Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

denisocka
11. mar 2009

halo.............. najbližšie mesto na nakup pe vychodniarky? niečo od Košic dole

denisocka
11. mar 2009

a ako sa počíta kurz na SK/€ z tých madarských cien?

tilly
11. mar 2009

naposledy to bolo /10, čiže si si odrátala jednu nulu 😉 to bolo na SK a potom *30,,,

monika131
11. mar 2009

Denisocka. Najbližsie mesto na nákupy pre nás východniarky je Miskolc. Máš tam Metro, Tesco a teraz tam vraj pootvárali nejaké nové veľké obchody. My sa chystáme v Nedeľu.

csilla76 - keby sa Ti podarilo zistiť tie otváracie hodiny, bola by som Ti veľmi vďačná. Už teraz ďakujem. 😉

andrea.m - áno ideme do Tapolca, už sme tam pár-krát boli, ale zatiaľ iba v lete. Tá jaskyňa je fakt perfektná. Troška drahšie ako na iných kúpaliskách, ale veľmi pekne.
Ináč chodíme ešte do Thysaujvároszu. Aj tam je super. (dúfam, že som to dobre napísala)
A ty, chodíš niekam na kúpaliská do Maďarska? 😅

monika131
11. mar 2009

Denisocka - za 1 Euro dostaneš od 303 - 315 forintov.

denisocka
11. mar 2009

baby dakujem za promtne odpovede.... bo som kukala na tu stranku čo tu niekto hodil že HIPP čajik do 300 forinty

diddi
11. mar 2009

po dialnici mozte ist len ak mate madarsku dialnicnu znamku....inac cez Moson stale rovno po starej ceste,vsade su naveste

mukky
11. mar 2009

monika a kde pootvarali tie obchody,lebo ja o nicom neviem,a to nem dobre 😀 😀 a idem v sobotu,diiiiiiiiik

ukmima
11. mar 2009

V tescu sa da platit eurom, ale vydaju Vam forinty..

ukmima
11. mar 2009

dajte si do google...tesco...(a nazov mesta kde nakupujete) a hned mate aktualny letak...my chodime do Budapesti

lindda
11. mar 2009

Ja som z BA chodila som roky do rakuska na nakup potravin a drogerie ,ale teraz som bola uz dva krat v madrsku a je tam ovela lacnejsie ako v rakusku

andrea.m
11. mar 2009

mukky to posteľné prádlo po 99sk je do postieľky alebo klasika na veľký cankúš a palón. a ked do postieľky nevieš náhodou či maju aj veľké s motívom disney a po koľko. dakujem za odpoved.

iwuskaaa
11. mar 2009

Tak ako je teda najlepšie platiť? Kartou alebo Eurom alebo zameniť si forinty? Poraďte Vy skúsené 😉
A prosím Vás, chodíte niekto aj do Salgotarjanu? Aké sú tam obchody? ĎAKUJEM 😉

mikike
11. mar 2009

ahojte, len pre zaujimavost, dnes som si pocas pracovnej pestavky skocila kupit olovrant,v Madarsku, velky syrovy rozok a 10 dkg prazskej ssunky, zaplatila som 200 forintov, 20 korun. A pozerala som, vsetko bolo lacnejsie, a nebola som v Tescu, ale v Spare. A da sa platit aj v eurach, a drobnymi centami...

norik1
11. mar 2009

Ak mate Slovensku sporitelnu tak je to super, platis taky isty poplatok ako ked nou platis na slovensku...a davaju ti stredny kurz 🙂 Neviem ako ine banky...SlovSpo je clen Erste Bank a oni to tam tiez maju... takze ani prachy sme nemenili, len sme vybrali z bankomatu 😀

mukky
11. mar 2009

andrea to postelne je na velky vankus a paplon,do postele.postelne stalo 99sk,mali akciu.

diddi
12. mar 2009

ja potrebujem zohnat postelne obliecky Bob-stavitel, Barney a priatelia a vlacik Tomas...nevideli ste ich niekde v Madarsku predavat...na nete som ich nasla, no dost drahe, nad 30eur. 😒

mukky
12. mar 2009

tak mne toto este nic nehovori 😀 😀 😲 to su asi nejake postavicky....

darina77
12. mar 2009

Práve som čítala, že niektoré veľké obchodné domy v priebehu marca idú nahadzovať aj slovenské popisy tovarov. Auchan už s tým začal. Však niekde aj 70% percent nakupujúcich tvoria slováci. A niekde sa už musia aj predavačky povinne učiť niektoré slovenské výrazy 😅

tilly
12. mar 2009

linda, my chodíme aj tam aj tam, v rakúsku sú tie potraviny aj drogéria zas v inej kvalite...

darina, no pekne, tak maďarskí obchodníci zareagovali a naši nie... to je sila, kedy sa spamätajú??? dobre, beriem to tak, že v maďarsku sa to teraz opláca, lebo je lepší kurz, ale prečo majú v rakúsku lacnejšie veci? veď máme rovnakú menu... napr. jogurty majú rakušania lacnejšie, oni majú drahšiu pracovnú silu, drahšie stroje a vedia to vyrobiť a predať lacnejšie?

edita33
12. mar 2009

dievcata aj mi ideme v nedelu,,,do miskolca aj sa okupat do termal,,do jaskyni,,do tapolca,,ale mama mi prave volala ze v nedelu je statny sviatok,,myslite ze bude pootvarane vsetko???hmmm,,

norik1
12. mar 2009

Slovensko vraj uz na tom prerobilo 12 miliard korun...kedy sa spamätaju??

nnikka
12. mar 2009

my tam pojdeme asi na potraviny.. tak som zvedava... se kolko sa uspori

anjelinka
12. mar 2009

Ahojte,

bola som raz a uz chodime pravidelne. V kazdom radiu hovoria, ze sa tu obchodnici stazuju. A nech. Nic preto nerobia, aby to u nas bolo lepsie. Pokial sa tu nespamataju, tak budem chodit nakupovat tam. Uz som tam preorientovala celu rodinu. Baby, ja som tam videla ceske mlieko Tatra, co u nas stoji 20sk/zmyslam este v sk/, no a u nich ho predavali za 10.80sk? Tak kde sme????? A uz ked mame tu bezcolnu zonu, tak preco to nevyuzit. My ked sme robili prvy nakup, tak sme platili 7000,- sk, potom som to prepocitala na ceny u nas a usetrenie bolo 2700,-Sk na jednom nakupe. A to nehovorim o tankovani benzinu.
Vcera bola moja teta, nevie si vynachvalit, ceny v CundA oblecko lacnejsie aj 300,- Sk na mikine napriklad. Boli tam totiz ceny aj v nasej mene. Nedavno isla kamoska, pred hodinou asi.
Znackove oblecko velmi vyhodne, atd....ak by nieco, tak sa pytajte, bola som tri soboty za sebou.

Inak v Miscolci. 😉

anjelinka
12. mar 2009

Chodime na potraviny do Auchanu.

anjelinka
12. mar 2009

v sobotu bol kurz 1€/ 302 forintov, minulu sobotu 1€/293 forintov.

anjelinka
12. mar 2009

a tu je aktualny letak v auchane miscolci:

http://www.auchan.hu/menu.php?mod=ujsag&id=140

dia2006
12. mar 2009

Ahojte, v nedelu nebude vsetko otvorene, treba si to zistit, nie ako u nas v statny sviatok. Ja som pozerala
nejake nakupne centra na internete, ale tie neboli otvorene. Tak si to radsej zistite. V sobotu bude vsetko otvorene,
ale nie vsetko tak neskoro ako u nas. Ja som pozerala len Budapest.

andrea78
12. mar 2009

ahojte, sledujem túto diskusiu a aj ja som sa rozhodla, že niekedy na budúci týždeň pôjdeme na nákupy do gyoru. ako dieťa som tam s rodičmi na nákupy, hlavne oblečenie chodievala, no odvtedy sa tam samozrejme všetko zmenilo 😀

viete mi niekto napísať, či sa všade dá platiť katrou (arkad), aj pri tankovaní na benzínke (to ma zaujíma najviac)?
je tam ešte nejaký veľká obchodný reťazec, nákupné centrum okrem arkadu, kam sa oplatí ísť?
ďakujem 🙂

diddi
12. mar 2009

v arkad aj na pumpe mozes platit kartou,ale ak chces ist v arkad na kavu,alebo nieco zajest musis mat forinty....neberu karty ani eura,ale su tam bankomaty.....inac pytala som sa kam vsade chodia baby nakupovat,ktore su z BA a nic...asi len Kosice a vychod tu diskutuje ☹ ....viem len o Gyory a Mosoni