Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

pegas174
25. jún 2009

ahojte, mne kolegynka povedala ze sa tam oplati ist kupit spolocenske saty, konkretne go Gyeoru (tak sa to pise?)
ja potrebujem popolnocne satocky na oktober

sirinka
17. júl 2009

ahojte, kde je najlepsie ist nakupovat ked sme zo senca? zrejme musime ist cez bratislavu.

simona1906
6. aug 2009

to uz nechodi nikto do Madarska na nakupy ☹ ???

ivako
6. aug 2009

baby,neboli ste niektora tento,alebo minuly tyzden v madarsku?Aky je kurz,kde sa oplati menit eura?vdaka 😉

ajala
6. aug 2009

cawte do ozdu nechodi nikto???

luise
7. aug 2009

Ivako,za euro dostaneš 280 forintov. Plus mínus nejaké drobné,lebo každý deň je to iné. Zameniť môžeš v zmenárňach na hraniciach,alebo aj u vexlákov,záleží kam máš namierené. V Budapešti sa Ti určite oplatí lepšie na ulici-turci dávajú super kurz,ale bacha!!!! 😎

helenicaa
17. aug 2009

ahojte 🙂 no tak som z vychodu a chystame sa do miskolca. chcela by som vediet ak nahodou viete ako sa volaju nejake obchodne centra ako napriklad optima alebo max. alebo kde je vyhodne kupovat oblecenie dakujem pekne 🙂

ivako
17. aug 2009

luise vdaka 😉

ja nechodim nakupovat do madarska,ale co som pocula tak v miskolci je nejake obchodne centrum CORA a AUCHAN

dau
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sova1981
18. sep 2009

ahojte ...chcem sa opýtať otázočku, je spomínaný outlet v Ma´darsku, a chcem vedieť,či to je nejaké veľké trhovisko na ktorom sa dajú nakupovať napodobeniny značkových vecí-mala by som záujem tam ísť na nakup, ak niekto vie presnú adresu poprosím o radu,vopred ďakujem

junovka
18. sep 2009

baby, este sa oplati stale chodit na nakupy do Madarska?Lebo moj manzel tvrdi, ze odkedy sa im zdvihla dan, tak nie 😒

mukky
18. sep 2009

ja tam este stale chodim kupovat nutrilon,urcite druhy potravin,znackove sportove oblecenie....nasli sme aj jeden svajciarsky obchod kde su velkosti az do 56 ak nie este viac,v pohode tam kupite velke cisla rifli,nohavic,sukien,triciek,spolocenskych veci a podobe a pekne oblecenie kvalitne nie ako u nas tie vietnamske vrecia,takze mame som tam nakupila a opat sa tam chystam

ale jasne ze uz to nie je ono,kedze benzin zdrazel a vsetko,ale my tam chodime radi,spravime si vylet vzdy na cely den

luise
18. sep 2009

Ale určite sa oplatí. Veľa vecí tam vyjde ešte stále lacnejšie, ako u nás! 😎

mukky
28. sep 2009

boli sme pred tyzdnom,kupili sme 5 krabic nutrilonu,jeden vyjde asi teraz tak na 220 sk,neviem presne za 600 g,kupujem uz ten od roka a ma mensiu gramaz,pred tym me mali do roka 900 g,ale aj tak je to dobra cena
v auchane mali na vyber asi 30 druhov podprsienek krasnych za 60 sk 😕 aj supravy tolko bysli,som skoro odpadla..kupila som si len 2 lebo na mna mali male kosiky
potraviny niektore super ceny,hlavne na vina,kuracie prsia,chlieb,tvrde syry,sladkosti,konzervy a podobne..a mali sme to cestou domov z dovolenky ..asi o mesiac a pol ideme opat

zuzin78
28. sep 2009

mukky a kde chodis do madarska, do akeho mesta?

mukky
4. jan 2010

tu už sa nenakupuje? 😕 😀
my ideme v piatok na výpredaje..a na nutrilon,už máme doma posledny

luise
6. jan 2010

Neboli sme od septembra, ale čo nevidieť sa poberieme aj my... 😀 😀

pancake
6. jan 2010

mukky tak napis do akeho mesta chodite? aby som si to kukla na mape. 😀 😀 cakame. mozno aj ja zacnem chodit ak to nebude priliz daleko.
a detske oblecko? ako ???

katarina.banska
29. jan 2010

Ahojte. viete mi poradit nejaky dobry obchodik ale obchodne centrum pre buducu mamicku v madarsku?
najlepsie v okoli Salgotariana. a je pravda, ze sa tam oplati ist? mate niekto skusenosti?
dakujem

michaelak.
29. jan 2010

Ahojte.Katka ja som objavila tehotenske oblecenie v tych "čínskych"obchodoch.A cenovo je to aj o viac nez polovicu lacnejsie ako u nas.Skus popozerat.

lucka0122
1. feb 2010

ahojte baby poradte mi kde sa da kupit velmi lacne znackove oblecenie vraj v budapesti ale kde presne neviet?posite mi IP dakujem

viva041
6. feb 2010

Ahjte baby. my chodíme do M3 OUTLETU v Polgári. komplex tojí v poli, a nakupuje a tam úžane. ja om i lúpila adiday ktoré u ná vyjdú na 3000 za 1100. (sk)http://www.m3outletcenter.hu/

viva041
6. feb 2010

😀 😀 😀 opravujem nelúpila som botasky ale Kúpila🙂)

kubko
17. máj 2010

Ahojte kocky teraz su do konca mesiaca v akcii v tescu pampersky giant packy za 3599 HUF daju sa zohnat niekde este lacnejsie? Ak ano tak kde na ne chodite? Vdaka za radu

mimkao
17. máj 2010

kubko, a to sú koľko kusové? Tie najmenšie? KeĎ si to prerátaš na eurá, tak ťa asi lecnješie vyjdu tieto z www.najlacnejsieplienky.sk

cuca1988
27. máj 2010

Ahojte nepoznáte niekoho kto predáva maďarské ,, značkové" veci za rozumnú cenu?

gloria78
24. aug 2010

Trošku to tu oprášim 😉 Má niekto čerstvé info o tom, čo a kde čo najbližšie sa dá lacno nakúpiť v maďarsku. Nikdy sme tam neboli, ale teraz máme možnosť. Poraďte! Ďakujem.

zuzana030
7. sep 2010

ahojte maminky, boli ste uz nakupovat v tom novom nakupnom centre asiacenter.hu? alebo len na tych klasickych trhoch? aky je tovar v centre a tiez ake je porovnanie cien? chystame sa o tyz, a chceli by sme sa stavit aj v tom centre...dakujem za informacie.... 😉

marionn
28. sep 2010

ahojte osôbky 🙂 aj mňa by zaujímalo, či sa stále oplatia nákupy v maďarsku, porovnanie cien a kto má skúsenosti s obchodmi v Campona shopping center. Ďakujééém 😵

ankaluk
8. nov 2010

ahojte,neviete my povedat ci sa oplati ist do madarska na nakupi? kolko tam stoji postielka,kocik a vybavicka pre babätko?