Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

majacska
8. máj 2009

no dnes v Tescu to bolo hrozne.. tolko ludi, a obchod vyrabovany, skoro nic som nevedela kupit... 😠

mukky
8. máj 2009

majacska som myslela ze zle vidim roky deti v pase 😕 😕 😀,super tak mlado na fotke vyzeras...a kde v tescu si bola?

iwiciccc
9. máj 2009

Ahojte som tu nová chcela by som sa spitat či nevyete kde sa dajú nakupovat Značkové veci Nike,Adidas,Puma.ževraj sú v Györi niaké trhy kde sa dajú zohnat lacné značkové veci.Prosim poradte mi.Diki
Ivetka

majinaf
10. máj 2009

ahoje- neviete mi povedat ze ci maju v tescu aj plienky do vody?a kolko stoja? 😉 dakujem

martinaema
10. máj 2009

no tak to teda vážne pochybujem, že na trhu kúpiš značkové oblečenie. Tie trhy sú už o ničom, tak pred 7-8 rokmi sa dalo, ale teraz blééé 😝
My sme boli v piatok a to vám poviem, to že sa forint posilňuje už cítiť aj na cenách, ked si to človek prerátava. Napriek tomu sa tam určité veci stále oplatia, len treba mať šťastie, aby to čo chcete aj mali v obchode. My sme dopadli v baumaxe a praktikeri tak, že polovica Slovenska vykúpila presne to, prečo sme tam išli ☹

mukky
10. máj 2009

ja som kupila kupacie plienky v auchane,stali asi 180 sk...presne uz neviem ale nie v tescu,tam stali cez 2oosk

mukky
10. máj 2009

mne s este stale oplati tam chodit,co sa vsetkeho co chcem tyka...a aj si stale urobime vylet a zmenu 😉

ajinka19
10. máj 2009

ahojte,chcem sa opytat,ze kde to vsetci chodia na to lacne znackove oblecenie do madarska?ze nejake trhy ci co to?
DIK MOC!

majinaf
10. máj 2009

mukky:dakujem 😉

mukky
10. máj 2009

maji nemas za co

zuzin78
11. máj 2009

ahoj ajinka19
my vacsinou kupujeme znackove veci v hervise v gyori, ked su tam akcie, tak sa to pre nas oplati. viac na www.hervis.hu
my na trhy nechodime, tak ti neviem povedat aka je tam kvalita.

ajinka19
11. máj 2009

a tie trhy su v gyori?dakujem zuzin

zuzin78
11. máj 2009

ajinka19 trhy byvaju v gyori v sobotu pri rieke Raba
ale moja rada, da sa dobre nakupit aj v Arkade, aj na pesej zone , aj v decatlone. /to je dalsi znackovy obchod/
ak potrebujes detske veci, my nakupujeme v Brendone.

ajinka19
11. máj 2009

a oplati sa tam ist v sobotu?aj co sa tyka tesca a tak.ci radsej cez tyzden?

jankaborka
11. máj 2009

neboli ste nahodou teraz niekto v madarsku,napr.v auchane ,tescu alebo metre????potrebovala by som kupit plienky tak zistujem ci sa mi tam oplati ist.diky

monkula
11. máj 2009

jankaborka, ja mám pred sebou leták z Intersparu, síce platil len do 6.5, ale mali plienky pampers, active baby, 82 ks, za 4.190 huf. skús si zadať do Googlu auchan, a mesto, kde by mal byť, možno Ti niečo vybehne....

jankaborka
11. máj 2009

no to uz hladam asi hodinu ale neviem ani slovo po madarsky,aj tak diky.a neni to vela za pampersi?asi mesiac do zadu mali v metre v madarsku pampers-tie najmensie,myslim 102 ks v prepocte na sk za 308,pri kupe 2 ks,to bola super cena,len sme sa neskoro spametali

bzucinka2
11. máj 2009

v tescu je teraz akcia na plienky libero a ja som s nimi velmi spokojna balik stoji tusim 329 sk 🙂

monkula
11. máj 2009

jankaborka, auchan - Miskolc, keďže si z kOšíc, predpokladám, že chodíte tam 😉 😉
http://www.auchan.hu/aloldal.php?hol=miskolc

ajinka19
11. máj 2009

a odkedy mavaju v tescu akcie?

majinaf
12. máj 2009

Ahojte:ako to prepocitavate?

deniska005
12. máj 2009

zuzin78: ahoj , chcem sa ta opytat kde v gyori je ten brendon ???? v

mukky
12. máj 2009

My ideme rano do madarska,sa poflakat a mozno aj nieco nakupit,to si vravim za kazdym ze nic kupovat nechcem 😝 😀 ale kurz nem dobry 😒

zuzin78
13. máj 2009

majinaf. ja to prepocitavam takto .
dnes je kurz 278,78 /30.126 a kurz je 9,25 a potom to je lahke cena vo forintoch/9.25 a mas cenu v sk

zuzin78
13. máj 2009

deniska 005 poslala som ti IP. 🙂

monkula
13. máj 2009

my sme si pri prepočítávaní len odmysleli poseldné číslo 😀 😀 😀

majinaf
13. máj 2009

zuzin78 ,,,, monkula,,,,,,dakujem

netmona
13. máj 2009

jaj,,dievčata jaj musim kuknuť do toho madarska,,možno sa dá kúpiť aj lacno lacno 😀

zuzin78
13. máj 2009

netmona a potom nam napis co si kupila. my tam teraz ideme v nedelu, a ideme do baumaxu a praktikeru, kupovat veci,co potrebujeme do kupelne. 😉

martinaema
13. máj 2009

zuzin, ak by si mala možnosť ísť radšej cez týždeň, tak odporúčam, lebo cez víkend a hlavne v nedeľu je tam pol Slovenska a strašne veľa vecí majú vypredaných. My sme boli 8.5. a to, čo bolo akciové už nemali, iba ak na objednávku ☹