Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

roasha
15. mar 2009

salgotarjan

diddi
15. mar 2009

kde najblizsie je brendon,ked som z Blavy?...kadial sa tam ide?

mukky
16. mar 2009

Ale ja uz pojdem len cez pracovny tyzden,o 70 percent menej ludi v obchodoch,a potom i vacsi vyber,i ked ja som si nestazovala...kupila som vsetko chystame sa opat pred velkou nocou,i ked mam vsetkeho az az dost,ale je to pre mna taky relax,zmena...uz len tu prenosnu postielku chcem,nocnik,a rozmyslam nad komplet detskou izbou,znackove veci kupite tiez lacno,a co je super,nie som rasistka to nie,ale ziadna cina a vietnam obchody,hadam 3 na hlavnej som videla,nie ako u nas,to je nieco priserne 😠 ale ako som vosla tak aj vysla,no neodsudzujem maminy ktore musia nakupovat aj v tychto ochodoch.teraz ma napadlo,ak je v znackovych tak lacno,co tam potom stoja veci 😀 😀 ??Tak nabuduce kuknem zo spasu a zreferujem 😀

mukky
16. mar 2009

jedine co mi vadi je to,ze vsade sa musi platit parkovne,aj pri blokoch,vsade.....akurat pri tescu a auchane nie..tak na to pozor...skoda ze si tu nemozme fotit veci co vsetko sme si pokupili a za kolko 😀 aj nas kociar mam z tegelu,a este mi aj zlavu dali,no co ,zabijem sa ked som dobra?? 😀 😀 😀 mam ho v albume

nika251
16. mar 2009

Diddi- pozri si na stranke www.brendon.hu tam hore aruhazaink- tam by ti mali vyjst vsetky obchodaky

nika251
16. mar 2009

A co- hodim ti sem rovno mapu 😀 ale najvacsie su asi pri Budapesti- aspon ten pri M1 je velikyyyyyyy

zgurkaa
16. mar 2009

roasha, myslis v Auchane?

dia2006
16. mar 2009

Nutrilon nie je Millumil!!! Milumil je rakuske mliecko plus kase a cajiky a predavaju o. i. aj v auchane, aj Nutrilon.

diddi
16. mar 2009

nika,vdaka....najblizsie je asi Sopron a Gyor...do ktoreho sa oplati viac ist?....a ten pri M1 je kde?.... Treba mat asi dialnicnu znamku.....My chodime do Gyoru a Mosoni....ale rada by som isla aj niekde inde...Budapest je daleko....kolko vam trva po dialnici?.....a viete sa tam na aute orientovat?...lebo s manzelom sme zvazovali Budapest,ale ani jeden z nas tam este nebol,takze neviem aka by bola orientacia a nevieme ani madarsky.....to je asi ta najhorsia kombinacia 😀

slavkicek
16. mar 2009

baby kolko km je z BA do Gyoru? dakujem 🙂

veronika567
16. mar 2009

MILUMIL je to to isté ako Nutrilon, len v Maďarsku sa zlúčila firma Nutricia s firmou Milupa a začali ho predávať pred pol rokom pod týmto novým názvom Milumil. Stále je vyrábaný v Nemecku., V rakúsku sa volá APTAMIL. A z BA je to do Gyoru asi hodinka cesty, je to cca 80km.

anjelinka
16. mar 2009

Baby, neviete nahodou presny nazov toho nakupneho centra co je na konci Miscolca? Nemyslim Auchan, ten je hned ako ideme z Kosic, ale vraj sa prejde cely Miscolc a na konci je nejaky perfis obchod na oblecko, len neviem nazov...

tilly
16. mar 2009

slavkicek, tuším 60, ale keď ideš cez medveďov, tak 80 tuším, nie som si istá, ale v sobotu boli hodinové zápchy v gyori... to už je sila, ja som išla k našim (išla som opačným smerom, čiže od DS) a smer DS totálne plný, v sobotu dopoludnia kolóna, čo nebýva v pondelok ráno do BA, vôbec sa nedalo predbiehať... totálna nákupná maďarská horúčka

simona1906
16. mar 2009

Neviete kde v Budapesti sa nachadza NEXT ???

monika131
16. mar 2009

Ahojte. Tak my sme teda v Nedeľu s rodinkou dopadli.
Išli sme do Maďarska na nákupy, ale ako sme išli, tak sme aj prišli, pretože v Nedeľu bol v Maďarsku štátny sviatok a všetky obchody boli pozatvárané. 😢
Bola to fakt smola. A viete koľko tam bolo Slovákov, ale všetci sme sa vrátili domov s dlhým nosom. Aspoň sme natankovali a celkom dobre - nafta za 24,90 SKK a benzín 25,40 SKK.
Chceli by sme ísť v Stredu, dúfam, že už úspešne. 🙂

slavkicek
16. mar 2009

tilly dakujem 😉

mukky
16. mar 2009

Ano,v nedelu bol statny sviatok v Madarsku

liliandax
16. mar 2009

anjelinka - nie je to nahodou Miskolc Plaza? 😕

ankam
16. mar 2009

mukky takze preto bolo zatvorene tesco v nedelu?a inac maju c nedelu otvorene?

brnka
16. mar 2009

ahojte, aky tovar je v Auchane v Miskolci? su tam aj potraviny a drogeria?

kamilecka
16. mar 2009

Liliandax Plaza je v centre a na konci Miskolca zoskupenie centier ako Cora,Mobilex ci ako sa to vola,praktiker ...atd

norik1
16. mar 2009

Baby, Madarsko je v pohranicnej oblasti totalne vykupene Slovakmi...napr. plienky nezozeniete len tak lahko... ☹

kamilecka
16. mar 2009

Na plienky,hlavne pampers sa oplati ist do Polska ked je akcia, jumbopack vyjde na 350sk 😉

mukky
17. mar 2009

ankam ano,zatvorene bolo vsetko pre statny sviatok.Ivuska a tie co ste sa pytali ako je lepsie platit...tak z mojich bohatych skusenosti 😀 je najlepsie platit platobnou kartou,ale je velmi dobre mat so sebou i velku hotovost,aspon taku asi kolko chcete minut,alebo mozte...a to z jedneho dovodu,a to takeho,ze terminal nemusi fungovat a budete musiet menit eura na forinty,aby ste vyplatili nakup.ked ste dvaja,je to super,jeden ide menit,druhy caka pri kase 😀 je tam dost vela zmenarni.A lepsie je mat hotovost i preto,ze ako sa to stalo i mne po 1 krat,kupovala som som si kabelku dost drahu o neiil,stala tam cez 1000sk,terminal nefungoval,hotovost sme nemali,zmenaren sme este nevedeli kde je,tak manzel behal vybrat hotovost,ale nenasiel svoju banku,tak potom musel z inej a bol tam potom poplatok nejakych 2oosk,takze ma az tak lacno nevysla....ale neva,u nas som ju nikde nevidela ani "nikom" 😀 😀 takze spokojnost,je uzasna.

mukky
17. mar 2009

ani na nikom som chcela napisat 😀 .Minule nefungovali terminaly asi na troch miestach 😒 mali pomali zatvarat obchod,my sme sli vyplatit stolicku pre maleho,terminal nesiel,esteze zmenaren bola otvorena,inak by ma asi trafilo....mali ju poslednu,tisicku sme na nej usetrili,a bolo mi luto sa vratit bez nej,nakoniec vsetko dobre dopadlo 🙂 dajte vediet ako ste dopadli a co nakupili

darina77
17. mar 2009

Simona, next je v Budapešti v obchodnom centre West and City.
Ja som chela ísť tiež do Budapešti do obchod.centra Campona, tam je aj to Tropicarium, len sa teraz trochu posilnil forint, tak počkám či znova klesne.

norik1
17. mar 2009

no ja mam pocit ze tak skoro neklesne, SLovaci tak posilnuju madarsku ekonomiku ze az 😉

norik1
17. mar 2009

a ja sa chystam uz pol roka do Campny, hlavne do toho Tropicaria 😵

ukmima
17. mar 2009

my sme tam boli, ale nejako sa nam tam nepacilo, viac v ZOO a v tom zabavnom parku