Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

trpezliva
20. mar 2009

jasne, baby, pardon, pardon...desiatimi treba delit..postielka za 9000 forintov vychadza cca. na 900 SK.
aj my ideme zajtra, mozno sa tam stretneme. ja tam kupujem detske vyzivy, tie su strasne lacne. a este plienky.

cica13
20. mar 2009

Ved aj ja idem na plienky, velmi som si oblubila tie Libera 🙂

ella1
20. mar 2009

mima1-pozri si aj diskusiu pod tým článkom, čo si hodila link.to je blbosť to porovnávanie.si myslia že nás oblbnú asi a budeme nakupovať tu.? 😅

uci
20. mar 2009

mima: to porovnanie som sice necitala cele ale boli tam tusim len same zakladne potraviny, kvoli ktorym predsa nepojdem nakupovat do zahranicia (rohliky, smotana atd.) ine veci ako oblecko, detske veci a drahsie potraviny (lepsie salamy a syry, zakusky, ...) tam vobec nie su - teda pozerala som ten moson, lebo tam sme boli, tak mozem porovnavat a teda jednoznacne sa to oplati lepsie v HU
napr. ma sokovalo, ze na obleceni mate uvedene tie cedulky aj so sumou v €, Sk a Ft a tie prepocty su teda sila, napr. detsky svetrik stoji 6 €, 286.20 Sk a 2200 Ft! a pozerala som ten isty svetrik v nasom tescu a tam je tych 6 € preskrtnutych na 9 €, ze akoze blbi slovaci - ved ti zaplatia aj viac 😠
a oplatia sa urcite aj detske vyzivy a plienky ale tie boli vybrakovane 😖

dada2007
20. mar 2009

ahojte...ja som včera objavila túto diskusiu...celé som to prešla, prečítala si vaše nákupy-vďaka za info ohľadom supermarketov, cesty, diaľnice a čohokoľvek, proste za všetky rady. Keď prišiel mužík domov,...tak som mu to zhrnula a on že 😲 😲 😲 normál nechápal, ako je to možné a že keď bude najbližšie možnosť-čas+vačší prísun peňazí, tak vycestujeme. Ale asi pojdeme na celý deň, keďže sme z Topoľčian, alebo to spojíme s návštevou švagrovcou v Blave, prespíme tam-a odbehneme z tadiaľ. Každopádne ma to veľmi zaujalo...waw....som šokovaná..prekvapená a hlavne navnadená na nákupy 😀 😀 😀

martinask
20. mar 2009

my chodime do salgotarijanu.....a tam je tesco v pohode.....mali do teraz plne regale a ludi straaaasne vela.....no ed chcu zarobit tak sa musia zvrtat a regale plnit.... 😀

zajtra ideme zas....uz sa tesim.... 😵

alusha
20. mar 2009

aj my sme boli v salgotarjane 🙂 len tych ludiiiiii, to je nieco strasne, hlavne cez vikend... ale plienky sa naozaj oplatia, aj ostatna drogerka... ked pominame, zase sa vyberieme...

uci
20. mar 2009

no do toho mosonu chodi asi cela blava tak tie najlepsie veci su tam tak trochu vykupene 😀 ale aj tak sme objavili kopec veci co sa super oplatili - hlavne teda to oblecko a detske vyzivy

mima1
20. mar 2009

no neviem ja tam nechodima ani sa nechystam len som pisala ze ci sa to naozaj oplati a ze ak je to pravda tak ani moc nie. ja kupujem niektore veci cez bazar ako napr oblecko ale najdem aj take napr sekace co su z anglicka dovezene veci a pravdu povediac niekedy to neni ani vidiet ze je to nosene. ale to je o inom uz

kili
20. mar 2009

majú bežne otvorené aj v nedeľu?
hladáme niečo také ako baumax, hornbach, neviete poradiť aspoň mesto, kde by bolo ale otvorené aj v nedeľu. dík

mikike
20. mar 2009

kili v nedelu je otvorene len tesco, aspon v Komarome je to tak..

sstefi
20. mar 2009

aj v okoli vychodu je to tak, že su v nedelu otvorene len hypermarkety, príp. supermarkety 😉

mukky
20. mar 2009

dada2007 tak to si viem predstavit ako si vybehla s tymto na manzela 😀 😀 😀 Oplati sa isto iste...my uz chodime asi 2 roky,ja som si to vymyslela ked som sa nudila ze podme do ineho mesta na vylet....a sli sme a nahodou 😀 aj do obchodov a zapacilo sa mi...manzel sa cudujem ze toto trpi,viete ako chlapi,na potraviny este hej,ale oblecenie eee,to nepochopim 😀 😀 vzdy mu nanutim,preco neradi skusaju??? 😀 😀 j Alej a uz tiez len dakedy rychlo na predajni natiahnem tricko na tricko a letim 😀 aspon v Miskolci,lebo vela chcem stihnut...

mukky
20. mar 2009

A pocas tyzdna uz nevymyslam a nechodim na nakupy,dokupujem len zele-ovocie,pecivo,a co chyba nahodou..A potom hajde na madare,kupim si 20 jogurtov,6 baleni kuracich prs ,toaletaky,kuchynske utierky,atd atd,som skreckovsky tip 😀,proste uz ked dam na benzin, tak vela kupim do zasoby...ale mne nejde len o nakupy,ale zmenime mesto,sme spolu,ideme sa napapat,urobime radost malemu aj nam,a pekny den za nami...a mam jeden obchodik rada,madarske vyrobky zvacsa,teda oblecenie...detske ponozky 7 sk,puncosky 19 sk,a mali tam teraz aj -75 percent zlavu na trumf spodne pradlo,no uz som bola unavena a nechcelo sa mi skusat...takze isto usetrime,a pri natankovani plnej nadrze usetrime cez 300 sk.A s autom sa chodi tak,ci tak ...uz sa tesim najblizsie....baby potom napiste co ste kupili 🙂

mukky
20. mar 2009

My sme boli aj v rakusku,a bolo supeeeeeeer,keby som byvala v blave,som tam asi casto tiez..len od nas je to cez 4oo km,a to by sa mi fakt neoplatilo 😒 😝 😀 tak aspon do Madarska..aj na ukrajinu chodim,ale v polsku som este nebola,je to zatial najdalej..

llumka
21. mar 2009

Ahojte baby,tak ja som bola vcera prvy krat v Mosone,bolo to celkom fajn.nechala som tam 4000sk 😀 .najprv sme sli oproti tesca ,tam su obchody-takko,humanic,kik,muller.v KIK su suprove ceny kupila som synovi 2 mikiny a 3 pancuchy za 240sk.a v tescu -- ariel,kinder vajicko za super cenu a potraviny drogeria atd.

lalupa
21. mar 2009

kde v miskolci je takko? a je v dm rovnaky tovar (zhruba okrem vynimiek) ako u nas?

diddi
21. mar 2009

llumka, nevies ci mali v tescu akciu na tesco fialove plienky?...a za kolko su?.....inac, uz davnejsie som sa pytala...aj 2x, ze kam vsade chodi Bratislava nakupovat...lebo my pozname len Moson a Gyor....ci su este naokolo nejake shoppingy...asi len ta Budapest 😒

mukky
21. mar 2009

ta tu ai sami vychod 😀

samsara
21. mar 2009

Baby a v nedelu je v Gyori Arkad otvorený?

llumka
21. mar 2009

diddi neviem ci maju v akcii fialove tesco plienky lebo my nepouzivame-nemozeme.aj ja by som rada vedela kam vsade chodi Bratislava nakupovat...lebo my pozname len Moson a to sme boli vcera prvy krat

diddi v gyori su dobre obchody?kde by si mi odporucila?

zgurkaa
21. mar 2009

diddi ja som bola dnes v Tescu a nemaju akciu na fialove plienky.

tilly
21. mar 2009

samsara ak nie je nejaký sviatok, tak áno

samsara
21. mar 2009

Tilly dakujem.

lalupa
21. mar 2009

babule, plno otazok a nikomu sa nechce prezradzat 😉
dalsia 🙂 za kolko ficia hippky v madarsku?

kili
21. mar 2009

baby, a tá "dialnica" alebo skôr dvojprúdová cesta do Mossonu je platená? teda z dialničnou známkou?

cica13
21. mar 2009

my sme boli vcera v Tescu v Mosoni, fialove plienky tam vidu okolo 260 korun, ale tiez som ich nekupovala, maly sa mi z nich na krizoch vyhadzuje, kupila som Huggies a pampers, hiipky vidu okolo35 korun a Hippkove caje 65korun

kisska
21. mar 2009

Ahojte, aj ja sa chystam do Komaromu, kedy je tam najlepsie? Vraj od piatka do nedele sa ani neda prejst cez most... a to vazne nemusim, radsej cez tyzden vecer. Nevsimla som si poslednych par stran - ale ficim na www.tesco.hu a tam najdem tesco, ktore potrebujem s ich akciami....
Inak fialove plienky som prave terza kupila tu - konecne dali zase 2+1 zadarmo 😉

mukky
21. mar 2009

lalupa myslis ten obchod s oblecenim.....ja som ho niekde zahliadla ale uz fakt neviem kde,lebo donho nechodievam ani tu u nas....bolo to v niektorom nakupnom centre,len to viem...

lalupa
21. mar 2009

mukky ano 🙂
cica , zeleninove? a ovocne?
lebo som bola dnes v dm a asi sa pochlapili, niektore typy za 35sk, masovozeleninove, nebudem ratat na euro, a ovocne bio za 23 sk plus 10% zlava, co nie je zle 😉 ,ked povodne stali okolo 27sk