Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

luciaj
18. mar 2009

baby, viete mi poradit, ci sa opalti nakupit aj bielu techniku ci nabytok? ak ano, kde?

martinask
19. mar 2009

mukky.....v tescu ked je v akcii ta vide na 516sk..... 😉

mukky
19. mar 2009

martinask tak dakujem,podam dnes babke referencie 😀

bzucinka2
19. mar 2009

ella1 dakujem, idem kuk ci nemaju aj letak 🙂

ella1
19. mar 2009

luciaj-biela technika ano, nábytok neviem.
bzucinka-oplatí sa v spare nakupiť.

bambulllka
19. mar 2009

baby a tie detske obchodiky mi neviete poradit? v Miskolci

kosicanka1
19. mar 2009

v miskolci je detsky obrovsky obchod tegel
www.tegel.hu

kosicanka1
19. mar 2009

a mne neviete poradit, kde v miskolci sa da okrem baumaxu kuknut koberce a nabytok?

martina_o
19. mar 2009

My sme boli v Miškolci minulý piatok, boli sme aj s deťmi lebo ich nemám kde nechať , tak sme boli len v auchane a v baumaxe, kupila som si mapu Miškolca, ale už predtým som googlovala na nete a zisťovala som čo je v Miškolci, hneď na začiatku v smere od košíc je Auchan, metro, baumax a ešte oproti auchanu je jeden športový obchod a cez hlavnú cestu niečo podobné baumaxu, je tam vidieť že tam majú stavebný materiál, kvety , a je na ňom napísané dekorácie alebo niečo podobné , taktiež je v Miškolci Cora, treba pozrieť cora.hu pri nej je Lidl, a praktiker ( pozri www.praktiker.hu) v strede mestsa sú dva veľké nákupné centra Miškolc plaza je druhé najväčšie nákupné centrum v Maďarsku a 7 min. peši od nehoi je SZinvapark ......asi tak sa to píše............ na ďalšom konci je Hypermarket Tesco a pri ňom je obchod OBI... (podobné baumaxu )..........možností je strašne veľa za jedeň deň to človek nezvládne........... treba pozrieť letáky a určite sa všeličo oplatí......okrem spomenutého aj napr, panvice tefal, sú lacnejšie min. o 50 %, džúsi CAPI su tiež podstatne lacnejšie....... a pod. My sa chystáme možno že aj zajtra 😉 😉

najjulinka
19. mar 2009

No nestiham citat celu temu, ale čo tam stoja umelé mliečka neviete mi povedať (resp. napisať)?
😀

mukky
19. mar 2009

tak ja som prave tie tefal panvice napr v auchane nekupila,cena bola podobna nasim,a tu co som chcela,bola vypredana ale je fakt ze stala najmenej a aj priemer bol dost velky,mam doma uz jednu a som snou max spokojna.No a dnes sa nam podarilo objednat prenosnu postielku u nas za nizsiu sumu ako v miskolci,ale tak pojdeme aspon kupit autosedACKU,a tusim uz manzel vybral ze to bude ferrari 😀 😀

norik1
19. mar 2009

mukky co stoja tie autosedacky v madarsku? potrebujem este jednu a neviem ci mam kupovat tu alebo tam...

mukky
19. mar 2009

norik konkretne ferrari?Presne neviem,teda skoro vobec,manzel to pozeral...

yasmina
19. mar 2009

mukky ferrari dopadli katastrofalne testy...

norik1
19. mar 2009

Vies co, mne je to vlastne jedno, mame Romerku ale do druheho auta potrebujeme nejaku aby bolo dieta kde priputat a aby sme nemuseli prehadzovat sedacky z auta do auta...

mukky
19. mar 2009

yasmina dakujem,kuknem na to,norik isto sa oplati v madarsku viac,nie isto,na isto 😀

samsara
20. mar 2009

Babulky,možno to tu už bolo,ale viete mi povedať do kedy sú otvorené obchody v Gyori v Arkady? Cez týždeň.
Dakujem.

trpezliva
20. mar 2009

http://www.tesco.hu/akciok.php?selected_store=T...
teraz maju dobre akcie v Tescu v Mosonmagyarovare. My tam chodime bezne na nakupy. benzin je tam strasne lacny,takze usetrime aj na tom.
ak chcete prepocitavat forinty, tak priblizne delte 100 a vyjde vam to v korunach.
teraz maju 4ks balenia utierok na zadok za 100 sk.
ak by ste potrebovali daco prelozit, tak sa pytajte. 🙂
sa mi paci v tom letaku aj cestovna postielka za 8990 forintov...ak niekto potrebuje.

ella1
20. mar 2009

sansara.mne sa zdá že do ôsmej večer.len v nedeľu asi do šiestej.ale vygoogli si arkád tam by mali byť napísané.

samsara
20. mar 2009

Ďakujem.

samsara
20. mar 2009

Trpezlivá - poslala som Ti IP.

mima1
20. mar 2009

dnes som sa docitala toto http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/velke-porov... povedala by som ze moc sa neoplati ist nakupovat. len mozno tym co maju blizko. aj to nie vsetko ak je to pravda co pisu

cica13
20. mar 2009

Trpezliva...keby sa delilo 100, tak ta postielka vide 89,90 korun 😀 😀 😀 😀

Treba to delit 10timi 😉

edita33
20. mar 2009

ani nie delit len posuvat o 1 ciarku,,napr:co stoji 159 forint,je to 15.90 sk

mima1
20. mar 2009

cica a nebude to €? ze myslela ze delit 100 a dostanes € 😕

cica13
20. mar 2009

Edit...ved to mas to delenie 10timi, takze je to jedno.... 😀 😀

Mimus, to je blbost....lebo keby si delila 100, vyslo by ti 89 Eur a to by bola trosku draha taka neznackova postielka, ona fakt vide tych 900 korun zaokruhlene

Ked to chces v Eurach, tak to del priblizne 300

mima1
20. mar 2009

cica neviem mna to len tak napadlo vies... 😀 😀

edita33
20. mar 2009

vsak viem ze je to jedno,ale je to jednoduchsie vysvetlenie,,, 🙄 😀

cica13
20. mar 2009

Edit mas pravdu..... 😉

Dnes ideme do Mošone...snad nebudu vybrakovani 😀