Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

katenka77
18. apr 2009

ahojky,Arena Plaza pri Keleti železničnej stanici,alebo Ušan nákupné centrum v casti Buda,taktiež Plaza na Nyugati.

rusen
19. apr 2009

tak som bol včera v gyori....obchodný dom Škála mi pripomínal minulé časy, nič moc výber, číňan u nás to má lepšie....Arkád, tam som nakúpil úplne super...hlavne športové oblečenie a botasky....potom sme boli ešte na skok v tescu, kde sa tiež dalo, len sme už mali málo času, bolo dosť neskoro a kus cesty pred sebou, tak sem ho len tak prebehli...
Celkovo sme boli s nákupom spokojný, len sme zbytočne hľadali Škálu a ten čas sme mohli využiť lepšie v inom obchoďáku. V gyori som bol pre 09,00 h. ráno a odchádzali sme po 17,30.

k.a.t.k.a.
19. apr 2009

ake značkovej obchody su v tom Arkade? ale nemam na mysli športové 🙂 niečo typu ako Zara, Calvin Klein, Guess ... dakujem

mukky
19. apr 2009

rusen ja som pisala uz davnejsie ze skala to je ich stary obchod, este za cias komunizmu fungoval 😀

scenika
19. apr 2009

Ahojte vsetci kupichtivci 🙂
Chcem sa opytat ci niekto pozna znacku Mayo Chix a ci nahodou niekto nevie, ci je nejaka ich predajna v Miskolci. Diks

bebebrumik
19. apr 2009

ahojte, neviete o nejakom obchodiku s kočikmi športovými, nemusia byt značkove, teda nie priliš drahé v Miškolci???

rusen
20. apr 2009

k.a.t.k.a. - v tom Arkáde je prísliš veľa obchodov nato, aby som si ich pamätal...Zara tam ale je, Reserved, New Yorker, mylsím aj Guess, dalej C+A a veľa daľších...bol som tam prvýkrát, tak som nestíhal registrovať.

mukky - asi som to tu všetko pred cestou neprečítal, ale vieš ako to chodí, ked nevidíš, neuveríš, haha...mali sme to poradené, že sa tam dá dobre nakúpiť, len som do dnes neprišiel nato, že čo sa tam dá dobre nakúpiť...haha....každopádne, ak pôjdem nabudúce, budem na tom lepšie, trošku som získal prehľad a ja som to spojil s výletom, takže pohoda...

mukky
20. apr 2009

rusen uz budes skusenejsi nabuduce 🙂 ja tam kupujem jedine spodne pradlo,ale mozno sa da niekedy na nieco dobre natrafit,ale casto tam nechodievam ...

tina_
20. apr 2009

tiez by som sa chcela opytat,kde by som nasla v Mišolci nejaky obchod na športove kočiky- lacnejšie, nie značkove...

pupka
22. apr 2009

ahojte. chystáme sa do šalgotariánu na nábytok do dievčenskej izby. neviem či sa nám to oplatí. sú tam obchody s nábytkom?

pupka
22. apr 2009

keď budem platiť kartou v maďarsku, koľko mi to strhne za tranzakciu?

janette4
22. apr 2009

ahojte. my sme boli na nákupoch ešte v piatok. išla som tam hlavne kvôli NUtrilonu, ale zohnala som len 600g za asi 230, kurz je už slabší ako pred mesiacom,ale aj tak sa oplatí. Mukky, kde si ty zohnala 900g?lebo v lekárňach mi tvrdili, že najväčšia je 600ka.ešte som kúpila plienky, hippky, čaje, a mliečne kaše, sudocrem.

nikollette
22. apr 2009

Oplatí sa ešte ísť do Madarska,???
Pocula som ze uz su tam podobne ceny ako unas, ze sa to zacina zase zvysovať...tak neviem 😕

diddi
22. apr 2009

ako to vyzera s fialovymi tesco plienkami?...oplatia sa este?....kolko teraz stoja?

mukky
22. apr 2009

janette normal v lekarni som kupila 900tovku nutrilonu..

capy
23. apr 2009

katka kuk sem tu mas vsetky znacky co sa nachadzaju v arkade http://74.125.77.132/translate_c?hl=sk&sl=hu&u=...

diddi plienky maju teraz 24-26 aprila po 1599 forintov co je asi 5,4€

nikollette podla mna sa tam urcite oplati. su tam o dost nizsie ceny ako u nas 😉

miska001
23. apr 2009

moj obchod tam neni tak nič ☹ 😉

zuzliq
23. apr 2009

Ahojte, a chodite do Madarska aj na elektroniku? My by sme chceli ist navstivit ikeu do budapesti, tak mozno tam nieco... Da sa dobre nakupit elektro v obchodoch?

alenasmutna
23. apr 2009

Dobry den, neviete nahodou niekto, ako to bude s otvaracimi dobami v Miskolci 1.5.2009?

Dakujem za radu

Alena

nika251
23. apr 2009

Zuzliq- my sme casto pozerali ze ceny v MR su vyhodnejsie ako u nas. Muz si tam kupil vysokokvalitny fotak a to asi o 100eur lacnejsie ako u nas

nika251
23. apr 2009

Diddi- vychadzaju okolo 300Sk

janette4
23. apr 2009

diddi, ja som ich tam tiež pozerala, vychádzali asi 270,-, takže podobne ako u nás.

mukky, tak ja som z toho jeleň. my sme pýtali najväčšie balenie, aké je, a povedali nám,že tá 600g. ☹

lalupa
23. apr 2009

ad fialove tesco plienky, my sme minule kupili 36ks balenie za 999ft, som truba,ze som im tam nejake balenia este nechala... ☹

michaelak.
23. apr 2009

Ahojte!My dostavame aj letaky z madarskeho Tesca a teraz budu tesco plienky v akcii.Diddi kuk sem:http://www.tesco.hu/akciok.php?cmssessid=T72f3f61322b3...

mukky
23. apr 2009

bude akcia len po tieto dni na tie plienky?Nam letak nechodi ale idem mrknut co ste dali...

mukky
23. apr 2009

dievcata kde si mam kliknut aby sa mi ukazal letak??? 😕 🙄 😀 😎

nika251
23. apr 2009

mukky- tam kde je napisane ze akciok- a tam si najdi potom tesco do ktoreho chodite

nika251
23. apr 2009

plati do 28.4

lucia283
23. apr 2009

baby mam otazku ja sa rozhodujem ci madarsko,alebo rakusky pandorf alebo ako sa pise....mate niekto skusenosti co sa viac oplati na oblecenie a parfemy???

mukky
23. apr 2009

do 28.4.asi nesiham 🙄 🙄 🙄