam dohromady

great
17. jún 2009

mukky: aj my pôjdeme do Miskolca, tak dúfam, že nakúpime. Ja teda potrebujem aj nejaké dva kombinovateľné kostými do práce a to som počula, že na trhoch sa dá v pohode kúpiť aj niečo slávnostnejšie. Len som chcela vedieť približne ceny. Potraviny a podobne tam riešiť nejdeme - teda zrejme niečo kúpime ale ideme tam hlavne kôli oblečeniu. Špeciálne teda na tú svadbu a botasky by som chcela sebe aj malému. Švagriná chcela nejaký prebalovací pultík, hniezdo do postieľky a vajíčko autosedačku...

matima100
17. jún 2009

kocky a aky je teraz kurz??je este stale taky vyhodny?? 🙂

luise
17. jún 2009

Ahojte, kurz je ešte ok.; je 280 forintov za euro. To je v pohode. No a great, s číňakmi si nerob problémi,tí su len radi keď im dáš euro, aspoň v Budapešti to je v pohode! 😀

katka1981
17. jún 2009

Ahojte, chcela by som Vas upozornit aku mam ja skusenost s nakupom v Madarsku. Nie je problem v karajine ale znacke AVent. Kupili sme tam odsavacku, elektricku avent, v porodnici som zistila ze nefunguje a uz 2 tyzdne sa ju snazime marne vyreklamovat na Slovensku, hoci kedze bola kupena v EU, by namal byt problem. Philips ma taku filozofiu, ze vezme odsavacku, napise dobropis (kt. v slovencine nikto v Madarsku nepochopi a neuznavaju ho ani v Cechach) a potom treba ist do Madarska a tam by nam mali dat novy kus. Takze odsavacku sice doma mam, ale nemozem ju pouzivat, nervy mam co bude s mojim mliekom a uz nam ostava len ist naspat do Gyoru a riesit problem tam. Po madarsky samozrejme nevieme ani slovo.

great
17. jún 2009

luise: a nevieš aký je výber u číňanov - šaty, topánky...ceny??? Ja sa hlavne bojím, či to všetko doobeda stihneme 😀 a či budeme mať dosť peňazí....ach jo....

mukky
17. jún 2009

great do obedu to iste nestihnes 😀 😀 ,sudim podla seba ale 😀

ten trh jeden co tam je,neviem ci nie je len v piatok a sobotu...uz nepamatam ...boli sme raz pozriet a bol zavrety ..
ale ti vietnamci a cinanie na hlavnej su,ale nie je ich tam tak vela ako v ke,tu okupuju vsetko 😠

mukky
17. jún 2009

som sa dnes potesila ze na bazene sme usetrili 2.ooosk...ten isty mali dnes v hypernove o tolko drahsi ako sme kupili v miskolci..

mukky
17. jún 2009

ozaj baby,tie co chodite do miskolca....je tam jeden trh,neviete kedy je otvoreny, v aky den? ....ja uz si nespominam..a dufam ze tam nie su vietnamci ale madari...maju kvalitnejsi tovar ovela....

great
18. jún 2009

mukky: no veď toto...toho sa aj ja bojím, že to nestihnem všetko. Kurník šopa - raz za čas sa vyberieme takto na nákup, moje nákupné bunky sú už dva týždne nastavené na najvyšší stupeň pohotovosti a nakoniec to nepostíham ☹

luise
18. jún 2009

Great,výber je veľký. Ozaj sa dá nakúpiť aj pekný a kvalitný tovar,len si treba dať pozor pri prepočítavaní! Vždy sa snažia dať čo najnižší kurz. Pokiaľ s tým nemáš skúsenosť a nevieš sa dohovoriť tak Ti radšej odporúčam peniaze zameniť. Predpokladám,že budeš potrebovať aspoň 100-2oo euro; ťažko sa mi to odhaduje,lebo ja nakupujem vo veľkom. Odporúčam zamerať sa najmä na materiál,ktorý je použitý. Veľa šťastia...! 😵

great
20. jún 2009

Tak sme sa práve vrátlili. V podstate môžem povedať, že nákup v maďarsku sa oplatí, no ja som pre krátkosť času a neprajné počasie nedostala to, čo som chcela. Musím uznať, že ceny sú prijateľnejšie - potraviny sa iste oplatia a čo sa vecí na oblečenie týka (to bol môj cieľ)- výber bežného oblečenia bol oveľa lepší ako v našich obchodoch a ceny boli tiež fajn, aj keď ja som odchádzala sklamaná. Spoločenské šaty síce boli, ale môjmu vkusu nevyhoveli. Musím ešte povedať, že sme nakoniec neboli v Miskolci ale v nejakom meste pred ním....tuším na O...ale zabite ma, neviem.... 😅 . Myslím, že keby sme šli do Miskolca, iste by som nakúpila. A druhý krát, keby som mala ísť na oblečenie a topánky, vyberiem si radšej bežný pracovný deň aby som mala čas si to prejsť v kľude. Takže tak...

mukky
20. jún 2009

great neviem kde si bola..spytam sa neskor manzela,on asi bude vediet..to bola dedina ci co?v miskolci mas nespocetne vela obchodov a aj vela nakupnych centier..preco si nesla tam?Napis co vsetko si kupila 😉

lencici
20. jún 2009

ahojte my chodime tiez do miskolca do auchanu a baumaxu...v stredu sme boli kupili sme malej skakaci hrad za cca21E a motorku na bateriu za cca23E sme veľmi spokojní u nas by nas len taka motorka vysla okolo 40E a hrad 30E....neviem ako to bude ked zvysia dan ci sa tam este oplati ist ale uvidime...a este plienky pampersky sme kupili za 16E...niektore veci sa oplatia niektore nie....

majulcek
20. jún 2009

ahojte babulky,
poprosim vas o radu urcite ste to uz spominali ale nemam tolko casu na citanie..ideme do chorvatska cez madarsko a manzel chce tu zamenit aj forinty lebo cce tankovat v madarsku...co ja ho odhovaram ze naco ved na pumpe sa bude dat v pohode platit kartou...aspon si myslim...ake mate skusenosti a pripadne aky je poplatok bank?
dakujem 😉

sofik
21. jún 2009

baby a kupovali ste tam niektorá aj záhradný nábytok a lehátka na slnenie? Oplatí sa tam koli tomu íst a ked áno kde presne ste to kupovali 🙂

lencici
21. jún 2009

majulcek da sa platiť s kartou v pohode.....
sofik my sme chceli kupiť hojdačku do zahrady ale už nam nevošla so auta 🙂 my chodime do miskolca..

jankohrasko
24. jún 2009

Ahojte baby, nevie mi niekto poradit, kde sa v Gyori nachadzaju trhy? Ulica, adresa, priblizne hocico, daaakujem

martinaema
24. jún 2009

sofik my sme kupovali lehátko, ešte pred sezónou, ušetrili sme cca 300 Sk, ale matrac na lehátko bol skoro o polovicu lacnejší. Inak záhradný nábytok sa oplatí v ČR, hlavne teraz, ked začínajú výpredaje www.jysk.cz

capy
25. jún 2009

majulcek aj my platime na pumpe kartou. v pohode nemusis sa bat 😉

danculik
25. jún 2009

ja len pridávam svoju skúsenosť, asi pred týždňom sme boli na nákupe v maďarsku...a už sa mi to vôbec ale vôbec nezdá také výhodné ako predtým...myslím že aj u nás sa už obchodníci spamätali a začali dávať nižšie ceny...
To čo sme nakúpili v Maďarsku tak isto stálo na SVK..a dokonca na SVK to bolo o niečo lacnejšie..a pritom keď kupuješ elektroniku tak na SVK to máš aj zo zárukou keby sa ti to pokazilo a nemusíš sa znova trepať do Maďarska kôli reklamácii..

Toť len moja skúsenosť...