Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

samsara
25. mar 2009

Babulky,prosím,kde v Gyori je obchod Škála? Ďakujem.

nanyka
25. mar 2009
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samsara
25. mar 2009

🙂 Nanyka,Emogeon - áno,presne to som myslela 🙂 ,ďakujem Vám velmi pekne,ste zlaté.

lalupa
25. mar 2009

katka, nechodim, bola som len raz, ale nie na oblecenie, lebo ma tam nechytilo nejako nic 😖

bebebrumik
25. mar 2009

Ahojte babky. Neviete mi povedat, kam sa chodi najlepsie nakupovat v Miškolci?

kosicanka1
25. mar 2009

a my ideme v piatok poobede do miskolca, boli sme uz v auchane, to je hned na zaciatku oproti metru, je tam aj baumax a brico store. teraz ideme este pohladat tesco.

kasami
25. mar 2009

Ahoj, neviete mi nahodou poradit, niekde smerom na Budapest je nejaky outlet ako v Parndorfe 😅

neporadite mi www alebo adresu ...

dakujem

bebebrumik
25. mar 2009

kosicanka, tesco je zase na opacnom konci, to viem... 🙂

lalupa
25. mar 2009

kosicanka, tesca su tri, my sme boli presne na opacnom konci - tesco avas, otvorili tam nejake dalsie obchodiky, obud, detske vecicky, kvety,... uz som pisala, ze mam nejake zlavy tam na nakupy, je to do 2.4, nam to prepadne,ak chcete,ozvi sa

kosicanka1
25. mar 2009

lalupa, no do toho tesca by sme sli, hlavne na vypredaj detskeho cherokee, dalo sa este nieco vybrat? a na co mas zlavy?

mirka2710
25. mar 2009

A neviete nahodou ako tam vychadza detsky nabytok. Je to lacnejsie ako unas? A ak ano, su tam nejake predajne nabytku niekde pobliz?

mukky
26. mar 2009

skala je aj v Miskolci,ale je to este komunisticky obchod 😀 vyber je tam taky jednoduchsi

darina77
26. mar 2009

Kasami, premieroutlet.hu

matima100
26. mar 2009

kocky poradte mi,kde v Miskolci je tesco?? 😕

matima100
26. mar 2009

da sa v Tescu kupit aj Hami mliecko?

kasami
26. mar 2009

Dakujem Darinka 🙂

lalupa
26. mar 2009

hami mliecko tusim nie, ale vyzzivky ano, pod znackou milupa,ale obal je ten isty, tak mozno aj mliecko je to iste...ale nie som si ista,lebo na toto som sa nezameriavala...
tesco- uz to tu bolo pisane, su 3x, asi najvacsie s inymi obchodikmi je na konci mesta smerom na budapest, je znacene,da sa v pohode najst

dada74
26. mar 2009

Ahojte. Chcem sa opýtať, či sa dajú čaje Hipp kúpiť normálne v obchode, alebo len v lekárni. A tiež ma zaujíma Sudocrem. Chceme ísť do Miskolca. Ďakujem.

diddi
26. mar 2009

dada,ak ti smiem poradit,nepouzivajte Hipp instantne caje...nasa Ella ich stale pila a ma hrozne zubky,dva predne hlavne...Mia ich odmietala a nema problem...hned som ich vysadila,no zial uz bolo neskoro...piju sackovy,nesladeny ovocny caj,alebo lucku neperlivu...hipp je fakt hrozne svinstvo

mukky
26. mar 2009

didi presne,z hippu caju hniju zubky o korene 😠 😠 a este ked sa k tomu pije z flase..

diddi
26. mar 2009

presne tak,chudiatko ma aj popukanu sklovinu a trochu hnede,ale len tie dva predne

dada74
26. mar 2009

Ďakujem za radu. Mukky Ty si niekde skôr písala, že si tam kupovala dosť lacné pančušky. Je ten obchod v niektorom nákupnom centre?

suknicka
26. mar 2009

my sme boli v tescu co je na szentpeteri kapu..tusim ze to mohlo byt aj hypertesco..netreba sa bat ked pojdete dlhsie ze nic neuvidite.. smerom od mesta (od miskolc plaza) je szentpeteri kapu dost dlha ulica..na konci je obrovske priestranstvo.. na lavo tesco a nejaka pumpa a na pravo tusim nejaky elektro obchod a tiez nejake obchody na oblecenie a tak.. 😉

mukky
26. mar 2009

didi ☹ dada obchod je na hlavnej,ale videla som lacnejsie pancusky aj v auchane,no nie tak lacne

uci
26. mar 2009

holky neviete ako je to v madarsku s metrom? da sa do neho dostat? asi tam nebude platit ta nasa slovenska karta, ze? prip. neviete ako sa dostat k letaku? na nete to chce totizto cislo tej metro karty a to nase slovenske neberie 😖

kili
26. mar 2009

uci, nemám to potvrdené, ale karta by platiť mala, lebo aj rakúska platí aj na slovensku. ale to tak, že ti tam vystavia akoby dočasnú kartu, teda nie je to karta, len papier s číslom, aby to mohli nahodiť do pc. ale takto to bolo tak pred 10r, tak či je to teraz, netuším, ale hádam áno

darina77
26. mar 2009

Uci, v madarsku neplatí naša karta, ale ked si zoberieš napríklad živnostenský list tak ti do 5 minút vystavia ich metro kartu.

tamia
26. mar 2009

darina77,
kolko metro kariet je možné vystaviť na jeden ŽL? tak ako u nás 3 kusy?

uci
26. mar 2009

dik baby a neviete ako by som sa mohla dostat k aktualnemu metro letaku ked nemam cislo ich karty?